Nefes Nefese Azap Kimdir? Asil Yıldırım Kimdir? Kaç Yaşında?

Nefes Nefese dizisi çok yakında Star Tv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Nefes Nefese  dizisi karakterlerini sizlere tek tek tanıtıyoruz ancak sizlere şimdi çok özel bir çocuk oyuncuyu tanıtacağız ki geleceği çok parlak olan bir isim o. Asil Yıldırım isimli çocuk oyuncu Nefes Nefese  dizisinde Azap karakterine hayat verecek. Azap karakteri Nefes Nefese  dizisi için çok önemi bir karakter çünkü Nefes Nefese  dizisinin hikayesi onun ağzından izleyiciye aktarılacak ve bol bol çocuk gözü ile dünyayı nasıl gördüğünü izleyeceğiz.

Nefes Nefese Azap

Nefes Nefese dizisinde Azap geniş bir aileye evlatlık verilen bir çocuk olarak karşımıza çıkacak. Azap evlatlık verildiği bu kocaman ailede oldukça mutludur. Azap Antakya’da yaşayan hayalleri olan zeki bir çocuktur. Azap çocukluk aşkını aynı evde büyüdüğü Cansu’da bulmuştur. Cansu ve Azap’ın çocukça aşkı Nefes Nefese  dizisinde içimizi ısıtacak. Şakir ağa Azap’ı hiç bir zaman yabancı görmemiş ve hep aileden biri olarak görmüştür. Azap’ın hayatı da koca ailenin de olduğu  gibi Şakir dedenin kaçırılması ile kabusa döner.

Asil Yıldırım Kimdir?

Asil Yıldırım daha önce hiç bir dizide profesyonel olarak yer almamıştır.  Asil Yıldırım muhtemelen Antakya’lı bir çocuk oyuncudur. Seçmelerde iyi performans gösterince seçilerek Nefes Nefese  dizisinde yer almaya hak kazanmıştır. Asil Yıldırım Adanalı bir ailenin en küçük çocuğudur.Babası hem eski devlet tiyatrosu oyuncusu hem de şu an özel bir tiyatronun sahibidir.Babasının adı Akil Yıldırımdır.Abisi üniversiteye geçecek başarılı bir öğrencidir.Şiir yazar.Adı Zal Yıldırımdır.Annesi Nermin Yıldırım tiyatro işleriyle ilgilenir.

Asil Yıldırım Kaç Yaşında?

Asil Yıldırım muhtemelen ilk okul 3. veya 4. sınıf öğrencisidir. 10 12 yaşlarında olan Asil Yıldırım esmer tenlidir. asil yıldırımNefes Nefese dizisi oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız Oyuncu Kadrosu

Nefes Nefese Azap Kimdir? Asil Yıldırım Kimdir? Kaç Yaşında? (1 Yorum)

  1. Asil Yıldırım Adanalı bir ailenin en küçük çocuğudur.Babası hem eski devlet tiyatrosu oyuncusu hem de şu an özel bir tiyatronun sahibidir.Babasının adı Akil Yıldırımdır.Abisi üniversiteye geçecek başarılı bir öğrencidir.Şiir yazar.Adı Zal Yıldırımdır.Annesi Nermin Yıldırım tiyatro işleriyle ilgilenir.