Masum 111. Bölüm Özeti 11 Temmuz Raşi Bir Kere Daha Atıldı Eline Sağlık Koki

Masum dizisinde Raşi ve Urmi planlarına vakıf olamamışlardı. Evlerine tıpış tıpış geri dönen ikili yeni planlar için uğraşırlar. Ahem Kinjal’e annesi üzülmesin diye burada kalmasına izin verdiğini söyler ve ondan en kısa zamanda evini bulup ayrılmasını ister. Dawal bazı ev resimlerini Kinjal’e gösterir. Kinjal fare deliği gibi evlerde kalamayacağını ve ne pahasına olursa olsun Modi evinde kalmayı düşünür. Masum 11 Temmuz Özeti başlıyor.

Masum 111. Bölüm Özeti

Gopi dolapta kıyafetlerine yer bulmaya çalışırken Ahem’in dikkatini çeker. Ahem onun için kendi dolabında yer açar ve kendisinin fazla yere ihtiyacı olmadığını söyleyerek Gopi’den eşyalarını yerleştirmesini ister. Gopi büyük bir mutlulukla eşyaları yerleştirir. Urmi Raşi’nin isteklerinden bunalır ve burası Modi evi değil diyerek Dawal’ın dükkanını açıp çalıştıracaklarını söyler.

Musluğun bozuk olduğunu gören Gopi endişelenirken Dawal gelir ve onarabileceğini savunur. Dawal musluğu onarırken Koki Gopi’den Dawal’ı bu şekilde uğraştırmamasını ister. Zira Dawal bu evin hukukta oğludur. Kinjal Dawal’ın saygısını kaybedip bu evden gönderilmesi gerektiğini düşünüyor. Urmi ve Raşi Dawal’ın dükkanını açarlar. Bir müşteri 80’lik atlet ister. Raşi bulamaz ve adama 90’lık atlet verir ve onun olacağını savunur. Adam sinirlenir ve gider.11 88

Bir kaç müşteri daha gelir ancak her defasında Raşi onları azarlayarak gönderir. Urmi bu işi Dawal’dan başkasının yapamayacağını söylerken Raşi’den onu aramasını ister. Raşi Dawal’ı ararken Urmi Dawal’a duygusal şantaj yapar. Dawal Kinjal’in burada olduğunu ve şimdilik gelemeyeceğini söyler. Raşi Dawal’dan ümidi kesmesini isterken eskiden yaptıkları dikiş işine döneceklerini söyler. Urmi’nin hoşuna gider.

Dawal Ahem’in saatini görmüş ve ne kadar güzel olduğunu söylemişti. Kinjal bu durumu kullanıp Dawal’ı evden attırmak ister. Ahem saatini çıkarıp iş için hazırlık yaparken Kinjal saatini alır. Kimjal Gopi’den tırnaklarına oje sürmesini ister. Gopi oje sürerken saatin alarmı duyulur. Kinjal endişelenirken Gopi sesin nereden geldiğini sorar. Kinjal bir şey duymadığını söyleyerek lafı geçiştirir.

22 86

Ahem salona gelir ve saatinin kaybolduğunu söyler. Kinjal elinde saatle gelir ve Dawal’dan saatini takmasını ister. Dawal bu saat benim değil deyince Kinjal bunu Dawal’ın eşyaları arasında bulduğunu söyler. Koki Kinjal ile bağırır ve konuşmalarına dikkat etmesini ister. Gopi’ye Ahem’in eşyaları konusunda daha dikkatli olmasını ister. Gopi Ahem’in elbiseleriyle karıştırmışım diyerek yalan söyler.

Herkes gittikten sonra Kinjal Gopi’ye neden yalan söyledin diye bağırır. Gopi saatteki oje izlerini gördüğümde her şeyi anlamıştım ve daha fazla drama istemediğim için yalan söyledim der. Kinjal şok olur. Ertesi gün Gopi kışlıkarı yerleştirirken başına bir kaç şey gelir ancak hepsinde de Ahem tarafından kurtarılır. Küçük kazalar büyük işlere sebeb oluyor.

33 86

Hetal Jigar’ın durumuna üzülürken kendisine bir şey yapmasından endişelenir. Koki Jigar’ın iyi bir ahlak üzerine yetiştirildiğini ve ailesini düşünerek böyle bir şeyi yapmayacağını belirtir. Kinjal’in evdeki listeye müdahale etmeye kalkmasına Gopi itiraz eder ve Koki’nin kızacağını söyler. Ancak Kinjal her zamanki gibi bildiğini okur ve Gopi’ye hakaret eder. Bu sırada Koki gelir ve gelinmile bu şekilde konuşmaya nasıl cüret edersin diye kızar. Gopi’ye saygı duyması gerektiğini söylerken ondan özür dilemesini ister. Kinjal kendisini savunsa da Koki her şeyin farkındadır. Sonunda Kinjal üzgün olduğunu söyler.

Raşi Jigar’I telefonla arar ancak Jigar telefonunu kapatır. Raşi sonunda ofise gider. Jşgar’ın odasına gider ve arkasını dönmüş kişiyi Jigar zannederek konuşmaya başlar. Ahem arkasını döndüğünde şok olur. Az sonra içeri Jigar da gelir ve burada ne yapıyorsun diyerek tepki gösterir. Raşi eve gelemediğini ve telefonlarına da cevap vermediğini söyler ve ofise gelmekten başka çaresi kalmadığını söyler.44 71

Raşi Jigar’ı ikna etmeye çalışırken tüm personel onları izler. Bu sırada Koki ofise gelir. Raşi’yi görünce çileden çıkan Koki Raşi’nin kolundan tuttuğu gibi dışarı atar. Raşi annesini arar ve her şeyi anlatır. Urmi ondan vazgeçmemesini ister. Raşi yeniden içeri girer ve bir odada gizlenir. Raşi şimdi içerde esir kalmıştır. Urmi geç saatlerde gelir ve bir merdivenle kızını kurtarır. Masum 11 Temmuz Özeti sona erdi.

Masum 111. Bölüm Fragmanı

Masum 111. Bölüm Özeti 11 Temmuz Raşi Bir Kere Daha Atıldı Eline Sağlık Koki (1 Yorum)

  1. bu ne acele 111 bölüm özeti siz bu hızla agustos ayını bulacanız 93 bölüm nerde 111 bölüm nerde bu hızla 120 bölüme kadar gidilir diziyi kanal 7 çeviiriyor siz hızlandınız sanki bir daha verilmiycek gibi 100 bölüm e kadar yeter 112 bölüm özeti verilmemeli durun sanki kanal 7 diziyi sizden kaçırıyor