Sen Çal Kapımı Dizi Yorumları (Eda ve Serkan Yakıştı mı?) Anket

Başrollerini Kerem Bursin ve Hande Erçel’in paylaşacağı Sen Çal Kapımı 8 Temmuz 2020 Çarşamba akşamı ilk bölümü ile Fox Tv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Daha önce partner olmayan Kerem Bursin ve Hande Erçel ilk defa başrolü beraber paylaşacaklar ve hayat verecekleri Eda ve Serkan karakterleri ile büyük bir aşk hikayesi yazacaklar.

Sen Çal Kapımı Eda ve Serkan Yakışıyor mu?

Sen Çal Kapımı dizisi castı oluşturulurken Kerem Bursin’in en çok yakışacağı kadın başrol oyuncusu araştırıldı sosyal medya yorumları incelendi ve güzel oyuncu Hande Erçel ile anlaşıldı. MF Yapımın en büyük korkusu izleyicinin Hande Erçel ile Kerem Bursin’i bir birine yakıştıramaması ve Eda ile Serkan aşkının inandırıcı olmamasıydı.

Sen Çal Kapımı dizisi kadrosu oluşturulduğunda en büyük korku ise iki oyuncunun da son zamanlarda yer aldıkları diziler ile başarısız olmasıydı; Hande Erçel Azize ile hüsrana uğramış Kerem Bursin ise Muhteşem ikili ile tutunamamıştı. sen çal kapımı yorumları

Sen Çal Kapımı dizisi zengin oğlan fakir kız senaryosu var diye daha başlamadan eleştirildi; özellikle Kerem Bursin’in son dönemde dizi tutturamaması da eklenince bir çok dizi yorumcusu Sen Çal Kapımı dizisi tutmaz yorumlarında bulundu.

Dizilerin geleceği dizi yorumcularının yorumlarına göre değil izleyicinin beğenisine göre şekilleniyor ancak bu açıdan bakıldığında Sen Çal Kapımı  dizisi için yapılan bu yorumları hiç hoş bulmuyorum ve verilene emeğe saygısızlık olarak yorumluyorum.

Sen Çal Kapımı dizisinin senaryosunu görmeden bu şekilde yorum yapan gazeteciler belli bir amaca hizmet ediyorlar diye düşünüyorum zira dizi yayınlanır ilk bölüm izlenir sonra yorum yapılır; daha önce ki projelerde daha diziyi izlemeden yorum yapan köşe yazarları da gördüm ama neyse.

Sen Çal Kapımı Dizi Yorumları

Sen Çal Kapımı dizisi bir çok açıdan Hint dizilerine benziyor o dizilerde de başrol oyuncuları çoğu zaman zorla evlendiriliyor sonradan efsane  bir aşka ulaşılıyor. Hint dizi formatı olan Yemin ve Adını Sen Koy’da Türkiye’de çok sevilen senaryolardan oldular. Gözlemlediğimiz ve senaryosunu incelediğimiz kadarı ile  Sen Çal Kapımı dizisi hem senaryo anlamında hemde oyuncu kadrosu anlamında yaz dizleri arasında sıyrılabilecek ve yeni sezonda Fox Tv’nin yüzünü güldürebilecek bir proje

Kerem Bursin ve Hande Erçel’in Oyunculuk Performansları Sen Çal Kapımı Dizisinin Geleceğini Belirleyecek

İzleyici Kerem Bursin ve Hande Erçel’i bir birine uygun buluyor ve yakıştırıyor ancak bir de Kerem Bursin ve Hande Erçel’in oyunculuk performansları da dizinin geleceği için büyük önem taşıyor; fotoğraf çekimlerinde gördüğümüz Kerem Bursin ve Hande Erçel oldukça uyumlu iki çiftti ve bize çekimlerde iki aşık olduklarını hissettirdiler; özellikle Hande Erçel önce nefretini sonra da aşkını hissettirmeli.

