Masum 112. Bölüm Özeti 12 Temmuz Yalancının Mumu Yatsıya Kadar Bile Yanmadı

Masum dizisinde Raşi ve Urmi bütün çabalarına rağmen Modi evine girmeyi başaramadılar. Urmi bu kadar şeyi iyi olmak için harcasa herhalde meleklerin kıskandığı bir varlık olurdu. Urmi TV’de son dakika haberinde bir gelinin kaçırıldığını ve ailesinin perişan olduğunu izler. Urmila’nın aklına yeni bir oyun gelir. Masum 12 Temmuz Özeti başlıyor.

Masum 112. Bölüm Özeti

Urmila Raşi’yi kaçırmış gibi yapacaktır. Bunun için Raşi’yi bir odaya götürüp bağlar ve kamerayı da eline alarak çekim yapar. Modi evinde ise Raşi’nin ofiste Modi ailesini nasıl rezil ettiği konuşulurken kapı çalar. Koki etrafa bakar ancak kimse görünmüyor. Koki yerde duran CD’nin farkına varır ve onu eve getirir. Herkes Raşi’nin kaçırıldığı CD’yi izleyerek şok olur. Ancak bir kişi bunun Urmi’nin planı olduğunu düşünüyordur.

Koki Raşi’nin kaçırıldığına inanmadığını söylese de Jigar Raşi’yi kurtarmak için ne gerekiyorsa yapacağını söyler. Ahem de polise haber vereceğini belirtir. Ancak Koki CD’yi yeniden izletmesini Ahem’den ister. Ahem CD’yi izletirken Koki durdurmasını ister. Koki herkese Urmi’nin elinde kamera ile yansımasını gösterir. Herkes şok olurken Koki şimdi onları akraba olarak anmanın tiksinti vereceğini söyler.1 2020 06 24T165827.097

Urmi telaşla beklemesini sürdürürken neden hala Modi ailesinden biri beni aramadı diye düşünür ve Raşi’yi arar. Ancak Raşi telefonu evde unutmuştur. Bir adam sarı sari giyen kızı kaçıracaklarını söyler. Raşi de sarı sarisiyle dükkana girince adamlar onu gerçekten kaçırır. Adamlar onu metruk bir yere getirirler ve Raşi’den 10 lak para isterler. Raşi Jigar’ın numarasını verir. Adamlar Jigar’ı arar. Jigar bağırır ve telefonu kapatır. Adamlar şaşkına dönerken adam Urmi’yi arar ve kızın elimizde diyerek ondan 10 lak para ister.

Urmi de Koki’nin bir planı diyerek adama hakaret eder. Raşi adamın elinden telefonu alır ve gerçekten kaçırıldığını söyler. Urmi şok olurken Adam Raşi’yi içeri götürür. Urmi ve kocası Jetu Modi konağına giderler. Urmi Raşi’nin kaçırıldığını söyler ancak kimse ona inanmaz. Urmi bir ona bir buna koşar ancak sonuç değişmez. Koki Jetu’ya Urmi’nin sahtekarlık CD’sini gösterince Jetu şok olur.2 2020 06 24T165827.730

Jetu Urmi’yi sürükleyerek evden çıkarırken Koki de kapıyı yüzlerine kapatır. Jetu Urmi’nin tüm saygınlığını yitirdiğini söylerken Urmi kızım için yaptım diyerek ağlamasını sürdürür. Urmi ve Jetu karakola giderler. Müfettiş Urmi’nin ifadesini almayacağını söyler. Urmi’nin bir kaç kere daha yalan beyanlarla geldiğini ve bu yüzden ona inanmadıklarını söyler. Jetu yine Urmi’nin kolundan tutup çıkarır.

Jetu Raşi’nin her geçen saat kötüye gideceğini düşünerek Modi evini arar. Telefonu Gopi açar. Jetu ondan Şirag’ı ister. Gopi onun dışarda olduğunu söylerken Jetu Raşi’nin gerçekten kaçırıldığını söyler ve ondan Koki ile konuşarak ikna etmesini ister. Gopi ağlayarak yemek masasındaki Koki’ye Raşi’nin gerçekten kaçırıldığını söyler. Koki Raşi için endişelisin ancak Urmi sahtekarlık yaparak herkesi kandırmak istiyor der. Gopi Jetu’nun aradığını ve onun asla yalan söylemediğin belirtir.3 2020 06 24T165828.489

Gopi de kimseyi ikna edememiştir. Ancak Gopi pes etmez ve Urmi’nin yanına gidip gerçeği görmek istediğini söyler. Koki kendi bileceğin iş derken Ahem de onunla gideceğini söyler. Ahem ve Gopi Urmi’nin evine giderler. Adamlar Raşi’ye kimse seni umursamıyor derken Raşi yanlış kişiyi kaçırdıklarını anlar ve adamlara söyler. Adamlar Raşi’nin çantasındaki kimliğe bakar ve gerçeği öğrenerek şok olurlar. Patron Modi ailesinin de zengin bir aile olduğunu söyler ve onları aramalarını ister.

Adamlar Urmi’yi ararken telefonu Jetu alır ve hoparlörü açar. Adamlar Raşi’nin ellerinde olduğunu ve 10 lak getirmedikleri taktirde öleceğini söylerler. Ahem duydukları karşısında şok olurken birilerini arar ve ondan kısa sürede dönüş yapmasını ister. Ahem daha sonra Koki’yi arar ve Raşi’nin gerçekten kaçırıldığını söyler. Modi ailesi Urmi’nin evine gelirler. Koki bütün bunlar Urmi’nin yanlışlarının cezası derken Urmi ağlamayı sürdürüyor.4 2020 06 24T165825.786

Adamlar yeniden Urmi’yi arar. Telefonu yine Jetu açar. Adam Raşi için 10 lak parayı gece üçte ve bir kadın aracılığı ile getirmelerini ister. Şirag ve Parag parayı ofise giderek getirir. Raşi’yi almaya Gopi gideceğini söyler. Ahem o zaman ben de onunla gideceğim derken Jigar da geleceğini söyler. Masum 12 Temmuz Özeti sona erdi.

Masum 112. Bölüm Fragmanı