İkimizin Yerine 103. Bölüm Özeti 19 Aralık Jagdiş Kaçırılır

İkimizin Yerine dizisinin 103. bölümünde Jagdiş bir arkadaşı ile Mumbai’ye gider ve evi terk eder. İkimizin Yerine dizisinde 19 Aralık çarşamba günü ekranlara gelecek bölümde Jagdiş kaçırılacak.

İkimizin Yerine 103. Bölüm Özeti

Bairon her kesin önünde Jagdiş‘e suçunu itiraf ettirir ve özür diletir. Anandi Jagdiş’ten kapıyı açmasını ve babasından özür dilemesini ister. Yaparsan affedilirsin der ama Jagdiş kapıyı yüzüne kapatır. Sahte karne ayarlayan arkadaşı “Hariya“ pencereye gelir. Sabah, Dadisa Bairon’u teselli eder ve onu anladığını söyler. Ama Jagdiş, dün gece aç uyuduğu için sofraya gelmesini ister.

Bairon Anandi’yi Jagdiş’i çağırmaya yollar. Anandi bir mektupla koşarak gelir ve Jagdiş’in odasında olmadığını söyler. Bairon mektubu okur. Jagdiş, ailesinden özür dilemiş ve gittiğini yazmıştır. Dadisa, Bairon‘u suçlar ve Jagdiş’i bulması için Basant’a yalvarır. Bairon ve Basant Jagdiş’i aramaya gider.

Jagdiş ve Hariya bir kamyon ile Mumbai’ye giderler. Bairon Jagdiş‘in arkadaşlarına sorar ve Jagdiş’in Hariya ile görüldüğünü öğrenir. Bairon, Hariya’nın evine gider ama Hariya‘nın akrabası, aramaya katılmayacağını söyler.

İkimizin Yerine 103. Bölüm Özetinde Jagdiş ve Hariya kamyondadır. Şoför bir ara mola verirken 2000 rupi ister. Jagdiş parayı verir. Şoför Jagdiş’e evden mi kaçtınız diye sorar. Çocuklar inkâr ederler. Evde herkes endişelidir. Şiyam, Jagdiş’in uzak şehir giden kamyonda görüldüğünü söyler.kimizin Yerine 19 aralık fotoğrafları

Jagdiş’in başka bir şehre gitmiş olabileceğinden korktuğunu söyler. Anandi gelip Sumitra iyi değil der. Sumitra Jagdiş’i ister. Bairon eşine, onu affetmesini ve Jagdiş’e kötü davrandığı için ceza vermesini ister. Anandi odasına gidip endişelenir.

Jagdiş’in sakladığı cep telefonunu bulur. Jagdiş eskiden telefonu, Anandi istediği zaman onu arayabilsin diye bırakmıştır. Bide bundan kimseye bahsetmemesi için söz verdirmiştir. Anandi kararsız. Basant, Dadisa’ya, dolabından 3000 Rupi’nin eksik olduğunu söyler.

İkimizin Yerine 19 aralık Özeti

Dadisa endişelenir. Jagdiş ve Hariya Mumbai’ye ulaşırlar ve bir taksiye atlayıp sınıra gitmek isterler. Taksici, sınırın yakın olduğunu söyleyerek 500 rupi alıp onları kazıklar. Sonra çocuklar birbirinden ayrılır. Bir çocuk Jagdiş‘e yaklaşır ve ne yaptığını sorar. Jagdiş’in altın madalyonunu görünce bıçakla tehdit ederek madalyonu ister.

Jagdiş oradan kaçar ve yolda Hariya’yı bulur. Sınıra ulaşırlar. Onlar fotoğraf çektirirler ve fotoğrafçıdan onlara yaşamak için yer ayarlamasını isterler. Fotoğrafçı kabul eder. Çocuklar Mumbai’nin tadını çıkarır. Dadisa‘lar endişeyle Jagdiş için Puja yapar.kimizin Yerine 103. Bölüm resimleri

Jagdiş, Anandi‘yi arar. Anandi‘ye çok yüksek binalar olduğunu söyler ama nerede olduğunu söylemeden telefonu kapatır. Anandi koşup bunları Bairon‘a anlatır. Bairon ve Basant için bu yetersiz bilgidir. Bairon, Şiyam’dan numarayı kontrol etmesini ister. Şiyam Mumbai olduğunu söyler.

Bairon, Jagdiş’i aramaya gideceklerini söyler. Anandi de gitmek için ısrar eder. Bairon, Şiyam ve Anandi uçakla Mumbai’ye varır. Bairon, öfkesi yüzünden Jagdiş evden gittiği için kendine kızıp ağlar. Jagdiş ve Hariya bir otelde yemek yer.

Bir adam Jagdiş’in cebindeki parayı ele geçirir. Çocuklar otelde bulaşık yıkar. Sonunda dilenci çetesi Jagdiş ve Hariya‘yı kaçırır. Elleri ve ağızları bağlıdır. Jagdiş, bir takside Anandi‘leri görür ama onları çağıramaz.

İkimizin Yerine 19 aralık Fragmanı