SAK Mustafa Öldü mü? Sinan Tuzcu Sen Anlat Karadeniz’den Ayrıldı mı? İşte Detaylar

Sen Anlat Karadeniz dizisi 51. bölümü ile 8 mayıs çarşamba günü sezon finaline 3 bölüm kala izleyicisi karşısında olacak. Sen Anlat Karadeniz dizisinin 51. bölüm fragmanında Kaleli’lerin gemilerinden Kaleli 1’in denizde battığı ve Mustafa Kalaeli’nin öldüğü ima edilmekte. Peki gerçekte neler oldu? Sen Anlat Karadeniz’den Mustafa Öldü mü? Sinan Tuzcu Sen Anlat Karadeniz’den Ayrıldı mı? İşte detaylar.

Sen Anlat Karadeniz’den Mustafa Öldü mü?

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Mustafa karakteri dizinin önemli simalarından biri. Hatta Mustafa Kaleli için Kaleli ailesinin babası, lideri bile diyebiliriz. Hal böyle olunca durduk yere diziden Mustafa gibi önemli bir karakteri çıkarmak kolay olmayacaktır; ki zaten de Sen Anlat Karadeniz’den Mustafa ölmedi. Ölen iki kişi Kaleli Kum’un çalışanlarından iki işçi. Sen Anlat Karadeniz dizisinin 8 mayıs fragmanında Tahir’in ben bir anneye oğlun bir eşe kocan öldü dedim derken işçilerinden ölenlerin annesini ve karısını kastetmektedir. Mustafa Kaleli yaşamaktadır.

Sen Anlat Karadeniz senaristleri daha Vedat’ın ölümünü toparlayamadan ve yeni gelen bir çok karakteri izleyiciye kabul ettirmeden Mustafa Kaleli gibi  önemli bir karakterin ölümünü yazmaya cesaret edemez.

Sinan Tuzcu Sen Anlat Karadeniz’den Ayrıldı mı?

Deneyimli oyuncu Sinan Tuzcu hala Sen Anlat Karadeniz dizisi setinde ki görevi sebebi ile Trabzon’d bulunmakta ancak Sen Anlat Karadeniz dizisinde de sezon finali çekimleri tamamlanmak üzere; önümüz de ki hafta set olmayacağı için Trabzon’da hiç bir oyuncu kalmayacak; ancak şunu güzellikle söyleyebilirim ki Sen Anlat Karadeniz dizisinden Sinan Tuzcu ayrılmadı. Sinan Tuzcu 2019 2020 yeni sezonunda da SAK dizisinde ki Mustafa Kaleli karakterini oynamaya devam edecek.

Sinan Tuzcu’nun Sen Anlat Karadeniz dizisinden ayrıldığını yazan bir çok gazete ve internet  sitesi ise tamamen fragmanda gördüğü içerikleri gerçek gibi düşünüp yazmakta ve izleyici yanıltmakta masa başında haber üretmektedir.

Tahir’in Genco’dan Büyük İntikamı

Tahir Genco’nun bir işler çevireceğinin farkındadır ama gemilerini batırıp abisi Mustafa Kaleli’yi ölüme terk edecek kadar gözü kara bir adam olan Genco’yu daha tam tanıyamamıştır. Aslında Genco’da Deli Tahir’i tanımamıştır. Bakalım Genco ve Tahir arasında ki savaşta en çok kim etkilenecek? Hazan mı Nefes mi? Bakalım Tahir Hazan’ı manyak ve psikopat babasından kurtarayım derken Hazan’a aşık olacak mı? İzleyip göreceğiz.

Sen Anlat Karadeniz 51. Bölüm 8 Mayıs Mustafa Kurtuluyor