Patron Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Tüm Oyuncular)

Show TV 2019 eylül ayında izleyici karşısına çıkaracağı yeni diziler için hazırlıklarına devam ediyor. 2018 2019 sezonunda bir çok diziden beklediğini bulamayan Show Tv 2019 2020 yeni sezonunda işini sağlama almak istiyor ve dizilerinde kaliteyi yakalamayı amaçlıyor.

Bu nedenle de Show TV sevilen dizisi Söz’ün yapımcısı Tims&B yapım ile anlaştı. Tims&B Yapım’ın patronu Mehmet Yiğit Alp ile yüksek bütçeli bir dizi için anlaşma sağlayan Show Tv yapımın Patron isimli senaryosuna da onay verdi. İsmi değişmezse Patron dizisi 2019 eylül ayında Show TV ekranlarında çok ses getirecek bir proje olacak.

Tims&B yapım ise Patron dizisi için son olarak Bizim Hikaye dizisinde başrol oynayan ve diziye kattığı fark ile dikkat çeken Burak Deniz ile anlaştı. Patron dizisinin yönetmenliği için ise Yağız Alp Akaydın ile sözleşme imzalandı. Yağız Alp Akaydın daha önce Söz ve Yaz’ın Öyküsü gibi dizilerin de yönetmenliğini üstlenmişti

Patron Dizisi Oyuncuları

 Burak Deniz

Burak Deniz denilince akla tabi ki Bizim Hikaye dizisinde hayat verdiği Barış karakteri gelmektedir. Burak Deniz 17 Şubat 1991’de İzmit’te dünyaya gelmiştir ve şuanda 28 yaşının içindedir.  Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Sanat Tarihi eğitimi alan Burak Deniz 2011 den beri 8 senedir dizi sektörünün içindedir. İlk oyunculuk deneyimini Kolej Günlüğü dizisiyle yaşayan Burak Deniz daha sonra Medcezir dizisinde hayat verdiği Aras karakteri ile dikkat çekmiştir.

Gecenin Kraliçesi ve Tatlı Küçük Yalancılar dizilerinde de yan rollerde yer alan Burak Deniz Aşk Laftan Anlamaz dizisinde hayat verdiği Murat ve Bizim Hikaye dizisinde hayat verdiği Savaş karakateri ile başrol deneyimi yaşamıştır.

Büşra Develi ile sevgili olan Burak Deniz sevgilisinden ayrılmıştır iddia o ki Bizim Hilaye dizisinden rol arkadaşı olan Nesrin Cavadzade ile yeni bir aşka yelken açmıştır.

Patron dizisi ile ilgili daha fazla detaya ulaştığımda bu sayfalardan sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz; lütfen takipte kalın.

Patron Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Tüm Oyuncular) (2 Yorum)

  1. Burak Denizin partneri Pınar Deniz olsun.Pınara deli gibi aşık ola bilir.Pınar ondan kurtulmak istesin ama Burak onun peşini bıraksın.Lütfen Türkiyedede böyle diziler olsun.Bütün dünyada böyle hikayeli diziler var çok seviliyor.Bütün dünyadada çok beyeniliyor.Lütfen bizdede olsun.