İkimizin Yerine 102. Bölüm Özeti 18 Aralık Vay Jagdiş vay

İkimizin Yerine dizisinin 102. bölümüne Jagdiş okulda yaşadıkları kötügünlerden sonra başarısını ispat eder. İkimizin Yerine dizisinin 18 Aralık salı günü ekranlara gelecek bölümünde Jagdiş okulda yapılan sınavda birinci olur ve ona sürpriz doğum günü partisi yapılır.

İkimizin Yerine 102. Bölüm Özeti

Jagdiş, televizyon izleyip gülüyor. Bairon gelip Jagdiş’in dışarıda oynamasını ister. Jagdiş istemiyorum deyince Bairon onu serce gönderir. Jagdiş sinirle ayrılır. Birileri gelip Kazan’a bugün bir miktar sevkiyat yapılacağını ama her yerde polis kontrolü olduğu için riskli olduğunu söyler.

Kazan, malları depoya koydurur. Anandi gece yağın bittiğini fark eder. Bago depodan getirmesini ister. Anandi depoya gider. Bir sürü kutu vardır. Anandi onlardan birini açıp yağ alır. Yağın tuhaf koktuğunu fark eder. Anandi yağ ile gelir ve Kazan‘a, yağın kötü koktuğunu söyler.

Kazan yağı fırlatır ve bağırarak depoya nasıl girersin der. Bir daha yaparsan fena olur diye elini kaldırır ama vurmaz. Anandi, şok olur ve Bago’ya Dadisa‘lara gitmek istediğini söyler. Bairon, Anandi’yi geri getirmek ister ve postaneyi arar. Postacı, Kazan’ın cep telefonu olduğunu bildirir.

İkimizin Yerine 102. Bölümde Dadisa hariç herkes Kazan‘ın gelişimine sevinir. Bago ve Kazan, Anandi ile göndermek için bir sürü hediye paketler.

Kazan Anandi’ye yeni altın takılar gösterir ve onları Dadisa’ya gösterip, babasının ondan daha fakir olmadığını söylemesini ister. Anandi ile Bago taksiye biner. Anandi Kazan’dan kaçar.kimizin Yerine 102. Bölüm resimleri

Tam gidecekken Anandi Kazan’a geri döner ve en son sen hapisteyken annem çaresiz kalmıştı, Basant ile Bairon onu eve götürdü ama artık annemi oraya gitmeye zorlayacak bir şey yapma deyip gider. Kazan şok.

İkimizin Yerine 18 Aralık  özetinde

Dadisa tüm bu hediyeleri görünce nutku tutulur. Sonra, Bago’ya mütavazilik taslar. 15 gün içinde nasıl zengin oldunuz diye de atıp tutar. Anandi Jagdiş‘in odasına gider. Jagdiş, onu özlediğini söyler. Bago giderken sessizce Anandi‘ye veda eder.

Dadisa, Bago’yu durdurur ve eşine söyle tekrar hapse gidecek bir iş yapmasın der. Bago gider.

Ertesi gün Jagdiş karneleri getirir. Bairon neden geciktiğini sorar. Jagdiş bahane uydurur ve karneleri verir. Anandi Jagdiş‘in birinci olduğunu söyler. Dadisa çok sevinir ve herkesi çağırır. Sumitra’ya para verir ve fakirlere dağıtmasını ister.

Bairon Anandi‘nin 55 aldığını söyler. Anandi ama çok iyi yazmıştım der. Bairon, yanık elle iyi bile yazdın diye onu teselli eder. Dadisa Anandi’nin, Jagdiş‘i kıskandığını söyler. Dadisa Jagdiş‘e para verip oynamaya gönderir.

Dadisa herkese Jagdiş‘e sürpriz parti yapmayı planladığını söyler. Sumitra‘nın teşvik etmesiyle Anandi ailesini arar. Ailesi sevinir ama Anandi üzgün. Bago, başkaları Jagdiş’i kıskandığını zannetmesin, Jagdiş adına sevin der.kimizin Yerine 18 aralık

İkimizin Yerine 18 Aralık özetinde Şiyam Jagdiş‘i getirir ve Jagdiş, sürprize şaşırır. Dadisa, Jagdiş sınıfta birinci olduğu için parti verdiğini açıklar. Herkes Jagdiş‘i alkışlar. Jagdiş mutlu.

Okul müdürü ve öğretmenler partiye gelir. Bairon emekleri için teşekkür eder ve Jagdiş’in sınıf birincisi olmasıyla gurur duyduğunu söyler. Tüm öğretmenlerin kafası karışır. Müdür, bir yanlış anlaşılma var, Jagdiş sadece 40 aldı ve dersleri ihmal ettiği için bu notlara şaşırmadık der.

Bairon sigara içer ve Jagdiş’e gidip onu tokatlar. Jagdiş‘i üst kata sürükleyip orada döver. Anandi, benim hatam diyerek Bairon‘u durdurmaya çalışır. Dadisa Anandi‘yi durdurur.

Bairon, bu güne kadar onun tüm hatalarını affettim ama bu kez bir suç işledi ve herkesin önünde özür dilemeli der. Jagdiş, bunu arkadaşı yüzünden yaptığını ve özür dilemeye hazır olduğunu söyler.

İkimizin Yerine 102. Bölüm Fragmanı