Sanem Çelik Bir Litre Gözyaşı’ndan Neden Ayrıldı? Figen Ölecek mi?

Güncelleme 27 Aralık Bir Litre Gözyaşı dizisinde 5 yıl zaman atlaması yaşandı. Dizide Figen ve annesi bir kazada öldü. Senaryo ise bu şekilde bağlandı. Araştırmalarımıza göre Sanem Çelik Bir Litre Gözyaşı dizisinden senaryo gereği ayrılmış oldu. Sanem Çelik Bir Litre Gözyaşından ayrılık açıklaması

Medyapım ve MF Yapım imzalı Bir Litre Gözyaşı dizisinin başına gelenler; pişmiş tavuğun başına gelmedi. Pazar akşamları izleyicisi karşısına çıkan Bir Litre Gözyaşı dizisi yıl başı tatili sonrası 27 ocak pazar akşamı 14. bölümü ile ekranlara dönmeyi bekleniyor; ancak yeni yılda Bir Litre Gözyaşı dizisi Figen karakteri olmadan devam edecek.

Bize gelen bilgilere göre Bir Litre Gözyaşı dizisinde Figen karakterine hayat veren Sanem Çelik dizinin kadrosundan ayrılmış. Bir Litre Gözyaşı dizisinin 15. bölüm çekimlerinde ne yazık ki Sanem Çelik yer almayacakmış.

Aldığı dalgalı reytingler sonrası bir türlü huzur içinde çekimlere devam edemeyen Bir Litre Gözyaşı dizisi final yapmayacak ama daha ekonomik şekilde devam edecek. Bir Litre Gözyaşı dizisinde maliyeti en yüksek isimlerden biri olan ve son olarak Elkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde de dişe dokunur bir ücretle yer alan Sanem Çelik artık Bir Litre Gözyaşı dizisi kadrosunda yok.

Bir Litre Gözyaşı dizisinin orijinal versiyonunda Aya yani Cihan’ın annesi son sahnede dahi var. Yani Aya ölürken annesi ve babası yanında. Bu durumda hiç bir şekilde Bir Litre Gözyaşı dizisinden Sanem Çelik’in ayrılması ile ilgili senaryo gereği diyemeyiz zira senaryo da devam eden bir karakter Figen.

Bir Litre Gözyaşı Dizisi Artık Gençlik Konseptiyle Devam Edecek

Diğer taraftan gözle görülen önemli bir gerçekte Figen karakterinin senaryo da ki yerinin günden güne azaldığı gerçeği. Bir Litre Gözyaşı dizisinin devam eden kısımlarında artık Cihan ve Mahir karakterinin aşklarının senaryo da ki yeri artacak. Cihan ve Mahir’in senaryo da ki yeri artarken Figen ve Muzo’nun senaryoda ki ağırlığı azalacak.

Figen öldü mü Bir Litre Gözyaşı

Bir Litre Gözyaşı dizisi yapımcısı Mf Yapım ve Med Yapım bu kadar senaryo da az yer alacak Figen karakteri için Sanem Çelik’e servet ödemek istememiş olabilir. Bu da Sanem Çelik’in Bir Litre Gözyaşı dizisinden ayrılmasını açıklayabilir; ancak şuanda kesin olarak Bir Litre Gözyaşı dizisinden neden ayrıldığını resmi bir açıklama olmadan bilemeyiz.

Dizilerde başrol ayrılıklarını daha önce çok gördük. Bu ayrılıkların temelde üç nedeni var. Birincisi senaryoda ki değişiklikler. Yani senaryo gereği ayrılık. İkincisi ise maddi olarak yaşanan anlaşmazlıklar. Oyuncu ya fiyat yükseltmek ister; yada yapımcı fiyat düşürmek ister ve taraflar anlaşamaz. Sanem Çelik Bir Litre Gözyaşı dizisi

Son ayrılık nedeni ise sette başrol oyuncuları veya yönetmen ile başrol oyuncusu arasında çıkan kavga; başrollerin disiplinsiz hareketleri. Ben Bir Litre Gözyaşı dizisi setinde bir kavga duymadım; zira artık sette olanları anında öğrenebiliyoruz sosyal medyanın gücü ile.

Diğer taraftan Sanem Çelik çok disiplinli bir oyuncu işi gereği başka bir oyuncu veya yönetmen ile tartışacağına hiç ihtimal vermiyorum. Belki de Medyapım ve MF Yapım  Sanem Çelik’ten fiyatında indirime gitmesini istedi. Sanem Çelikte Bir Litre Gözyaşı dizisinin geleceğini göremediği için indirim yerine gemiyi erken terk etmek istemiş olabilir.

Bir Litre Gözyaşı dizisinin ne yazık ki geleceği yok; üzerinde ki tüm ağırlıklardan kurtulsa; dizi çok ucuza mal edilse bile şubat ayının başında Survivor 2019 başlıyor. Pazar akşamları zaten 3-4 reyting alan dizi Survivor 2019’un da başlaması ile 2 reyting seviyelerine düşecek ve ister istemez final yapmak zorunda kalacaktır.

Bir Litre Gözyaşı Figen Ölecek mi?

Bir Litre Gözyaşı dizisinden Figen karakteri taşınarak falan ayrılamaz; yani dört çocuğu ortada bırakıp gitmesini açıklayamazlar; Bir Litre Gözyaşı dizisinde 14. bölümde Figen karakteri ölecek ve Bir Litre Gözyaşı dizisinden Sanem Çelik ayrılacaktır. Figen ve annesi muhtemelen bir kazada ölecektir. sanem çelik neden ayrıldı resimleri