İkimizin Yerine 139. Bölüm Özeti 24 Ocak Sugna Jagdiş‘i tokatlar.

İkimizin Yerine dizisi 24 ocak perşembe günü 16:15’de 139. bölümü ile ekranlarda olacak. İkimizin Yerine dizisinin 24 ocakta yayınlanacak bölümünde Jagdiş kaybolacak.

İkimizin Yerine 139. Bölüm Özeti

Jagdiş ve Anandi salona gelir. Jagdiş, Madan ailesinin Şiyam yokken Sugna’ya iyi bakacağına emin olamadığı için Sugna ile Varun’u eve getirmek istediğini söyler. Gehna, Jagdiş’i destekler. Dadisa, Tauji‘nin Sugna‘yla hep alay edeceği için bir fikri ve kabul eder. Bairon, Tauji’nin değiştiğini söyler ama Dadisa inanmaz ve Basant’a Gehna’yı bir mabede götürmesini söyler.

Basant, işi olduğunu söylerken Dadisa ısrar eder. Dadisa, Jagdiş ve Anandi Sugna’yı almaya gider. Basant, Gehna’ya mabede Sumitra ile gitmesini söyler. Gehna, onunla konuşmaya çalışır. Basant kendini yetersiz hissettiğini söyler. Gehna endişelerini gidermeye çalışır, ama Basant ikna olmaz. Beni Varun‘un hatırına mabede götür deyince Basant kabul eder. Sugna, Varun’u besler. Radha oraya gelir.kimizin Yerine 139. Bölüm resimleri

Sugna bazı işlerini yapmaya gider. Tauji oraya gelir ve bahaneyle Radha’yı gönderir. Varun, Tauji’yi görünce korkar ve uzaklaşmaya çalışır. Tauji, Varun’un yüzünü eliyle sıkar ve benim ismimi söyleme diye uyarır. Varun, Tauji‘nin eşinin orada durduğunu görür. Tauji eşini fırçalar. Karısı, Dadisa’nın aşağıda olduğunu söyleyince Tauji gider. Karısı üzülerek Varun’a bakar.

Dadisa, Sugna‘yı eve götürmek için Madan ve ailesine açıklama yapmaya çalışır. Tauji, Dadisa ile alay eder ve gelinimize bakamayacağımızı söyleyerek bize hakaret ediyorsun der. Dadisa onları ikna etmeye çalışır. Tauji‘nin eşi, Sugna ve Varun’un gitmesi gerektiğini ekler. Herkese Sugna’nın orucunu anlatır. Jagdiş bunu duyunca kızar ve Madan ile ailesine Sugna’ya iyi bakamıyorsunuz diye bağırır. Sugna onu durdurmaya çalışır, ama Jagdiş susmaz. Sugna sonunda Jagdiş’i tokatlar.

İkimizin Yerine 139. Bölüm Özetinde Herkes şok olur. Jagdiş, Sugna’ya bakar. Sugna, koca ailesine karşı hiçbir söze göz yummayacağını söyler. Sugna, Jagdiş’e çizgiyi aştığını anlatmaya çalışır. Jagdiş herkese kızgın bakar ve bir hışımla gider. Anandi peşinden gider ve Jagdiş’e herkesten özür dilemesini söyler. Büyükler öyle, koca evi böyle vb. gibi ders verir. Jagdiş özür dilemeyi reddeder ve gider.

Tauji, Dadisa ile ailesine, Sugna’yı bize bıraktınız ve şimdi ona bakmadığımızı söylüyorsunuz diye alay eder. Dadisa, Jagdiş adına özür diler, ama Madan dinlemez. Tauji, Dadisa’ya Jagdiş’in söyledikleri senin sözlerindi der. Dadisa direk ne hissettiğini söyleyeceğini söyler. Madan bunun için çok geç olduğunu söyler. Sugna’ya her zaman kendi kızımız gibi baktık ama siz bizi asla aileniz gibi görmediniz der.ikimizin yerine jagdiş nerede

Sugna gitmek isterse gidebileceğini söyleyip gider. Sugna, Dadisa ile gitmeyi reddeder. Sugna, Anandi’den Jagdiş’i de ikna etmesini ister. Bairon Şiyam’ı arar ama ulaşamaz. Jagdiş eve öfkeli gelir. Sumitra ve Bairon ne olduğunu sorarlar. Jagdiş, kimse beni anlamazken bir şey söylemeyeceğim der. Dadisa gelip Sumitra ile Bairon‘a olayları anlatır.

