Emanet Dizisi Yaman Kim? Halil İbrahim Ceyhan Kimdir?

Halil İbrahim Ceyhan Kimdir?

Kanal 7’nin yeni dizisi Emanet’in erkek başrol oyuncusu olan Halil İbrahim Ceyhan’ı yakından tanıyacağız.  2007 yılında yılında katıldığı Best Model Of Turkey yarışmasında Gelecek Vaad Eden Erkek Model seçilen Halil İbrahim Ceyhan 2007 yılında profesyonel müzik hayatına başlamış ve  Suat Aydoğan ile çalışmaya başlamıştır. 2007 yılından ilk single çalışması olan Kaybettim’i çıkaran Halil İbrahim Ceyhan  Yotube de tam ismini değil Halil İbrahim ismini kullanmaktadır. Serdar Ortaç ve Oğuz Berkay Fidan’a da şarkısı sözü veren Halil İbrahim Ceyhan 10 parmağında 10 marifet bir adamdır ve söz yazarlığı ve şarkıcılığın yanında modellik mankenlik ve oyunculuk da yapmaktadır.

2019 da Kendini Bana Bırak isimli şarkısı ile Youtube da milyoınlarca dinlenen Halil İbrahim Ceyhan  ilk oyunculuk deneyimini ise Hemen Döneriz isimli 2019 yapımı filmde yer alarak yaşamıştır. Oyunculuk eğitimlerini tamamlayan Halil İbrahim Ceyhan Kanal 7’de yer alan Emanet dizisinde başrolde yer alacaktır. Emanet dizisi nisan ayında günlük dizi olarak Kanal 7 ekranlarında olacak.

Dasha önce başrol deneyimi yaşamayan Halil İbrahim Ceyhan Emanet dizisinde Yaman karakteri ile yer alırken partneri ise daha önce Yemin dizisinde yer alan ve dizi de Suna karakteri ile yer alan Sıla Türkoğlu oldu. Sıla Türkoğlu Emanet dizisinde ise Seher karakteri ile yer alacaktır.

Emanet Dizisi Yaman Kim?

Emanet dizisinde Yaman karakteri ile yer alacak Halil İbrahim Ceyhan dizide başarılı bir iş adamına hayat verecek. Bazen çok sert olabilen Yaman gerçekte ise yumuşak kalpli bir adamdır ancak yaşadıklarından sonra kalbini yumuşatmamayı zor da olsa öğrenmiştir. Yaman 30’lu yaşlarda ve bekardır.

Emanet Dizisi tam liste oıyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız Emanet Dizisi

Emanet Dizisinde Yaman ve Seher Aşkı Anlatılacak?

Yaman ve Seher Emanet dizisinin başında iki düşman olsalar da kavga ile başlayan aşkların büyük aşklar olduğu bir kez daha ortaya çıkacak.blank

Emanet Dizisi Yaman Videosu