Nefes Nefese 22 Ağustos’ta 4. Bölüm Yayınlanacak mı?

Nefes Nefese dizisine bayram arası verilmesine karar verildi. Nefes Nefese  dizisinin 4. bölümünün 22 ağustos çarşamba günü yayınlanması bekleniyordu ancak 22 Ağustosun Kurban Bayramının 2. gününe denk gelmesi sebebi ile bir hafta tatile girdi. 21 ağustos 27 ağustos tarihleri arasında da Nefes Nefese dizisinde de muhtemelen set olmayacak.

Özellikle bir çok başrol oyuncusu Antakya’ya İstanbul’dan geldi ve aileleri de İstanbul’da bu nedenle de oyuncular bayram tatillerinde aileleri ile birlikte olmak veya set arasında bir deniz tatili yaparak kullanmak istiyorlar tatillerini.

Nefes Nefese dizisi 4. bölümü ile 29 ağustos çarşamba günü ekranlarda olacak Nefes Nefese  dizisinin 4. bölüm 2. fragmanında bayram da çıkacak. Nefes Nefese dizisi ilk üç bölüme sürekli yükseliş yaşamış ve aldığı reytingler ile yapımcısını ve oyuncularını mutlu etmişti. nefes nefese 4. bölüm neden yok 1

Nefes Nefese 22 Ağustos’ta Yayınlanacak mı?

Nefes Nefese dizisi 3.70 reyting ve 3.5 milyon izleyici ile başladığı ekran yolculuğuna 4.6 reyting ile yaklaşık 4.3 milyon izleyiciye ulaştı ve yaklaşık izleyicisini bir milyon arttırdı. Nefes Nefese  dizisi son bölümlerinde ki sürükleyici hikayesi ile de izleyiciyi mest etmeye devam ediyor.

Yusuf babası Şahin Ağa’yı Boran’ın elinden kurtarmaya çalışırken bir yandan da Rüya’yı bırakmak ve onu ölüme terk etmek istemiyor. Diğer taraftan Rüya ve Yusuf arasında da iyiden iyiye bir aşk başlıyor. Ayaz Kıran yani Atmaca ise kızı Rüya’nın da arkasından Antakya’ya geldiğini öğreniyor ve işler karışıyor. Diğer taraftan Mit’te müdür olarak görev yapan Selma ise Yusuf’un peşini bırakmak istemiyor.

Nefes Nefese 4. bölüm Neden Yok?

Nefes Nefese yeni bölümleri ile bayramdan sonra her çarşamba Star Tv ekranlarında sakın kaçırmayın. Nefes Nefese  dizisinin muhtemelen tekrar bölümü ile 22 ağustosta ekranlarda olacak.

Nefes Nefese 5. bölüm Fragmanı

Nefes Nefese 4. bölüm Fragmanı

Etiketler

Nefes Nefese 22 Ağustos’ta 4. Bölüm Yayınlanacak mı? (1 Yorum)