Sefirin Kızı

Sefirin Kızı Ahmet Kimdir? Dudu’nun Bebeğinin Babası Kim?
Sefirin Kızı dizisi oyuncu kadrosu genişlemeye devam ediyor. Sefirin Kızı Ahmet Kimdir? ve Sefirin Kızı  Dudu’nun Bebeğinin Babası Kim? soruları soruluyor tüm bu soruların cevabını bu konumuzda bulabileceksiniz. Sefirin Kızı..
Sefirin Kızı Mavi Kimdir? Hikayesi Ne? Sencer ve Mavi Aşkı Başlıyor
Sefirin Kızı dizisinde Tuba Büyüküstün’ün hikayesi başlıyor. Neslihan Atagül’ün ayrılmasından sonra Sefirin Kızı’nda hikaye de değişti ve yeni hikaye Sencer ve Mavi üzerine kuruldu. Peki kimdir bu Mavi nereden geldi?..
Sefirin Kızı Gediz Öldü mü? Geri Dönecek mi?
Daha önce ki haberimizde Uraz Kaygılaroğlu’nun Sefirin Kızından ayrılmasının öne çekildiğini anlatmıştık; şimdi de Seferin Kızı dizisinde Gediz Işıklı’nın cenaze sahneleri çekiliyor ve Gediz Işıklı’nın ölümünü sizlerle paylaşacağız. Sefirin Kızı..
Sefirin Kızı Nare Nerede? Nare Geri Dönecek mi? Öldü mü?
Sefirin Kızı dizisinde geçirgen bağırsak sendromu hastalığına yakalanan Neslihan Atagül doktorların artık dinlenmelisin en az 6 ay setlerden uzak kalmalısın tavsiyesi üzerine Sefirin Kızı dizisinden ayrıldı. Daha önce bir çok..
Sefirin Kızı Sahra Öldü mü? Deniz Işın Sefirin Kızı’ndan Ayrılacak mı?
Sefirin Kızı dizisi 21 aralık akşamı 33. bölümü ile izleyicisi karşısına çıktı. Bir çok sırrın ortaya çıktığı Sefirin Kızı dizisinin yeni bölümünde Sahra’nın da sonun geldi. Sahra’nın sonunu ise çok..
Seferin Kızı Sahra Kimdir? Amacı ne? Deniz Işın
Seferin Kızı dizisine Sahra karakteri ile güzel oyuncu Deniz Işın dahil olacak. Bilindiği üzere Sefirin Kızı 26. bölümde Nare için katil olmaya karar veren önce Kahraman’ı vurur ancak Kahraman ölmez;..
Sefirin Kızı Feride Hala kimdir? Amacı ne? Zerrin Sümer
Türkiye’nin en sevilen ve sevimli oyuncularından Zerrin Sümer Sefirin Kızı dizisi kadrosuna dahil oldu. 2. sezonu ile beklediğinin de üstünde bir başarı yakalayan Sefirin Kızı dizisinde usta oyuncu Zerrin Sümer..
Sefirin Kızı Sancar Ölecek mi? Engin Akyürek Sefirin Kızından Ayrılacak mı?
Sefirin Kızı dizisinde bir çok izleyici dizilerinin kısa süre içinde final yapacağını düşünüyor; gerçeği konuşmak gerekirse mayıs 2021’e kadar Sefirin Kızı dizi için final söz konusu değil; Sefirin Kızı izleyicinin..
Sefirin Kızı Melek Ölecek mi? Beren Gençalp Diziden Ayrılacak mı?
Sefirin Kızı dizisinin 12 ekim pazartesi ekranlar gelecne 23. bölümünde beklenmedik bir olay yaşandı ve Nare ile Sancar’ın kızı Kavruk’un  düğününde vuruldu. Sefirin Kızı dizisinde tam Sancar ile Nare’nin arası..
Sefirin Kızı Kavruk Öldü mü? Edip Tepeli Sefirin Kızı’ndan ayrıldı mı?
Sefirin Kızı dizisinde hem Güven hem Sedat ile mücadele eden Sancar ne yazık ki bu mücadelesinde çok ağır bir yara alacak. Sencer’in en yakın arkadaşı, dostu Kavuk vurulacak ve çok..