Saklı Kalsın Dizisi Oyuncuları (Tam Liste Oyuncu Kadrosu)

O3 Medya’nın Güney Amerika’daki Telemundo kanalı için çekeceği, Türkiye’de FOX TV’de ekrana gelecek Saklı Kalsın dizisinin kanalı Fox TV olacak. Saklı Kalsın dizisi oyuncuları da belli oldu.  Saklı Kalsın oyuncuları arasında Yağmur Tanrısevsin, Şükrü Özyıldız, Burcu Özbek ve Şerif Erol da yer alacak. Yapımcılığını 03 Medya’nın üstlendiği dizinin ilk sezonu 26 bölüm olarak planlandı. Konusu ile dikkatleri üzerine çekecek dizinin Senaristliğini Ayşe Üner Kutlu üstleniyor.

Saklı Kalsın Dizisi Oyuncuları

Yağmur Tanrısevsin (Hilal)

Saklı Kalsın Dizisi Oyuncuları arasında başrol olarak yer alan Yağmur Tanrısevsin 24 Ağustos 1990 Mersin doğumludur. 2023 yılı itibari ile 33 yaşının içinde olan güzel oyuncu 170cm boyunda ve 55kg’dır. Üniversite eğitiminin ardından oyunculuk yapabilmek için Betül Alganatay, Ümit Çırak  gibi isimlerden oyunculuk eğitimi almıştır. Adını Feriha Koydum dizisi ile oyunculuk deneyimini yaşayan güzel oyuncu Yağmur Tanrısevsin daha önce Kalp Yarası, Menajerimi Ara, Güneşi Beklerken, Geniş Aile Yapıştır, Taçsız Prenses gibi dizi ve filmlerde rol almıştır.Saklı Kalsın dizisi Oyuncuları Hilal karakterine Yağmur Tanrısevsin hayat veriyor.

Şükrü Özyıldız (Onur)

Akıncı dizisinde başrol olarak gönülleri fetheden Şükrü Özyıldız 18 Şubat 1988 İzmir doğumludur. Günümüz itibariyle 35 yaşının içinde olan oyuncu 190cm boyundadır. İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi Mühenedisliği Bölümünü yarıda bırakarak Ege Üniversitesi İşletme Bölümünde lisans eğitimini tamamlamıştır. Üniversite döneminde okulun ve çeşitli tiyatro oyunlarına katılan oyuncu daha önce Çoban Yıldızı, Şeref Meselesi, Çalıkuşu gibi seçkin yapımlarda rol almıştır.

Onur, büyük bir mücevher çetesinin peşindedir.
Saklı Kalsın dizisi oyuncuları Onur

Burcu Özberk (Ece)

Burcu Özberk Saklı Kalsın dizisinde kadın başrol oyuncusu olarak yer alacak. Burcu Özberk Saklı Kalsın dizisinde Ece karakteri ile yer alacak. Esra Bilgiç’in yerine diziye dahil olacak olan Burcu Özberk yer aldığı Kraliçe dizisinin final yapması sonrası Saklı Kalsın dizisi ile anlaşabilir. 11 Aralık 1989 Eskişehir doğumlu güzel oyuncu Burcu Özberk Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. 163cm boyunda ve 54 kg ağırlığında olan güzel oyuncu Güneşin Kızları dizisinde canlandırdığı Nazlı karakteri ile  tanınmıştır. Muhteşem Yüzyıl dizisi ile oyunculuğa başlayan Burcu Özberk son dönemde Afili Aşk, Aşk Mantık İntikam, Çocukluk ve Badem Şekeri gibi yapımlarda rol almıştır.

Burcu Özberk Saklı Kalsın oyuncusu olarak dizi de Ece karakteri ile yer alacak

Şerif Erol (Müfit)

Saklı Kalsın dizisinde Müfit karakteri ile izleyici ile buluşacak Şerif Erol 8 Ekim 1963 İzmir doğumludur. Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümünden mezun olmuştur. Üniversite eğitiminin ardından oyunculuk bölümüne yönelen tecrübeli oyuncu 179cm boyundadır. Daha önce Camdaki Kız, Kadın, Menajerimi Ara, Cezailer gibi yapımlarda rol almıştır.

Müfit, Onur’a operasyonlar sırasında akıl hocalığı yapan kuyumcudur.blank

Esra Bilgiç

Diriliş Ertuğrul dizisinde canlandırdığı Halime Hatun  karakteri ile izleyici ile yıldızı tutan Esra Bilgiç 14 Ekim 1992 Ankara doğumludur. Çocuk yaşlarda tiyatroya atılan güzel oyuncu Bilkent Üniversitesi Uluslarası İlişkiler Bölümünden mezun olmuştur. 2017 yılında Futbolcu Gökhan Töre ile evlenmesiyle gündem olmuş ancak bu evlilik 2019 yılında son bulmuştu. Saklı Kalsın dizisinde Ece karakterine hayat verecek Esra Bilgiç daha önce Aşk Sanatı, Ramo, Kanunsuz Topraklar gibi yapımlarda rol almıştır.Saklı Kalsın dizisi oyuncuları Ece