Sana Söz Ne Zaman Final Yapacak?

Yapımcılığını 03 Medya’nın üstlendiği Sana Söz dizisinin aldığı kötü reytingler sonrası sosyal medya çalkalanmaya başlandı. İzleyiciler artık erken final yapacağı belli olan dizilere bağlanmak yerine hikayesinin sonunu görebileceği her hafta izleyebileceği dizilere bağlanmak istiyor. Son dönemde Paramparça dizisinden başka dizi tutturamayan Erkan Petekkaya da dizilerinin erken final yapması ile ünlü bir oyuncu.

Son dönemde Kayıtdışı ve Vurgun dizilerinde üst üste başarısızlık yaşayan  Erkan Petekkaya ne yazık ki Sana Söz dizisinde de bir kez daha başarısızlık yaşayacak. Son dönemde yer aldığı tüm dizilerde başarıyı yakalayan  Nehir Erdoğan bile ne yazık ki Sana Söz dizisinde Erken Petekkaya’yı kurtaramayacak.

2 Kasım 2021 de yayın hayatına başlayan Sana Söz dizisi hem ilk bölümünde hemde 2. bölümünde beklenen ve istenen reytinglerin çok altında kalmıştır. 2021 2022 sezonunda Ada Masalı, Sana Söz, Benin Hayatım ve Kaderimin Oyunu dizileri ile yoluna devam eden Star TV’nin elinde de çok fazla dizi yok. Zaten dört dizi ile yola çıkan Star TV elinde ki dizilerine sahip çıkmak istiyor bu nedenle de kısa süre de hiç bir dizisi için final kararı almayacak.

Sana Soz final resimleri

Sana Söz Ne Zaman Final Yapacak?

Tahminlerimize göre Sana Söz dizisinin 9 bölüm ilk yayın sözleşmesi vardır. 2022 sezonuna kadar düşük reytingler alsa da ekranlarda olmaya devam edecek olan Sana Söz dizisi en erken şartlarda bile 28 aralık 2021’e kadar ekranlarda olmaya devam edecektir.

Sana Söz dizisi 2. bölümünde 9 ekim 2021 de 3.47 reyting alarak 5 büyük kanallın dizileri arasında ne yazık ki sonuncu olmuştur. Bu da Star TV Sana Söz dizisi için alınabilecek en kötü reytinglerdendir. Kulağa 3.47 kötü bir sonuç olarak gelmese de Star TV salı akşamlarının reyting pastasında en az payı alan büyük kanal olacak.

Sana Söz dizisi 1. bölümünde de 3.80 reyting alıp Star TV yönetimini umutlandırsa da 2. bölümde Sana Söz dizisinin reytinglerinde bir gerileme olmuştur. İlk bölümünde de Sana Söz dizisi rakip dizilerden Evlilik Hakkında Her Şey, Masumlar Apartmanı ve Masterchef Türkiye’yi geçememiştir.

Tahminimce Sana Söz dizisi hiç bir bölümünde 4’ün üzerinde reyting alamayacak ve aralık ayı sonunda 9. bölümü final yaparak ekranlara veda edecektir.

Sana Söz Neden Final Yapıyor?

Sana Söz dizisinin üstün reytingler alamamasının temel nedeni dizinin hikayesinin izleyicinin dikkatini yeteri kadar çekememiş olmasıdır. İzleyici programcı Elif’in hikayesini dikkat çekici bulmadı. Baş komiser Ömer ve ünlü sunucu Elif’in bakalım aşkları izleyici de ilerleyen haftalarda bir karşılık bulacak mı? İşin gerçeği izleyici artık farklı işleri ekranlarda görmek istiyor. Ne yazık ki 40’lı yaşları geride bırakmış Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan’ın sıradan hikayesi izleyiciyi ekrana toplamaya yetmedi.

Nehir Erdoğan ve Erkan Petekkaya oyunculuk anlamında adeta harikalar yaratıyorlar; iki oyuncu da bir birine gerçekten yakışmış; iyi de partner olmuşlar ancak dizinin basit hikayesi her şeyi bozuyor.