Sefirin Kızı 16. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? 6 Nisan’da var mı?

Güncelleme 30 Nisan 2020: Sefirin Kızı dizisinin 16. bölüm çekimleri için 1 haziran 2020 de tekrar sete çıkacak. Seferin Kızı dizisinin 16. bölümü ile 15 haziranda ekranlara gelecek. Sefirin Kızı dizisi yapımcısı haziran sonuna kadar da yayında kalacağını açıkladı. Sefirin kızı dizisi 19. bölümü ile sezon finali yapacak. sefirin kızı 16. bölüm

Sefirin Kızı 16. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Güncelleme 24 Nisan 2020:Aldığımız bilgilere göre Sefirin Kızı dizisi için mayıs ayının ilk haftasında sete çıkılacağı bilgisi paylaşılmış. Sefirin Kızı dizisi özellikle sezon finali bölümünü çekmek için bir araya gelecekmiş. Sefirin Kızı dizisinde sete çıkma 2 mayıs cumartesi olursa Sefirin Kızı dizisinin 16. bölümü 11 mayıs cumartesi ekranlara gelecek.Sefirin Kızı 16. Bölüm çekimleri başladı

Sefirin Kızı dizisi 30 mart pazartesi akşamı bir çok dizi Korona Virüs nedeniyle ekranlara ara verirken izleyicisi karşısına çıkarak büyük bir takdir topladı. Rakibi Yasak Elma ve Çukur iki haftadadır yokken Sefirin Kızı 23 mart ve 30 martta ekranlarda yer aldı; çünkü Sefirin Kızı dizisi 3 bölüm stoklu çalışıyordu; ancak Star TV’nin elinde Sefirin Kızı dizisinin yeni bölüm stoğu kalmadı. Peki 6 nisan pazartesi akşamı Sefirin Kızı dizisinin 16. bölümü yayınlanacak mı?

Sefirin Kızı 6 Nisan’da Yayınlanacak mı?

O3 Medya ve NGM Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Sefirin Kızı dizisi ne yazık ki 6 nisan 2020 pazartesi akşamı yayında olamayacak. Sefirin Kızı dizisi oyuncuları 17 mart haftasında çekimlere Muğla’da devam ediyordu; ancak ilk vakanın görülmesinden sonra zaten Sefirin Kızı oyuncuları yaşananlardan rahatsız olmuştu.  Oyuncu Sendikasının ortak bildirisine uyan O3 Medya’da Sefirin Kızı dizisi setini 16. bölümün çekildiği sırada durdurmuştu. Ne yazık ki Sefirin Kızı dizisinde 16. bölüm çekimleri tamamlanamadığı için izleyici 6 nisan 2020 de Sefirin Kızı dizisinin yeni bölümünü izleyemeyecek.

Sefirin Kızı dizisinde Gediz karakterine hayat veren Uraz Kaygılaroğlu’ndan Sefirin Kızı açıklaması geldi. Uraz Kaygılaroğlu virüsten sonra devam edeceğiz dedi. Uraz Kaygılaroğlundan Sefirin Kızı açıklaması

Sefirin Kızı yönetmeni Emre Kabakuşak’dan Sefirin Kızı dizisi ile ilgili bir açıklama geldi. Yönetmen sağlık için seti durdurduk dedi ve teşekkür etti.

Sefirin Kızı yönetmeni Emre Kabakuşak açıklama

Sefirin Kızı 16. Bölüm Yayınlanacak mı?

Sefirin Kızı 16. Bölüm yayınlanacak ancak 6 nisan pazartesi akşamı değil. Sefirin Kızı dizisi oyuncuları ve set ekibi Muğla’dan ayrıldı. Şuanda ne yazık ki Sefirin Kızı dizisi oyuncuları sette değil. Uzun bir süre de sete çıkma gibi bir durumları yok. O3 Medya ve NGM Medya yaptıkları toplantı da mayıs ayı içinde tekrar sete çıkma kararı aldı; mayıs ayında Sefirin Kızı dizisinin sezon finalini çekmek için oyuncular bir araya gelecek.

Sefirin Kızı 6 Nisanda Yayınlanacak mı

Sefirin Kızı 16. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Sefirin Kızı dizisinin tahmini sete çıkış tarihi 2 mayıs cumartesi olarak planlanıyor. Bu tarih tabi ki ülkede ki Korona Virüs pandemisinin durumuna göre de değişebilir. Eğer ülke de ki salgın etkisini kaybeder ve hayat normale dönerse Sefirin Kızı dizisi set ekibi planlanan tarihten daha önce sete çıkabilir ancak durum hiç de iç açıcı değil. Benim tahminim ancak Sefirin Kızı dizisi planlanan tarihte yani 18 nisan da sete çıkabilir. Sefirin Kızı dizisi 1 bölüm stoklu yayına girse dizi en erken 11 mayıs 2020 pazartesi günü 16. bölümü ile yayına girecektir. Tabi işlerin çok daha kötüye gitmesi durumunda Sefirin Kızı dizisinin yayın tarihi de ertelenecektir. Sefirin Kızı 16. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak

Sefirin Kızı Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Sefirin Kızı dizisi için sosyal medyada bir çok fenomen dizisinin 15. bölümü ile sezon finali yapacağını söylüyor ancak Sefirin Kızı dizisi yapımcısı O3 Medya yaptığı açıklama da ilk fırsatta tekrar sete çıkmak istiyoruz diyerek Sefirin Kızı dizisinin bu sezon daha yayınlanacak bölümü var. Tabi Seferin Kızı dizisi yapımcısı ne kadar sete çıkmak istiyoruz derse desin eğer ülkede ki salgın kontrol altına alınamaz ise kimse sete çıkamaz. Eğer mayıs ayına kadar Sefirin Kızı dizisi sete çıkamaz ise bu hiç çıkamayacağı anlamına gelir zira Sefirin Kızı dizisi oldukça yüksek maliyetli bir dizi. Haziran ayında ki azalan izleyici ile Star Tv Sefirin Kızı dizisinin maliyetlerini kurtaramaz.

Öyle farklı bir dönemden geçiyoruz ki yarını hiç bir şekilde tahmin edemiyoruz; eğer okullar haziran ayının sonuna kadar açık kalırsa bu durumda diziler de haziran sonunda sezon finali yapacaktır.

Sefirin Kızı 16. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? 6 Nisan’da var mı? (2 Yorum)

    • Sefirin Kızı 1 haziran da sete kesin olarak çıkacak ancak yeni bölüm tarihi belli değil. 8 veya 15 haziran olabilir.