Sen Çal Kapımı Oyuncu Kadrosu ve Karakter Listesi

Sen Çal Kapımı Fox TV’nin yeni bomba dizisi olacak. Kerem Bursin’i ikna etmeye çalışan MF Yapı Sen Çal Kapımı  dizisinde erkek başrol oyuncusu olarak Kerem Bursin’i görmek istiyor. Kerem Bursin’e partner olarak düşünülen isim ise son olarak Azize dizisi ile tutunamayan Hande Erçel.

MF Yapımın yapımcılığını üstleneceği Sen Çal Kapımı dizisinde senarist olarak ise Ayşe Üner Kutlu ile anlaşıldı. Ayşe Üner Kutlu son olarak Erkenci Kuş dizisinde senarist olarak yer almıştı. Diğer taraftan deneyimli yönetmen Ender Mıhlar ile de Sen Çal Kapımı dizisini yönetmesi için anlaşıldı.

Sen Çal Kapımı dizisinin çekimlerine MF Yapım Nisan 2020 de başlamayı planlıyor ve 2020 yaz dizilerinden ilk başlayan ve tutunan dizi olmak istiyor. Eğer Sen Çal Kapımı dizisi 2020 yazında başarılı olursa 2020 2021 yeni sezonunda da devam edecek.

Sen Çal Kapımı dizisi konusu: Sen Çal Kapımı dizisinde zengin oğlan ve fakir kızın hikayesi farklı bir bakış açısı ile anlatılacak. Dizi de Bolay Holdingin oğlu yakışıklı ve karizmatik Serkan ise hem okuyup hem çiöek satan Eda’nın aşk hikayesi anlatlacak.  

Sen Çal Kapımı Oyuncuları

Kerem Bursin (Serkan BOLAT)

4 Haziran 1987 de  İstanbul da hayata gözlerini açan Keren Bursin 33 yaşındadır. 179 cm boyunda olan ve 71 kg olan Kerem Bursin ilk olara boksör olarak tanınmıştır. 2014 GQ Men Of The Year da ödül alan Kerem Bursin 12 yaşından beri yaşadığı Amerika da pazarlama ve iletişim eğitimi almıştır. Daha sonra yine Amerika’da oyunculuk dersleri almıştır. Güneşi Beklerken dizisi ile ünlenen Kerem Bursin Şeref Meselesi ve Bu Şehir Arkandan Gelecek dizileri ile de çok sevilmiştir ama dizileri ne yazık ki tutmamıştır. Son dönemde Kerem Bursin Can Feda filmine Burak Özçivit ile yer almış daha soınra Yaşamayanlar isimli inernet v e Muhteşem İkili isimli televizyon dizisinde yer almıştır.

Serkan Bolat Bolat holdingin tek oğlu ve varisidir. Başarısı ile Serkan artık Bolat holdingin gelecekteki patronudur.

Hande Erçel (Eda)

24 Kasım 1993 doğumlu olan Hande Erçel aslan Balıkesirlidir 27 yaşında olan Hande Erçel Mimar Sinan Üniversitesinde Güzel Sanatlar fakültesi oyunculuk bölümü mezunudur. Kendini geliştirmek için yurt dışında da oyunculuk dersleri alan ve bir çok estetik ameliyat geçiren Hande Erçel Azerbaycan’da güzellik yarışması ile Türkiye’de tanınmıştır. Çılgın Dershane Üniversitede filmi ile oyunculuğa başlayan Hande Erçel daha sonra Güneşin Kızları ve Aşk Laftan Anlamaz dizilerinde başrolde yer almıştır. Siyah İnci ve Halka dizilerinde tutunamayan Hande Erçel 2019 da yer aldığı Azize dizisi ile bir kez daha tutunamamıştır. Murat Dalkılıç’ın kız arkadaşıdır.

Ede bir yandan üniversite okurken bir taraftan da kendi harçlığı kazanmak ve evin geçimini yardım etmek için çiçek satmaktadır. 

Sen Çal Kapımı Dizisi Konusu: Sen Çal Kapımı dizisi tam bir yazlık dizi tadında aşk dizisi olacak ve romantik komedi türü ile çok sevilecek sımsıcak bir hikaye olacak. 

Sen Çal Kapımı dizisine yeni gelen oyuncular oldukça sayfamız güncellenecektir; takip edebilirsiniz.

Sen Çal Kapımı Oyuncu Kadrosu ve Karakter Listesi (1 Yorum)