Sen Çal Kapımı İçin Her An Final Kararı Gelebilir

Fox Tv sonunda Sen Çal Kapımı dizisi için kesin kararını verdi. Sen Çal Kapımı dizisi gün değiştirecek

Sen Çal Kapımı Dizisi Gün Değiştiriyor

Fox Tv yönetimi reytinglerinden memnun olmadığı iki dizisinden kurtulmak istiyor. Hem Sen Çal Kapımı hem de Zümrüdüanka dizileri düşük reytingler almasa da günlerinde başarılı sonuçlar alamıyor. Fox Tv yönetimi bu iki dizinin günlerini değiştirip ikisinden de kurtulmak için önemli bir karar aldı ve Sen Çal Kapımı dizisi ile Zümrüdüanka dizisi yer değiştirdi. Artık Zümrüdüanka dizisi çarşamba Sen Çal Kapımı dizisi ise cumartesi yayınlanacak.

Sen Çal Kapımı dizisi gün değiştirdikten sonra bence daha da izleyici kaybedecek ve aralık 2020 de final yaparak ekranlara veda edecek diye tahmin ediyoruz.

Sen Cal Kapimi gun degistiriyor

Fox TV yönetimi Sen Çal Kapımı dizisinin aldığı sonuçlardan rahatsız. Fox TV yaz aylarında büyük bir başarı gösterdiği için Sen Çal Kapımı dizisinin aldığı düşük reytinglere şimdilik müsamaha gösterecek ancak Fox TV için şuanda Sen Çal Kapımı dizisi finale en yakın dizi. Peki ne oldu da Sen Çal Kapımı dizisi bu duruma geldi.

Sen Çal Kapımı Dizisi İzleyicisini Kaybetti

Sen Çal Kapımı dizisi eylül ekim ayılarında yaklaşık 5 milyon izleyiciyi ekrana kitlerken kasım ayında 3 milyona kadar düşen izleyici sayısı Sen Çal Kapımı dizisi yapımcısı MF Yapım’ı da harekete geçirdi. MF Yapım Sen Çal Kapımı dizisi senaristleri ile bir toplantı gerçekleştirdi ve eskisi kadar izleyicinin ilgisini çekmeyen yeni bölüm senaryosu için uyarılarda bulundular. Senaristler ise Sen Çal Kapımı dizisini daha izlenebilir bir hale getirmek için çalışmaya başladı.sen cal kapimi eda

Sen Çal Kapımı dizisi artık izleyiciye sıkıcı gelmeye başladı bunun en önemli nedeni ise klasikleşen senaryo. Sen Çal Kapımı dizisin de Serkan ve Eda aşkı artık izleyicinin bayıla bayıla izlediği bir aşk değil. İzleyici artık Serkan ve Eda’yı izlemek yerine Asya ve Volkan’ı izlemek istiyor.

Sen Çal Kapımı Dizisini Sadakatsiz Bitirecek

Kanal D’nin 7 ekim çarşamba akşamı yayına aldığı  Sadakatsiz dizisi yayınlandığı her bölüm reytingleri arttırdı ve dizi şuanda çarşamba akşamlarının en çok izlenen dizisi olmayı başardı. Kuruluş Osman ve Doğduğun Ev Kaderindir gibi dizileri geçerek zirveye yerleşen Sen Çal Kapımı dizisi yükselirken en çok izleyiciyi Sen Çal Kapımı dizisinden aldı. Sen Çal Kapımı 7 ekimden itibaren her bölümde izleyici kaybederken Sadakatsiz dizisi Sen Çal Kapımı dizisinin kaybettiği tüm reytingleri kendi hanesine yazdırdı.sen cal kapimi resimleri

Sen Çal Kapımı Ne Zaman Final Yapacak?

Sen Çal Kapımı dizisini aralık sonuna kadar Fox TV ile sözleşmesi var. Fox TV yönetimi Sen Çal Kapımı dizisinin geleceği ile ilgili kesin kararı aralık başında yayınlanacak bölümlere göre verecek ancak şuanda ki gidişat aralık 2020 de final olacak gibi görünüyor; Sen Çal Kapımı senaristleri ne yaparsa yapsın bu iş bitecek gibi.

 

 

 

Yorum yaz

Sen Çal Kapımı İçin Her An Final Kararı Gelebilir (2 Yorum)

  1. Sen çal kapımı hakkında taraflı yorum yaptığınızı düşünüyorum yani 4 reyting alan hemen hemen her katagoride biter mi hiç ki Çarşamba günü inanılmaz bir dizi potansiyeli var kuruluş Osman sadakatsiz doğduğun ev vs sadece dün indi belki de milli maçtan ötürü ayrıca yapımcısı sezon sonuna kadar beraberiz diyor ki Fox TV de mucize doktor ve yeni dizi çocukluk da aynı yapım şirketi ne ait gün degistirirlerse yine yakalar bence abartılı ve taraflı yorum olmuş

    • yorum değil ne yazık ki. Bazı gerçekleri kabul etmek zor. Fox TV’nin elinde yayına girmeyi bekleyen diziler var ve gün sıkıntısı var. Bu da yeni diziler için baz dizilerin final yapması anlamına geliyor.