Eren Vurdem Söz’den Ayrılacak mı? Karabatak Şehit mi Oldu? İşte Detaylar

Ateş Ölmedi İşte Setten İlk Görüntü

Güncelleme 21 Ocak 2019 Söz dizisi setine 20 ocak cumartesi günü Eren Vurdem geldi. Söz dizi setine Eren Vurdem ziyarete geldi sandık ama Eren Vurdem’in sahneleri çekildi. Ateş’in ıssız bir dağ evinde ısınmak için doun kırdığı sahneler çekildi. Bu da Söz dizisinde Ateş’in ölmediği yaşadığı anlamına geliyor. 

Eren Vurdem Söz’den Neden Ayrıldı?

Söz dizisinin 66. bölüm yani 21 Ocak 2019 tarihli yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Daha önce Söz dizisi setinden aldığımız bilgilerde dizinin setinde herkesin Ateş için ağladığını ve Ateş için şehit cenazesi yapıldığını öğrenmişti. Söz dizisinin 6. bölüm fragmanı da zaten bu gördüklerimi doğruluyor.

Söz dizisinde son durum ise şu; Söz dizisi çekimleri devam ediyor ve Eren Vurdem’in Söz dizisi ile bağının kalmadığı görülüyor. Eren Vurdem Söz dizisinden ayrıldı; şuanda bunun başka bir açıklaması yok. Gelelim Eren Vurdem Söz’den neden ayrıldı?

Eren Vurdem’in Söz dizisinden ayrılması bence tamamen senaryo gereği oldu. Zira Eren Vurdem’in şuan için görünen başka bir projesi yok; zaten 2019’un dizilerinde de artık yer bulamaz. Söz dizisi senaristi  Ethem Özışık; Ateş karakterinin ölmesini istedi ve Eren Vurdem Söz dizisinden ayrıldı.

Söz 66. Bölüm Fragmanı Ateş’in Cenazesi

Eren Vurdem ile ilgili ilginç iddialar ortaya atılmaya devam ediyor. Söz dizisinde Karabatak karakterine hayat veren Eren Vurdem’in şehit olarak Söz dizisinden ayrılacağı yönünde iddialar var. Söz dizisinde Karabatak lakabı ile anılan Ateş Acar sonunda Nazlı’sına kavuşmuştu.

Bilindiği üzere Söz dizisinin yeni sezonunda Nazlı ve annesi Güler büyük bir saldırı ile karşı karşıya kalmış ve bu hain saldırıda Nazlı’nın annesi Güler şehit olmuş; Nazlı da ağır yaralanmıştı. Ateş ise hem Nazlı’ya zarar verenlerin hemde Güler’i şehit edenlerin peşine düşmüş ve askblankeri üniformasından ayrılarak sivile geçmişti.

Ateş karakteri timden ayrıldıktan sonra yine kendisi gibi timden ayrılan Yavuz komutanın devlet için çalışan bir oluşumda görev yaptığını öğrenmişti. İzleyicinin tahmini ise zaten istihbarat elemanı olan Ateş’in Yavuz ve Kopuk ile birlikte çalışacağı yönünde olmuştu; ancak Söz dizisi setinden gelen bilgilere göre Eren Vurdem Söz dizisinden ayrılacak.

Söz dizisi bence senaristler ne yazık ki kendi ayaklarına sıkıyorlar. Dizide Yavuz ve Bahar aşkını tam her şey yoluna girmişken bitiren Söz dizisi senaristi Ethem Özışık şimdi de dizinin bir başka aşkı Ateş ve Nazlı aşkını bitirmek istiyor.

Asker dizileri içinde aşk ve romantizm olmayınca tad vermiyor; bunu da Ethem Özışık ne yazık ki fark edemiyor ve izleyici aşk istedikçe o aşıkları ayırıyor. Bu da bir taktik tabi ki.

Eren Vurdem Söz’den Ayrılacak mı?

Ben her ne kadar ihtimal vermesem de Söz dizisinin 67 ve 68. bölüm çekimleri yılbaşında verilen tatilin ardından başladı. Eren Vurdem’in sette olmaması ise set takipçilerinin çok dikkatini çekti. Söz dizisi setinde Eren Vurdem şuanda yok. Bize gelen bilgiler ise Eren Vurdem’in bir daha sete gelmeyeceği yönünde zira Ateş Acar karakteri şehit olmuş ve Eren Vurdem Söz dizisinden ayrılmış. Bu haberin doğruluğu şuanda ispat edilemedi ancak Söz dizisinin 66. bölümünün 21 ocak pazartesi yayınlanacağını biliyoruz.

Söz dizisi setinden 21 ocak pazartesi gününe kadar sizlere Ateş’in şehit olup olmadığı Eren Vurdem’in Söz’den ayrılıp ayrılmadığı ile ilgili kesin bilgiler vermeye çalışacağız.

Söz dizisinden ayrılan oyuncu listesi için tıklayınız Ayrılan Oyuncular

Söz dizisinde Ateş ve Nazlı Aşkı Yarım Kalacak?

Eren Vurdem Söz dizisinden ayrılırsa ne yazık ki Söz’ün en çok sevilen ikilisi Ateş ve Nazlı aşkı da bitmiş olacak. Söz dizisinde Yavuz ve Derya aşkı da benimsenmedi. Bu durumda bence Söz dizisinde artık final haftaları yaklaşıyor.blank

 Söz Final mi Yapacak?

Söz dizisi için zaten 2018 2019 sezonunun yani 3. sezonun Sözde son sezon olacağı konuşuluyor. Zaten Söz dizisi reytingleri de düşüş trendinde. Ben Söz dizisinin haziran 2019’da final yaparak ekranlara veda edeceğini tahmin ediyorum.

Eren Vurdem Söz’den Neden Ayrılıyor?

Eren Vurdem’in Söz dizisinden ayrılırsa bu tamamen Söz dizisi senaristi Ethem Özışık’ın marifeti olacak. Yani bu ayrılık senaryo gereği gerçekleşir. Eren Vurdem’in kendi isteği ile Söz dizisinden ayrılma ihtimali yok. blank

Yorum yaz

Eren Vurdem Söz’den Ayrılacak mı? Karabatak Şehit mi Oldu? İşte Detaylar (2 Yorum)