Sen Çal Kapımı Dizisini Beğendiniz mi?

izleyicilerimizden Sen Çal Kapımı dizisinin ilk bölümü izledikten sonra diziyi beğenip beğenmediklerini anketimizde de belirtmelerini istiyoruz.

[poll id=”5″]

Hande Erçel ile Kerem Bursin’i Yakıştırdınız mı?

[poll id=”6″]

Olumlu ve olumsuz yorumlarınızı bizlere yorum olarak da gönderebilirsiniz. Sen Çal Kapımı  dizisinin geleceğini belirleyecek olan sizin değerli görüşleriniz.

Sen Çal Kapımı Dizi Yorumları (Eda ve Serkan Yakıştı mı?) Anket (13 Yorum)

 1. Bu nasıl basit bir senaryodur ya merak ediyorum bu senaristler neyle geliştiriyor kendini? Yazık değil mi koskoca kadroya ? Ne kadar basit diyaloglar ya peki Handenin ancak bu kadar oynayamiyor oluşu?

 2. senaryo o kadar saçma sapan hale geldiki seyirci ile dalga geçer gibi. bunu yazanlar bu kadar mı yetersiz? bu senaryo ile resmen dibe gidiyor. beni seyretmeyin diye saçmalıyorlar. ve bu şekilde devam ederse seyretmeyeceğiz.

 3. seyirciyi saf yerine koymak bu olsa gerek, kibarlıktan “saf” diyorum. senaryoyu yazan şahıs biraz daha gerçekçi olursa daha iyi olacaktır.
  selin’in danimarka’daki telefonunu ezbere biliyor olmalı ki kazadan sonra arayabilmiş, bu ve benzeri saçmalıkları yazan kişi seyircinin aklı ile dalga geçiyor her halde

 4. Sen çal kapimi çok beyeniyorum kotu yorumlara ramen çok guzel gidyiorsunuz mence devam edin 👍👍👍👍👍👍

 5. Berbat gerçeklerden uzak tamamen hayal ürünü ve Avrupai ozentili yaşantılar neymiş efendim çiçekçi kız fabrikatör genç çok komiksiniz gerçekten 🤪🤪🤪🤪

 6. dizinin tekrarina bile raziyiz niye yayinlanmiyor igrenc bay yanlis her dakka yayinda foxa bakiyoruz sen cal kapimi varmi diye bay yanlis cikiyo karsimizs kanali degistiriyoruz fox tv arsdim cevap vermedi telefonlari handeyle keremi ozledik lutfen sesimize kulak versin fox tv

 7. murat dalkilicla ayrilmasi yalan dizi tutsun herkes yakistirsin diye ne gerek var millete yalan beyanatlar VermeYe ki cok yakisiyorlar ama insanlarin duygulariyla oynamak cok cirkin ilerde dizi bitince hande ve murat tukurduklerini nasil yalayacak acaba diye dusunsemde onlar alisiktir yazik cok yazik

 8. Bence kesinlikle güzel yerleri,güzel reytingleri hak eden bir dizi. Kerem Bursin ile Hande Erçel’in filmde ki rolleri ve sahneleri çok iyi. Birbiriyle uyumlu. Ben Sen Çal Kapımı dizisinin devam etmesini isterim.

  • cok haklisiniz sçk beyenmeyenler cok buyuk hata yapiyorlar insallah fox kotu bir karar veripde sen cal kapimiyi bitirmez ….cunku o kanalda giden SON YAZİN reytinqleri sck az

 9. Son zamanların en iyi dizi çiftlerinden biri.Çok ama çok yakışıyorlar.Acayip ama yönetmenler sonunda bir birine yakışan oyuncular buldular.

 10. 💞Sen Çal Kapımı💞Oyuncular Yaraşır Oyunculara Uğur🏆Arzu Ediriz Dizilerin Işığı Oyuncular Senaristler Yaraşan Obrazları Dizilerinde Işığlandısın💞Aşk Sevgi💞Eda Ve Serkan💞Güzel Yaraşılar