Organik Aşk Filmi Oyuncuları (Gizem Karaca – Mustafa Mert Koç) 2018

Fox Tv ekranlarında 14 eylül perşembe günü çok özel bir televizyon filmi daha izleyicisi karşısına çıkacak. Bilindiği üzere bu yaz Fox Tv dizi çekmedi bunun yerine her hafta yerli bir film yayınlandı. Fox Tv’nin televizyonda ilk kez yayınladığı bu filmler zaten sinemada yayınlanmıyor sadece Fox Tv de yayınlanması için çekiliyordu; ancak Organik Aşk  filmi bu kuralı bozdu. Fox Tv Oldukça maliyetli olan Organik Aşk  dizisini önce sinemalarda yayınlayacak sonra da Fox Tv ekranlarında. İşte Gizem Karaca – Mustafa Mert Koç’un başrollerini paylaştığı Organik Aşk filminin oyuncu kadrosu. 

Organik Aşk Film tarafından yapımcılığı üstlenilen Organik Aşk Filmi Fox Türkiye tarafından desteklenildi. Organik Aşk Filmi  yönetmeni ise Kamil Çetin oldu.

Gizem Karaca  ve Mustafa Mert Koç’un Organik Aşk Filmi de 2018 de Fox Tv için çekildi ve 14 eylül perşembe günü önce sinema severlerle sonra da Fox izleyicisi ile buluşacak. 2017 yılında da yine Organik Aşk ismi ile başrollerinde Özge Gürel, Gökhan Alkan ve Furkan Kızılay’ın yer aldığı bir sinema filmi çekilmişti.

Organik Aşk Filmi Konusu

Esma ile Bülent şans eseri karşılaşarak bir birine aşık olan iki gençtir. Bülent zengin bir ailenin tek oğludur ama sakar ve beceriksiz bir tiptir. Bülent’in babası Cemal ise tuttuğunu koparan bir iş adamıdır ve Bület’in de kendisi gibi olmasını ister ve Bülent’e bir ay müddet vererek onu kovar. Eğer Bülent babasının istediği gibi olmazsa mirastan men edilecektir. Bir Ege köyüne yerleşmek isteyen Bülent hiç olmadığı bir zamanda ailesi tarafından zorla evlendirilmeye çalışılan Esma’nın Bülent ile kesişen yolu anlatılıyor.

Organik Aşk Oyuncuları

Gizem Karaca (Organik Aşk Esma)

Gizem Karaca 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. “Eve Düşen Yıldırım” dizisi Gizem Karaca’nın ilk ciddi projesi olmuştur. Benim Hala Umudum Var  dizisi artık tanındığı dizi olmuştu. Yıldız olarak yer alması ise Güzel Köylü dizisinde Berk Cankat ile gerçekleşti Son olarak ise İnsanlık Suçu dizisi ile ekranlara geldi ama dizi tutmadı. Gizem Karaca 2018 de yine Fox Tv için çekilen Sosyetik Gelin dizisinde rol almıştır.

Esma Zorla evlendirilmek isteyen Ege’li güzel bir kız. Esma Bülent ile şans eseri karşılaşsa da ona aşık olacaktır. 

 Mustafa Mert Koç(Organik Aşk Bülent)

Mustafa Mert Koç 1994 yılında Ankara’da doğmuştur ve daha 24 yaşındadır. Milyonlarca takipçisi vardır ve tam bir sosyal medyanın fenomenidir. Kolpaçino 3. Devre filmi ile oyunculuğa adım atmıştır. Atılım Üniversitesi siyaset bilimi mezunu olan Mustafa Mert Koç 110 kilodan 35 kilo vermiş ve fit bir vücuda sahip olmuştur. Mustafa Mert Koç 83 kilo ve 1.83 boyundadır.  Son olarak Yeter dizisinde Yekta’nın asistanı olarak ekran karşısına çıkmıştır. Daha sonra ise Hayat Bazen Tatlıdır da Onur karakterine hayat vermiştir.

Bülent beceriksiz bir adamdır ama Bülent’in babası zengin bir iş adamıdır ama Bülent’i bir türlü yeterli görmez ve bu beceriksizliğinden kurtulmasını ister. 

Erdi Ünver (Organik Aşk Davut)

Önce Göz6 evinde yarışan ancak kazanamayan ama popüler olan Erdi Ünver Sonra Tv8 de Survivor yarışmasında yer almış ve çok sevilmişti ağır abi tavırları ile. Daha sonra oyunculuk dersleri alan Erdi Ünver bir kaç yerli sinema filminde yer almıştı. Şimdi de Erdi Ünver Trt’1 ekranlarında yayınlanan Kalk Gidelim de yer alacak. Erdi Ünver Ağır Abi Dayı karakter ile karşımıza çıkmıştır.

Davut Esma’nın abisidir.

Tarık Papuççuoğlu(Organik Aşk Celal)

14.01.1949 yılında dünyaya gelen Tarık Papuççuoğlu 69 yaşındadır. İlerleyen yaşına rağmen hala sapa sağlam ayaktadır ve sahnelere devam etmektedir. İkinci Bahar dizisi ile tanınmış yılların deneyimli tiyatrocusudur. Hayat Bilgisi filminin Adil hocasıdır. Son yıllarda Içimdeki Fırtına (2017) Günebakan (2015) Kadim Dostum (2014) dizilerinde yer almıştır. son olarak Gülperi dizisinde yer alacaktır. 

Ruhsar Gültekin

30 Eylül 1963 de İstanbul’da doğan Ruhsar Gültekin 55 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro mezunudur. Son olarak Bu Sayılma dizisinde İlayda karakterine hayat vermiştir.

Asuman Dabak

1970 yılında Manisa’da dünyaya gelen Asuman Dabak 48 yaşındadır. Son dönemlerde Leyla ile Mecnun, Pis Yedili, Ezra, Acı Aşk ve Günebakan dizilerinde yer alan Asuman Dabak 2006’da kurduğu Asuman Dabak Tiyatrosu’nun sahibidir. Dizi oyunculuğundan önce seslendir menlik ve tiyatroculuk yapmıştır.  Asuman Dabak son olarak Trt 1 de yer alan Ege’nin Hamsisi dizisinde Deli Fikret karakterine hayat vermektedir ve yine Fox Tv için çekilen Kayseri Aslanı filminde de yer almıştır. 

Gizem Arıkan

Gizem Arıkan ilk dizi deneyimini Organik Aşk filminde yaşamıştır. 

Suat Ülhan

Suat Ülhan 1949 İstanbul doğumludur ve 69 yaşındadır. Son olarak Karadayı dizisinde yer almıştır. Deli Yürek dizisinde hayat verdiği Salih usta karakteri ile tanınır. Muhteşem Yüzyıl ve Elde Var Hayat önemli projeleridir. 

Hacı Ali Konuk

1969 Erzurum doğumludur 25 yıldır tiyatro ile ilgilenmektedir. Hacı Ali Konuk seksenler dizisinin bekçi Bekir’idir. 

Organik Aşk Filmi Tanıtım Fragmanı