Bairon ve Dadisa, Jagdiş‘le konuşmaya çalışır ama o yanlış yaptığını kabul etmez. Bairon çok kızar ve Sugna’nın hayatına verdiği zarar için Jagdiş‘e bağırır. Jagdiş, tek istediğim şey Sugna’nın mutluluğu der. Siz beni anlamazken sizinle yaşamak istemiyorum deyip evden gider.

Bairon öfkeyle Anandi’ye, Jagdiş’i durdurmamasını söyler. Gece, herkes hala Jagdiş’in geri gelmesini bekler. Dadisa, Jagdiş için ağlar. Bairon, onu arasa da Jagdiş açmaz. Anandi de odasında Jagdiş’i arar ve o açmaz. Anandi çaresizce ağlar.kimizin Yerine 24 Ocak Özetinde

İkimizin Yerine 24 Ocak Özeti

Anandi, Jagdiş‘in henüz geri dönmediği için endişelidir. O Bairon’un odasına gider. Sumitra Bairon’a, Jagdiş’i Anandi’nin önünde azarlamamalısın der. Anandi bunu duyunca oradan gider. Anandi Makhan’ı uyandırır ve Jagdiş‘i aramaya giderler. Jagdiş’i bir tarlanın yakınında otururken bulurlar. Anandi, yaptığı saygısızlığın yanlış olduğunu anlamasını sağlar.

Jagdiş ikna olur. Anandi ile eve gider, ama Sugna‘nın orucunu kabullenemez. Jagdiş davranışları için ağlar. Sabah, Basant ve Gehna mabedden dönerler. Jagdiş gelip herkese Madan‘ın evine gidip herkesten özür dilediğini söyler. Herkes şaşırır. Anandi gülümser. Dadisa bunu görür. Jagdiş içeri girdikten sonra, Jagdiş’i manipüle ettiği için Anandi’yi azarlar. Anandi kötü olur ve ağlar.

Bairon, Dadisa’ya iyi bir şey yaptığında bile Anandi’yi azarlamayı bırakmasını söyler. Dadisa her zamanki gibi bunu görmezden gelir ve gelinlerin kontrol altında tutulması gerektiğini söyler. Sabah Anandi, Jagdiş’in odasını temizlerken Goa’ya uçak biletlerini bulur. O, Jagdiş’e Varun’un sağlığı nedeniyle gitmemeleri gerektiğini söyler.

Jagdiş, biletleri iade etmeye karar verir. Şiyam Dadisa‘lara gelir. Herkese doktorun Varun’un iyi olacağına umutlu olduğunu, onu bizzat muayene edeceğini ve sonra her şeyin yolunda olup olmadığını söyleyeceğini söyler. Herkes sevinir. Şiyam, Anandi ve Jagdiş‘e yarın Goa’ya gitmeye hazır mısınız diye sorar.

İkimizin Yerine 24 ocak özetinde Jagdiş, Varun için gitmemeye karar verdiklerini söyler. Dadisa da onlarla aynı fikirdedir ama Şiyam, bunu Jagdiş ile Anandi‘ye hediye ettiğini ve gitmeleri gerektiğini söyler. Jagdiş ve Anandi birkaç gün sonra gitmeyi önerirler. Şiyam kabul eder. Birkaç gün geçer. Varun iyileşme göstermiş, bandajların çoğu çıkarılmıştır. Hala yataktadır, ama ilerleme kaydetmiştir.

Anandi yaklaşan Goa gezisi için elbise paketler. Jagdiş ona, sarileri koyma sana modern kıyafetler alacağım der. Anandi emin değil, ama Jagdiş onun sari giymesine izin vermeyeceğini söyler.

İkimizin Yerine 139. Bölüm Fragmanı