İkimizin Yerine 557. Bölüm Özeti 17 Mart Kundan Nandini’ye Silah Çeker

İkimizin Yerine dizisinde Nandini, doktorluktan soruşturma bitene kadar ayrılmıştır. Bu süre zarfında evde kalacak ve Triveni’den yemek yapmasını öğrenecektir. Nandini kırmızı biberi öğütmek için koyar. BU sırada  Kundan gelir ve omzuna dokunur. Onu tehdit edip gider. Ardından Triveni gelir ve biberi öğütmesini ister. Öğütücünün kapağı açık olduğu için biber tozları her ikisinin de gözlerine gider. Bağırmaya başlayınca Kris ve Karuna gelir. Kris Nandini’nin gözlerini yıkarken Triveni Kris’i başkasının acısını görememekle suçlar. İkimizin Yerine 17 Mart Özeti başlıyor.

İkimizin Yerine 557. Bölüm Özeti

Triveni Nandini’yi kavanoz kapağı bile kapatamadığı için azarlar ve kardeşinin bebeğinin ölümünden sorumlu olabileceğini söyler. Nandini ağlarken Kris Triveni’yi onu tanımadığını söyleyerek azarlar. Kris Nandini’den gelmesini ister ve gözüne damla koyar ve kolunu da pansuman yapar. Nandini tam zamanı olduğunu düşünerek Kris’e gerçekleri anlatmak ister. Ancak Triveni gelir ve Karuna’nın salonda bilinçsiz bir şekilde yattığını söyler. Nandini hemen Karuna’yı kotrol eder. Karuna Kris’e birsinin onu iteklediğini söyler. Nandini salonda sadece Abhayram ve Karuna’nın olduğunu söyler.

Nandini, Karuna’ya ilaç vereceğini söyler ancak Abhayram kardeşin Sudha senin yüzünden acı çekiyor, Karuna’nın da acı çekmesini istemiyorum diyerek tedaviyi reddeder. Kris Sudha Nandini olmasa ölecekti diye sesini yükseltir. Karuna kocasına sesini yükselten Kris’i azarlar. Kundan Nandini’yi yalnız yakalar ve Karuna’yı iteklediğini söyler. Nandini o kadın seni çok seviyor ancak sen neler yapıyorsun deyince Kundan bunu senin yüzünden yapıyorum der ve tabancasını Nandini’ye dayar. Kris’e bir şey söylerse Karuna’yı öldüreceğini belirtir.

Şivam bir çaycıda Sudha’nın gelmesini bekliyordur. Şivam çaycı kapanana kadar bekler ancak Sudha gelmez. Şivam Premal’i geldiğini görür. Premal taksiciye parasını vermez. Şivam ona iyi bir ders vermek ister. Premal’in kafasına çuval geçirir ve onu iyice pataklar. Premal taksicinin dövdüğünü düşünüyor. Kris evde kalacağını ve annesine bakacağını söylerken acil gelmesi gerektiği söylenen bir telefon alır ve hastaneye gider. Nandini Karuna’nın başında durmak için Triveni’yi ikna eder.

Nandini beklerken Kundan ışıkları söndürür ve böyle daha iyi olacağını söyler. Karuna Nandini’den su ister. Nandini su getirirken Kundan uyku ilacı olan bir enjeksiyon hazırlıyordur. Karuna uyurken Kundan 15 yıldan beri özlediği şeyi yapacağını ve bu gece her şeyin biteceğini söylüyor. Ancak Kris gelir ve ışıkları açar. Nandini çok sevinirken Kris Amit’in izin verdiğini söyler. Nandini’den gidip dinlenmesini ve ertesi gün annesinin doğum günü için bir şeyler düşünmesini ister. Kundan doğum günü için plan yapmaya başlar.

Karuna’nın doğum günü için 60 kişilik bir yemek yapılması gerekiyor. Triveni bunu Nnadini’nin yapmasını ister. Sudha ailesine Premal’in geceden beri kayıp olduğunu söylerken annesi Premal’in yetişkin biri olduğunu söyler ve gelinini azarlar. Bu sırada Şivam bıyık takarak kılığını değiştirir ve Premal’in evine getirir. Sudha Premal’i alır ve işk yardım uygularken Şivam onu dövdüklerini ve parasını da aldıklarını söyler. Ayrıca kendisinin aşçı olduğunu ve 1000 liraya çalışacağını söyler. Premal’İn annesi mutlu olur ve işe alır. Şivam şimdi mutfağa girdiğini yakın zamanda Sudha’nın kalbine gireceğini söyler. blank

Sudha mutfağa gelir ve Şivam ile tanışır. Onu daha önce gördüğünü söyler. Şivam tedirgin olsa da Sudha beni daha önce kurtardın der ve merak etmemesini ister. Ondan çalışmaya devam etmesini ister. Amit Karuna için gelir ve Nandini’nin temizlik yaptığını görünce şok olur. Ona doktor olduğunu hatırlatır ve başkasının iş yapmasını ister. Triveni gelir ve Amit’in Karuna’yı kontrol etmesini ve Nandini’nin işini yapmasını ister. blank

Kris dedektiften bir telefon alır ve Kundan hakkında bir bilgiye sahip olduğunu söyleyerek yanmış bir eve gider. Orada Kundan hakkında bir şey öğreneceğini düşünürken bir fotoğraf çerçevesi görür. Ancak içi boştur. Yerde bir fotoğraf görür onu almak üzereyken telefonu çalar ve ayrılır. O fotoğrafta Nandini ve Kundan’ın evlilik resmi vardır ancak Kris onu görememiştir. Sudha’nın hıçkırığının geçmemesi üzerine Şivam sihirbaz olduğunu söyler. Sudha o zaman hıçkırımı geçir diye takılır. Şivam yanlışlıkla elini kesince Sudha’nın hıçkırığı kesilir. Sudha gerçek sihirbaz olduğunu söylerken gözler birbirine kilitlenir. blank

Kaynana onları görünce çığlık atar. Sudha’nın yemek için yardımı bırakmasını ister ve akşam yas için hazırlık yapmasını ister. Karuna’nın doğum günü için tüm hazırlıklar sona ermiştir. Misafirler eve gelirken Triveni Nandini’den yemek servisi yapmasını ister. Sudha ve beraberinde gelen yasçılar etrafın süslü olmasına anlam veremezken onları Kundan’ın çağırdığı anlaşılır. Kundan Nandini’nin Sudha ile bu şekilde karşılaşmasını ve rezil olamasını istemiştir. İkimizin Yerine 17 Mart Özeti sona erdi.

İkimizin Yerine 557. Bölüm Fragmanı

Yorum yaz