Patron Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Tüm Oyuncular)

 Patron dizisi için iptal kararı verildi. Show Tv  ekranlarında TİMS&B yapım tarafından ekranlara getirilecek olan Patron dizisi dizisi bütçe anlaşmazlığı yüzünden iptal edildi.Patron Dizisi iptal edildi

Show TV 2019 eylül ayında izleyici karşısına çıkaracağı yeni diziler için hazırlıklarına devam ediyor. 2018 2019 sezonunda bir çok diziden beklediğini bulamayan Show Tv 2019 2020 yeni sezonunda işini sağlama almak istiyor ve dizilerinde kaliteyi yakalamayı amaçlıyor.

Bu nedenle de Show TV sevilen dizisi Söz’ün yapımcısı Tims&B yapım ile anlaştı. Tims&B Yapım’ın patronu Mehmet Yiğit Alp ile yüksek bütçeli bir dizi için anlaşma sağlayan Show Tv yapımın Patron isimli senaryosuna da onay verdi. İsmi değişmezse Patron dizisi 2019 eylül ayında Show TV ekranlarında çok ses getirecek bir proje olacak.

Tims&B yapım ise Patron dizisi için son olarak Bizim Hikaye dizisinde başrol oynayan ve diziye kattığı fark ile dikkat çeken Burak Deniz ile anlaştı. Patron dizisinin yönetmenliği için ise Yağız Alp Akaydın ile sözleşme imzalandı. Yağız Alp Akaydın daha önce Söz ve Yaz’ın Öyküsü gibi dizilerin de yönetmenliğini üstlenmişti

Patron Dizisi Oyuncuları

 Burak Deniz (Fatih)

Burak Deniz denilince akla tabi ki Bizim Hikaye dizisinde hayat verdiği Barış karakteri gelmektedir. Burak Deniz 17 Şubat 1991’de İzmit’te dünyaya gelmiştir ve şuanda 28 yaşının içindedir.  Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Sanat Tarihi eğitimi alan Burak Deniz 2011 den beri 8 senedir dizi sektörünün içindedir. İlk oyunculuk deneyimini Kolej Günlüğü dizisiyle yaşayan Burak Deniz daha sonra Medcezir dizisinde hayat verdiği Aras karakteri ile dikkat çekmiştir.

Gecenin Kraliçesi ve Tatlı Küçük Yalancılar dizilerinde de yan rollerde yer alan Burak Deniz Aşk Laftan Anlamaz dizisinde hayat verdiği Murat ve Bizim Hikaye dizisinde hayat verdiği Savaş karakateri ile başrol deneyimi yaşamıştır.

Büşra Develi ile sevgili olan Burak Deniz sevgilisinden ayrılmıştır iddia o ki Bizim Hilaye dizisinden rol arkadaşı olan Nesrin Cavadzade ile yeni bir aşka yelken açmıştır.

Fatih başarılı bir finans uzmanıdır. Oldukça zengin bir iş adamıdır. 

Patron Dizisi Oyuncuları Burak Deniz

Dilan Çicek Deniz (Ela)

Dilan Çicek Deniz 1995 Sivas doğumludur ve 24 yaşındadır. 2016 yılında “Bodrum Lisesi” ile ünlenmiştir. 2014 yılında Elidor Miss Turkey güzellik yarışması ikincisidir. Güneşin Kızları” dizisinde, ‘Elif’ karakteri ile çok sevildi. 2015 yılında “Tatlı Küçük Yalancılar” dizisinde yer aldı. Ege Üniversitesi karşılaştırmalı edebiyat mezunudur. Dilan Çicek Deniz Patron dizisi Ela

Olgun Şimşek

Olgun Şimşek son olarak Eşkıya dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Kimsesiz Yaşar karakteri ile ekranlarda yer almıştır. Olgun Şimşek 1971 Bursa doğumludur ve 48 yaşının içindedir. Aslen Bingöllüdür. İstanbul Üniversitesinde Devlet Konservatuvarı Tiyatro eğitimi almıştır. Tiyatro oyuncusu olarak meslek hayatına başlayan Olgun Şimşek Bir Demet Tiyatro da görev almıştır. İlk eşi Şebnem Sönmez’den ayrılan Olgun Şimşek 2011 de Zeynep Kocabeyoplu ile evlenmiştir. Özellikle 2012 yapımı olan Yalan Dünya dizisinde hayat verdiği Selahattin karakteri ile çok sevilmiştir. Ses sanatçısı olarak da bir çok eseri mevcuttur. Olgun Şimşek patron dizisi oyuncusu

Ayça Ayşin Turan

1992 İstanbul doğumlu olan Ayça Ayşin Turan 26 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi Radyo sinema Televizyon bölümü mezunudur. İlk olarak 2013 yılında Șefkat Tepe dizisinde yer almıştır. Son olarak Meryem dizisinde başrol olarak yer almıştır. Ayça Ayşin Turan asıl çıkışını ise Karagül dizisindeki canlandırdığı Ada karakteri ile yakalamıştır. Son olarak Netflix’in muhafız dizisinde Leyla karakterine hayat vermiştir.ayça ayşin Turan patron dizisi

Patron dizisi ile ilgili daha fazla detaya ulaştığımda bu sayfalardan sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz; lütfen takipte kalın.

Yorum yaz

Patron Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Tüm Oyuncular) (6 Yorum)

  1. Keşke Pınar Deniz olsa partneri acayip yakışırdılar.Bizde baş role yakışır oyuncular görürdük.

  2. Haklısınız Sarah hanım ama bizim yönetmenler bundan ne anlar.Baş role ancak çirkin kız buluyorlar.Burak yakışıklı ama Dilan güzel deyil hatta çok çirkin.İnşeAllah Pınar olur ve sizin söylediyiniz gibi olur.Amin.

  3. Burak Denizin partneri Pınar Deniz olsun.Pınara deli gibi aşık ola bilir.Pınar ondan kurtulmak istesin ama Burak onun peşini bıraksın.Lütfen Türkiyedede böyle diziler olsun.Bütün dünyada böyle hikayeli diziler var çok seviliyor.Bütün dünyadada çok beyeniliyor.Lütfen bizdede olsun.