Şahin Tepesi Mete Kimdir? (İlhan Şen Kimdir? Kaç Yaşında?)

Şahin Tepesi dizisi 23 kasım cuma akşamı izleyicisi karşısına çıktı. Şahin Tepesi  dizisinde en  çok beğenilen isimlerden biri de dizi de Mete karakterine hayta veren İlhan Şen oldu.

Başrollerini Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Aybüke Pusat, Murat Aygen ve Boran Kuzum’un paylaştığı Şahin Tepesi  dizisi bir çok ünlü isme ev sahipliği yaparken bir çok genç isme de ünlü isimlerle çalışma şansı tanıyor. lhan Şen resimleri 2019

Şahin Tepesi dizisinde Mete karakterine hayat veren genç oyuncu İlhan Şen geleceğin önemli oyuncu adayları arasında yer alacak. Şahin Tepesi dizisi ile önemli bir başarıya adım atan İlhan Şen’in oyunculuk becerileri ise adeta göz doldu. İlhan Şen oynadığı Mete karakteri ile bir çok sinema eleştirmeninden tam not aldı.

Şahin Tepesi dizisinde Paramparça’dan tanıdığımız Leyla Tanlar ile  parter olan İlhan Şen deneyimli partneri karşısında hiç sırıtmadı ve sanki yıllardır sinema ve dizilerde rol alıyormuşcasına sevişme sahnelerinde çok rahattı. Zaten Leyla Tanlar’ın oyunculuğuna kimse söz edemez.

Şahin Tepesi Mete Kimdir?

Şahin Tepesi dizisinde Mete konağın hizmetlilerinin mühendislik okuyan yakışıklı ve gururlu oğullarıdır. Şerif’in iki oğlundan biri olan Mete konakta Deniz ile birlikte büyümüştür. Deniz ve Mete her ne kadar ailelerinin bu aşka asla isin vermeyeceğini bilse de aşklarının peşinde durma kararı almışlardı. Ta ki o karanlık gecenin sonu Mithat beyin ölümüne gidene kadar.ahin Tepesi Mete ilhan şen

Deniz ve Mete eski konakta sevişirken içeri giren Mithat beyi Deniz iter ve düşürür. Mithat beyin sevdiği oğlana zarar vereceğini düşünen ve onu iten Deniz katil olduğunu düşünür ancak Mete de Deniz’de çocuk oldukları için Mithat beyin ölmediğini fark edememiştir. Deniz olayı değiştirerek annesi Tuna’ya anlatır. Yıllardır Mithat yüzünden istediklerini yapamayan Tuna için ise aradığı fırsat eline gelmiştir.

Tuna mithat’ın ölmediğini bile bile onu göle atar ve dayısı Mithat’ı kendi elleri ile öldürür. Deniz ve Mete de bu ölümde birinci derecede olmasa bile suçludur. Bu olayda en az suçlu olan ise Mete’dir ancak zengin kurtulur olan fakire olur derler ya işte Mete’nin de başına bu olaylar gelecektir.

Mete’nin üzerine kalacaktır muhtemelen Mithat’ın ölümü. Zaten Deniz psikolojik olarak bunalıma girdiği için Mete’yi gözü görmemiş ve Mete ve Deniz aşkı da böylece bitmiştir.

Şahin Tepesi dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız  Kimdir?

İlhan Şen Kimdir? İlhan Şen Hangi Dizilerde Oynadı?

İlhan Şen çok tanındık bir isim değildir ama oyunculuk eğitimi almış ve eğitiminin sonunda ilk olarak Perspective isimli kısa filmde yer almıştır. Peki size İlhan Şen nereden tanıdık geliyor; işte onun cevabı İlhan Şen’in  tescilli bir yakışıklı olmasından geliyor. İlhan Şen 2009 da Best Model of Turkey birincisi seçilmiştir.

1987 de Bulgaristan doğumlu olan yakışıklı oyunca daha 22 yaşında ünü yakalamaya çok yaklaşsa da oyunculuk eğitimi almadığı için piyasa da yer alması zaman almıştır. İlhan Şen Yıldız Teknik Üniversitesi, İnşaat mühendisliği eğitimi alsa da gönlü her zaman oyunculuktan modellikten ve mankenlikten yana olmuştur.

İlhan Şen yakışıklılığının ve oyunculuk yeteneklerinin farkında vardığında ise artık üniversite bitmiştir ama İlhan Şen hayallerinin peşinden koşmayı hiç bırakmamıştır. lhan Şen Kaç yaşında

İlhan Şen Kaç Yaşında?

Tamer Kurter Model  ajansında model olarak görev yapan İlhan Şen 32 yaşındadır. Milan Fashion Week de bile sahne olan İlhan Şen daha çok modellik yönü ile tanınır ama artık onu biz dizilerden tanıyacağız.

İlhan Şen Boyu Kaç Cm?

İlhan Şen tam bir manken ve modeldir ve boyu 1.89 cm’dir. lhan Şen Boyu Kaç Cm resimleri

 

Etiketler

Şahin Tepesi Mete Kimdir? (İlhan Şen Kimdir? Kaç Yaşında?) (1 Yorum)

  1. ❤️Şahin Tepesi❤️Dizisi Mete Obrazı Kötü Bu Obrazda Aşk Bilinmez Mete Katil Tuna’nın Kızına Aşik Olmuş Kimi Aparır Ama Mete Hayata İnsanlara İyi Bakmır Onun Gözünde Deniz Katil Olsada Onun Aşkı Olmalı İki Katil Mutlu Olamaz Onlar Kanun Karşısında Hebs Olaçak Bu Obrazda Final Anların Yaşayır Dizinin Kolektivine Uğurlar Arzu Ediriz