İkimizin Yerine 101. Bölüm Özeti 17 Aralık Kazan‘ın Planı

İkimizin Yerine dizisi 101. Bölüm  ile 17 Aralık pazartesi günü izleyicisi karşısında olacak. İkimizin Yerine dizisinin 17 aralıkta ekranlara gelecek 101.bölümünde Kazan‘ın gizemli hallerini izleyeceğiz.

İkimizin Yerine 101. Bölüm Özeti

Bago şaşkın halde Kazan‘a parayı nereden bulduğunu sorar. Kazan sen bunu düşünme, sana altından ev alacağım der. Şiyam ve Sugna romantikleşir. Şiyam su hortumu ile Sugna‘yı ıslatır. Sugna aniden Pratap ile yağmurdaki dansını hatırlar. Şiyam ona arkadan sarılır. Sugna, bırak beni Pratap der. Şiyam hayretle elini çeker.

Sugna ne oldu diye sorar. Şiyam, ben Pratap değilim, Şiyam‘ım der. Sugna söylediği şeye şok olur. Özür dilerim, yanlışlıkla ağzımdan çıktı diye ağlar. Şiyam üstelemez ve içeri girerler. Şiyam uyuyamaz ve ağlayarak bahçeye çıkar. Şiyam kendi kendine, Sugna’yı Pratap‘dan daha çok sevmeye karar verir. Bir gün onu kazanacağım ve onun içinde sadece ben olacağım der.

Gehna Basant’dan Nandu‘ya yeni kıyafet almasını ister. Dadisa, gelinlerine yeni mücevher, Nandu‘ya da bir zincir satın alır. Gelinlerden giyip göstermelerini ister, Gehna tereddütle alır. Jagdiş ve Anandi okuldan döner. Jagdiş sınavının iyi geçtiğini söyler. Dadisa ona biraz para verir.

kimizin Yerine 101. Bölüm resimleri

Dadisa, sınavlar bittiği için Anandi’den ev işine geri dönmesini ister. Basant yeni mücevherleri görünce onu aldığı için Gehna‘ya bağırır. Gehna onları çıkarıp dolapta saklar. Dadisa Gehna‘yı sorgular. Gehna ara sıra takacağını söyler. Dadisa, Nandu’nun zincirini sorar. Onu getirmesini ister ve zinciri Nandu‘ya geri takar.

İkimizin Yerine 101. Bölümde Şiyam, duygusal bir şekilde, mutlu musun Sugna, ben sana tüm mutluluğunu vermek için elimden gelenin en iyisini yapıyorum der. Sugna hiç bu kadar mutlu olmayı beklemediğini söyler. Basant, son tavırları için Gehna‘dan özür diler. Basant, herkes, evin oğlu olduğumu söylemesine rağmen, hala kendimi ikna edemiyorum der.

Gehna, aynı fikirde olmasam bile seni kesinlikle anlıyorum ve saygı duyuyorum der. Anandi ailesini ziyarete gitmek ister. Sumitra ve Bairon Dadisa‘yı ikna eder. Kazan yeni bir soba alır ve Bago’ya kullanımını öğretir. Her şey yepyeni, tam donanımlı, pahalı şeylerdir. Kazan, evini Dadisa‘nın eviyle kıyaslar.

Govind gelip onlara Anandi’nin ve dünürlerin bugün geleceğini söyler. Ama Kazan, bekleyemem diyerek işe gider. Anandi, Sumitra ve Bairon Kazan’ın evine ulaşır. Anandi babasına bakınırken, Bago evde olmadığını söyler. Bairon da sorunca Bago, Kazan’ı idare eder. Bairon ve Sumitra Anandi‘yi orada bırakıp gider. Kazan, bir ağacın yanında boş boş oturur. Bairon‘a görülmekten kaçar.

kimizin Yerine 17 aralık resimleri

İkimizin Yerine 17 Aralık Özeti Devam Ediyor

Jagdiş Anandi’yi çağırır ama onu bulamayınca hayal kırıklığına uğrar. Dadisa baba evine gittiğini söyler. Jagdiş üzülür. Sumitra, bu gün gideceğini biliyordun, neden üzüldün der. Jagdiş, onunla konuşacak birçok şey vardı, tatil planlamıştım, onunla paylaşacaktım der. Anandi, yeni sobayı görmesine sevinir. Anandi yemek hazırlar. Kazan onu över.

Anandi, Dadisa öğretti deyince Kazan bağırır ve onlardan bahsetme diye onu uyarır. Anandi üzülür ve şimdi o eve ait olduğu için babasının artık onu sevmediğini düşünür. Jagdiş, Anandi’yi özler. Sumitra, bir kaç gün ailesiyle kalmasına izin ver der.

Jagdiş yarım saat televizyon izlemek için izin alır. Anandi uyurken Kazan gelir ve eski zamanlarını hatırlayıp ağlar. Sabah, Anandi uyanınca büyük yeni televizyona şaşırır.

İkimizin Yerine 17 Aralık Fragmanı