Şehirden Uzakta Nerede Çekiliyor? Sunucusu Kim?

Şehirden Uzakta 12 Aralık 2020 Cumartesi günü Trt Belgesel’de yayın hayatına başlıyor. Her hafta cumartesi 21.30 da Trt Belgesel ekranlarında izleyicisi ile buluşacak Şehirden Uzakta programını başarılı oyuncu ve sunucu Kıvanç Kasabalı üstlenecek. Şimdi Kıvanç Kasabalı’yı yakından tanıyalım.

Şehirden Uzakta programında Kıvanç Kasabalı her hafta bir köyde o köyün şatlarına göre doğal köy hayatını; özellikle köyde ki çalışma hayatını deneyimleyecek. Anadolunu keşfedilmemiş güzellikleri, hikayeleri ve doğal güzellikleri Şehirden Uzakta programında olacak.sehirden uzakta sunucusu resimleri

Kıvanç Kasabalı Kimdir?

Son olarak Yasak Elma dizisinde Doktor Sinan karakteri ile yer alan ve çok sevilen Kıvanç Kasabalı ilk sunuculuk deneyimini de Şehirden Uzakta programı ile yaşayacak.

1975 İstanbul doğumludur ve 43 yaşındadır. Oyuncu ve modeldir. Sedef Avcı ile evlidir. Kanal D’de yayınlanan Yaprak Dökümü adlı dizisinde ki Cem rolü ile tanınmaktadır. Merhamet, Küçük Kadınlar ve analar Anneler dizilerinde yer alsa da piyasa da çok tutunamamıştır. 24 şubat 1975 istanbul doğumlu olan kıvanç kasabalı kimdir yaşının içindedir. Model olarak sanat hayatına başlayan Kıvanç Kasabalı Yaprak Dökümü dizsinde hayat verdiği Cem karakteri ile çok sevildi ve tanındı. Oyuncu ve model olan Sedef Avcı ile olan Kıvanç Kasabalı son dönemde Merhamet ve Analar Anneler gibi dizilerde yer alsa da ne yazık ki başarılı olamadı.

Şehirden Uzakta Nerede Çekiliyor?

Şehirden Uzaka programının 12 aralık 2020’de yayınlanan ilk bölümünde Nevşehir’in Bahçeli Köyünde gerçekleştirildi. Türkiye’nin en önemli turizm bölgesi olan Ürgüp’te gerçekleştirilen çekimler Bahçeli köyünün güzel doğası ile daha da güzelleşti.Sehirden Uzakta 1. bolum nerede cekiliyor

Şehirden Uzaka programı her hafta farklı bir ilimizin köyünde çekilecek;  Şehirden Uzakta programında  Nevşehir, Rize, Kars, Antalya, Çorum ve Sinop’un köylerinde ki doğal hayat izleyici ile buluşturulacak.

Şehirden Uzakta Tanıtım Fragmanı

Yorum yaz

Şehirden Uzakta Nerede Çekiliyor? Sunucusu Kim? (2 Yorum)

  1. Niye başarılı olamamış, niye tutunamamış diğerleri gibi sürekli şişirme haberler yapılmadığı için mi, gayet’te tanınıyor, basarılı ve seviliyor..