Emanet Seher Kim? Sıla Türkoğlu Kimdir? Kaç Yaşında?

Emanet dizisinin kadın başrol oyuncusu belli oldu. Daha önce Yemin dizisinde Emir’in fiziksel engelli kardeşi Suna’ya hayat veren hem mimikleri ile hemde güzelliği ile Yemin izleyicisini büyüleyen Sıla Türkoğlu şimdi de Kanal 7’nin yeni günlük dizisi Emanet’te yer alacak. Emanet dizisinde Seher karakteri ile yer alacak olan Sıla Türkoğlu daha 21 yaşında Türkiye’nin en genç yeteneklerinden biri.

Emanet Seher Kim?

Seher Yusuf’un emanetini alan kişidir. Yusuf’a ölesiye bağlı olan Seher kalbi taşlaşmış Yaman’a aşık olacak ve yumuşacık kalbi ile Yaman’ın kalbini de yumuşatmayı başaracaktır.

Sıla Türkoğlu Kimdir?

18 Nisan 1999 da İzmir’de dünyaya gelen Sıla Türkoğlu 21 yaşının içindedir. İzmir’in güzel kızlarından biri olan üstüne üstülük bir de Bornovalı olan Sıla Türkoğlu Ağlama Anne dizisi ile oyunculuğa daha 19 yaşında başlamıştır.

Tunay Menajerlik ile çalışan Sıla Türkoğlu Bornova Hatice Güzelcan Anadolu Lisesi mezunu olan Sıla Türkoğlu üniversite eğitimi almadan oyunculuk dersleri almaya başlamış daha lise öğrencisi iken setlerde yer almıştır. Şimdi de Yemin dizisi yapımcısı Nazmiye Yılmaz’ın gözüne girmeyi başaran Sıla Türkoğlu yapımcı Nazmiye Yılmaz’a başrol oynayabileceğini ispat etmiştir. Zaten Yemin dizisinden de milyonlarca hayranı olan Sıla Türkoğlu da güzelliği ve oyunculuk yetenekleri ile artık günlük dizi de başrol oynamayı hak ediyordu.  Sıla Türkoğlu bir çok otorite tarafından yetenekleri ile de övgü almıştı. Sıla Türkoğlu’nun amaçları arasında büyük bir dizi de başrol oynamak ve üniversite okumak var.

Sıla Türkoğlu Kaç Yaşında?

Sıla Türkoğlu 21 yaşındadır ve 18 Nisan 1999 doğumludur.

Sıla Türkoğlu Kaç Kilo? Sıla Türkoğlu’nun Boyu Kaç?

Sıla Türkoğlu 1.68 cm boyunda ve Sıla Türkoğlu 55 kg  ağırlığındadır.blank

Sıla Türkoğlu’nun Sevgilisi Kim?

Sıla Türkoğlu’nun bilinen bir erkek arkadaşı veya sevgilisi yoktur.