İkimizin Yerine 558. Bölüm Özeti 18 Mart Kris Kundan Gerçeğini Öğrenir

İkimizin Yerine dizisinde Kundan Karuna’nın doğum gününü karıştırmak için Nandini’ye bir liste vermiş ve onların aranmasını istemiştir. Kris annesinin doğum gününe gitarıyla gelmiş ve bir şeyler çalmaya başlamıştır ki aralarında Sudha’nın da olduğu yas tutan kadınlar ortaya çıkmış ve ağlamaya başlamışlardır. Kundan onları arayan Nandini’ya bağırırken Triveni de Nandini’yi azarlamaya başlar. İkimizin Yerine 18 Mart Özeti başlıyor.

İkimizin Yerine 558. Bölüm Özeti

Karuna’nın doğum gününü kutlamak için burada olduklarını ancak Nandini’nin onu öldürmeye çalıştığını söyleyen Triveni hakaretin dozunu artırmaktadır. Yas tutan kadınları da hedefine alınca Sudha dayanamaz ve örtüsünü kaldırır. Kundan Nandini’nin kız kardeşini araması onun suçlu olduğunu gösteriyor derken Sudha onurumla iş yapıyorum diyerek Nandini’yi hedef alır. Nandini hedef tahtasına oturtulmuş, sağdan soldan atışların hedefindedir.

Sudha Nandini’nin bebeğini öldürmesinden dolayı suçlandığını ve görevinden atıldığını söyleyince Amit daha fazla dayanamaz ve Nandini’nin görevine geri döndüğünü söyler ve belgeyi gösterir. Sudha bir şey demeden dışarı çıkar. Onu Şivam bekliyordur. Şivam Nandini ile birlikte giderken Nandini onu destekleyen Amit’e sarılır. Kris de eşinin geri dönmesine sevinmiştir ve Amit’e teşekkür eder. Amit Nandini’ye iyi bakmasını ister. Kundan bir kere daha amacına ulaşamamıştır.

Amit soruşturma tamamlandığında işine dönebileceğini söyleyerek evden ayrılır. Nandini odasında yeniden Dadisa ile görüşür. Ona verdiği sözleri tutamadığını söyler. Dadisa ona yeniden cesaret verir ve Kundan ile savaşmasını ister. Nandini Kundan’ın yanına giderken bilekliğini düşürür. Kundan terasta içerken Nandini’yi görür ve ondan katılmasını ister. Sudha’yı yas tutan kadın yaptığını ancak isterse başka bir şey yapacağını söyler ve Nandini’den tokat yer. Kundan sinirlenir ve Nandini’yi boğmaya çalışır. Kris Nandini’nin bilekliğini görür ve nereye gittiğini düşünür.

Kundan silahını çıkarır ve Nandini’nin başına dayar. Aslında onu öldürürse amacına ulaşacağını ancak bundan sonraki hayatında canının sıkılacağını söyler. Bu yüzden biraz eğlenmeyi düşünüyordum ancak bu durumda seni öldürmek zorundayım der. Bu sırada Nandini silahı eline geçirir ve Kundan’ın başına dayar. Nandini, gerçeği herkese söyleyeceğim derken Kundan silahı yeniden ele geçirir. Bu sırada Kris gelir ve Kundan’ın elindeki silahı tutar ve ona yumruk atar.

Bu güne kadar annemden dolayı sana saygı gösteriyordum ancak şimdi annemin ve Nnadini’nin hayatını tehdit ettiğini anladım diyor. Kundan Karuna’yı sevdiğini söyleyerek ailesinin Anandi tarafından yok edildiğini bu yüzden Nandini ile husumetinin olduğunu söyler. Kris’e silahı verir ve onu öldürmesini ister. Karuna dışardaki gürültüleri duyar ve yere düşer. Triveni bağırınca herkes Karuna’yı hastaneye götürür. Kundan Karuna üzerinden şantaja devam ediyordur. Kris Kundan’dan evi terketmesini isterken Kundan Karuna’yı iyi görünce gideceğini söyler. Kris ondan verdiği sözü tutmasını istiyor. blank

Kris Kundan’dan bir an önce gitmesini isterken Triveni Karuna’nın Kundan olmadan yaşayamayacağını düşünür ve Kundan’ın kalması için bir şey yapacağını söyler. Karuna kendine geldiğinde Kundan’ı sorar. Nabzının hızla düştüğü gözlenir ve Kundan içeri girer. Karuna onu gördüğü için mutlu olur ve beni bir an terk ettiğini düşünmüştüm der ve onsuz yaşayamayacağını belirtir. Kris ve Nandini’nin beli kırılmıştır adeta.

Kundan işe gideceğini söyler ancak Karuna sen olmadan iyileşemem diyerek gitmesine onay vermez. Kundan bu işin çok önemli olduğunu söylerken Karuna yine razı olmaz ve bari bu gece yanımda kal diyerek ondan sabah gitmesini ister. Kundan kabul ederken Kris formaliteleri tamamlaması için Kundan’ı çağırır ve neden verdiğin sözü tutmuyorsun diye tepki gösterir.blank

Kundan anneni seviyorum diyerek hastalığını önemsediğini söyler ve iyileşene kadar yanlarında kalmak istediğini söyler. Nandini Karuna’yı düşünmek zorundayız diyerek teklifi kabul eder. Kundan Karuna’nın hastalığını fırsata çevirmeyi düşünüyor. İkimizin Yerine 18 Mart Özeti sona erdi. 

İkimizin Yerine 558. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 558. Bölüm Özeti 18 Mart Kris Kundan Gerçeğini Öğrenir (5 Yorum)

  1. Kolay gelsin ellerinize emeğinize sağlık
    Diğer sitelerde yazan bazı arkadaşların size bir ricaları var.Yurt dışında oldukları ıçin bu siteye girmekte zorluk çekiyorlar ya da giremiyorlar.Bu siteyi yurt dışından girmeye açabilir ya da onların girmelerini kolaylaştırabilir misiniz

    • merhabalar yurt dışından sitemize girilebiliyor hangi ülkelerde girilemiyor acaba? Bu konu bizim için önemli cevap yazarsanız çok sevinirim

  2. İkimizin yerine dizisi final yaptıktan sonra yeni Hint dizi di mi gelecek yoksa kanal 7 artık Hint dizisi yayınlamayacak mı???