Tozkoparan Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor? Devam Edecek mi?

Tozkoparan Sezon Finali Yapıyor 55. Bölüm 19 Nisan 2020

19 Nisan 2020 Pazar akşamı Tozkoparan dizisi 55. bölümü ile sezon finali yaparak ekranlara veda edecek.  Tozkoparan dizisi eylül ayında 4. sezonu ile devam edecek diye tahmin ediyoruz; ancak ülkemizde Korona Virüs belası daha erken ortadan kalkarsa Tozkopara dizisi ağustos ayında da ekranlarda olabilir. tozkoparan sezon finali

Tozkoparan Yeni Sezon Başlama Tarihi Kesinleşti

Tozkoparan 2. sezonu ile 1 Aralık 2019 Pazar akşamı 17.30’da 1 saatlik yeni bölümü ile Trt 1 ekranlarında 2. sezonuna başlayacak. Bu durumda Tozkoparan 35. bölüm 1 aralık pazar günü yayınlanmış olacak.

Tozkoparan dizisi 2. sezon çekimleri 20 ekim 2019 pazar günü başladı

Tozkoparan dizisinin kasım ayında yeni sezonu ile ekranlarda olması bekleniyor.Tozkoparan Yeni Sezon çekimleri 2019

Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdıoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’nın yönetiminde bulunduğu Okçular Vakfı’nın katkısı ile Trt 1’e hazırlatılan Tozkoparan dizisi için 2. sezon finali zamanı geldi. Bilindiği üzere Tozkoparan dizisi 11 Kasım 2018 Pazar günü yayın hayatına başlamış ve bir anda prime time yani 20:30 da yayınlanmamasına rağmen inanılmaz reytingler almıştı. Anahaber öncesi ekranlara gelen Tozkoparan dizisi yaz sezonun gelmesi ile pazartesi akşamlarına alınmış ve yaz sezonu boyunca pazartesi akşamları 20:30 da izleyicisi karşısına çıkmıştı. Şimdi ise Tozkoparan  dizisi için sezon finali zamanı geldi. Trt 1 2019 yaz sezonunda yaz dizisi yayınlamamış bunun yerine Tozkoparan  dizisini yaz boyunca yayınlamıştı.

Peki şimdi akıllara gelen soru şu. Tozkoparan  dizisi eylül ayından itibaren 18:00’a yani ana haber öncesine alınarak devam mı edecek yoksa kış sezonu ara verecek ve mayıs ayında yaz sezonu için yeniden mi başlayacak?

Tozkoparan Neden Yok

Tozkoparan Devam Edecek mi?

Tozkoparan dizisi kesin olarak devam edecek; resmi açıklama devam edeceği yönünde ancak ne zaman yeniden başlayacağı açıklanmadı. Tozkoparan oyuncuları sadece 3 hafta sete ara vererek ekim 2018 den beri çekimlere devam ediyor. Tabi ki oyuncuları yoruldu biraz dinlenmeye ihtiyaçları var; bizim tahminimiz Tozkoparan oyuncuları yaklaşık 1 aylık aradan sonra kasım ayının başında 2. sezonu ile ekranlara gelmeye devam edecektir. Tabi bu karar Trt 1’e kalmış ancak Tozkoparan’ı takip eden çok fazla çocuk izleyici var. Çocuklar mayıs 2020’ye kadar mete ve arkadaşlarının gelmesini bekleyemez. Bence ekim ayında yeniden ana haber öncesi yayınlanmaya  devam edecektir.

Tozkoparan Neden Yok? 16 Eylül

Tozkoparan dizisi 9 eylül 2019 da 34. bölümü ile sezon finali yaptı. Bu nedenle de 16 eylül 2019 da ekranlarda olamayacak. Tozkoparan dizisinin 35. bölümü tahminimizce ekim 2019 da yayında olacaktır.

Tozkoparan Devam edecek mi

Tozkoparan Neden Yayınlanmıyor?

Tozkoparan oyuncuları yaz boyunca çekim yaptıkları için çok yoruldular; bir çoğu çocuk oyuncu oldukları için ve aynı zamanda eğitim öğretimlerine de devam ettikleri için biraz dinlenmeye ihtiyaçları var. Bu nedenle de Tozkoparan çekimleri kısa bir aradan sonra devam edecektir.

Tozkoparan 34. Bölüm Sezon Finali Fragmanı

Tozkoparan Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor? Devam Edecek mi? (1 Yorum)