Nefes Nefese Cansu Kimdir? Derin Oflaz Kimdir? Kaç Yaşında

Tmc film yönetmenliğinde gösterime girecek olan Nefes Nefese dizisinin yönetme koltuğunda Uğur Yücel oturmaktadır. Aynı zamanda Uğur yücel başrol oyuncusudur. Ekranlarda iyi bir kitle oluşturmak isteyen Tmc film ekibi senarist olarak ise Selin Tunç’a görev vermektedir.

bedoiii

Hikaye Berlin’de geçmektedir. Babası Ayaz Kıran’la hayatına devam eden biricik kızı Rüya’nın bir gün hiç görmediği annesinin Suriye’de olduğunu öğrenmesiyle başlar. Annesinin hayatta olduğunu öğrenen ve annesini bulmak isteyen Rüya için Suriye’de ki  işgal altındaki köye girmenin tek yolu Boran’la sahte bir evlilik yapmaktır.

bedoii

O güne kadar babasından ayrılmamış olan Rüya bu tehlikeli yolculuğa çıkmaya zor da olsa karar verir. Rüya’nın yolu altı yıl sonra ilk kez evine dönen Yusuf’la kesişir.Rüya Suriye’deki annesini ararken Hatay Antakya’da kalabalık bir ailenin ve bambaşka bir maceranın içinde bulur. İçine düştüğü tehlikeli maceranın baş mimarı, karanlık yönünü hiç bilmediği Atmaca lakaplı babasıdır. Dizide küçük yaşlarda oyuncularda rol almaktadır. Azap ile Cansu birbirlerini çok sevmekte olan 2 karakterdir.

Nefes Nefese Cansu Kimdir ?

bedoü

Azap ismiyle ekranlara gelecek olan karakter ile rol alacak Cansu yani Derin Oflaz Azap ile sıkı bir arkadaşlığa sahiptir.Yaklaşık 10 yaşlarında olan Cansu sevimli bir kızdır. Ailede sevecen bir tipe sahiptir. Yaşadıkları bölgede kimsesiz çocuklar aile sahiplendiğinde isimlerini Azap koyarlarmış. Ama Azap ailede hiç öyle biri olarak görülmekmetedir. Ailede Cansu ise en çok Azap’ı sevmektedir.

Sevecen karakter olarak rol alacak olan Derin Oflaz’ın İnstagram Adresi :

https://www.instagram.com/derin_oflaz/