Yalancı Damat Filmi Oyuncuları Fox Tv

Son olarak Ver Elini Aşk dizisi ile ekranlara çıkan ama beklediğini bulamayan ünlü oyuncu Ali İl ve Yıldızlar Şahidim ve Çifte Saadet dizilerinde boy gösteren Dila Danışman’ın baş rollerini  paylaştığı 2018 yapımı sinema filmi Yalancı Damat  12 temmuz perşembe akşamı televizyonda ilk kez Fox Tv sinema kuşağında yer alacak.

Bilindiği üzere Fox Tv yaz sezonunda her perşembe Tv’de İlk bir sinema filmini izleyicisi karşısına çıkarıyor. Bu haftanın filmi ise Yalancı Damat oldu. Yalancı Damat filmi 12 temmuz perşembe 20:00’da Fox Tv’de olacak.

Bora Onur’un yönetmen olarak yer aldığı Yalancı Damat dizisinde Ali İl ve Dila Danışman’ın yanında Rıza Akın, Burcu Almeman, Özlem Maden,Kerem Poyraz Kayaalp ve Fahri Kıncır gibi çok önemli isimler de yer alacak. Yalancı Damat filmi nisan 2018’de çekilmiştir.

Yalancı Damat Filmi Konusu

Yalancı Damat Filminde Aslıhan güzel bir kızdır. Aslıhan’ın annesinin tek hayat amacı ise kızını evlendirmektir. Aslıhan tam bir oğlan bulur evlenmeye karar verir ama evleneceğim dediği anda oğlan bu kızı aldatır ve acil bir paravan damata ihtiyaç vardır. Zira herkes bu damatı beklemektedir. Yalancı Damat da Aslıhan sonunda aşık olur bu yalancı damata ve her şey gerçek olur.

Yalancı Damat Oyuncu Kadrosu

Dila Danışman(Aslıhan)

Dila Danışman 1988 yılında İstanbul’da doğmuştıur ve 30 yaşındadır. 1.66 Boyunda ve 59 Kilo olan Dila Danışman Sana bir sır vereceğim dizisinde komşu kızı Çağla rolü ile ilk olarak tanınmıştır. Son olarak Yıldızlar Şahidim’in Lilası olmuş sonda da Çifte Saadet dizisinde  Gülsen Saadet karakteri ile rol almıştır.

Aslıhan yıllarca Kenan ile sevgili olarak yaşamıştır. Tam Aslıhan ile Kenan nişanlanır o gün Kenan Aslıhan’ı terk eder. Aslıhan şans eseri tanıştığı Fırat’a aşık olur. Dila Danışman Yalancı Damat dizisi

Ali İl(Fırat)

Ali İl 1981 İstanbul doğumludur ve 37 yaşındadır. Ali İl Poyraz Karayel dizisinde hayat verdiği efsane Sadreddin karakteri ile tanınır. Son olarak Ver Elini Aşk dizisinde başrol oynamıştır ama dizi yaz sonunda final yapmıştır. Stv’nin Sırlar Dünyası dizisi ile televizyon sektörüne dahil olmuştur.

Fırat Aslıhan’ın yeni sevgilisidir. Kenan’ın yerine geçmiştir. Aslıhan’a aşık olacaktır. Fırat bir hırsızdır.Yalancı Damat ali il

Rıza Akın(Aslıhan’ın babası)

Rıza akın 1957 Adana doğumludur ve 61 yaşındadır. Yuvamdaki Düşman dizisinde Hikmet karakterine hayat vermiştir. Çok deneyimli bir tiyatrocudur. Son işi ise Yalancı Damat isimli televizyon filmidir. Rıza Akın Yalancı damat

Kerem Poyraz Kayaalp(Kenan)

Beni Affet ve Unutma Beni dizilerinden tanınan yakışıklı oyuncudur.  Son olarak Koca Bulma Sanatı isimli televizyon filminde rol almış ve çok beğenilmiştir.

Kenan Aslıhan’ı nişanlandıktan sonra terk etmiştir. Şimdide Aslıhan’a kendini affettirmek için harekete geçer ama Aslhan onu asla affetmeyecektir.

Kerem Poyraz Kayaalp yalancı Damat

Burcu Almeman(Aslıhan’ın annesi)

Burcu Almeman 1974 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir ve Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı mezunudur. Son olarak Kırgın Çiçekler dizisinde yer almıştır ve selin karakterine hayat vermiştir.

Burcu Almeman yalancı damat 1

Özlem Maden(Aslıhan’ın yakın arkadaşı)

Aşkın Bedeli ve Karagül dizilerinde rol almıştır. son olarak Dayan Yüreğim dizisinde Gülsüm karakteri ile ekranlarda yer almıştır.

zlem Maden yalancı damat filmi 1

Fahri Kıncır(Aslıhan’ın amcası)

Öykü Destan akadaminin oyuncusudur.fahri kıncır yalancı damat filmi 1

Gizem Han

Yalancı Damat Filmi Tanıtım Fragmanı

Yalancı Damat Filmi Oyuncuları Fox Tv (1 Yorum)