İkimizin Yerine 556. Bölüm Özeti 16 Mart Kundan Kris ve Nandini’yi Yakmaya Çalışır

İkimizin Yerine dizisinde Kris ile Nandini’nin birlikte olmaları Kundan’ı kudurtuyordur. Onların nerde olduklarını öğrenen Kundan aniden gideceğini söyler. Karuna’ya iş bulduğunu ve 2-3 gün gelmeyeceğini söyler ve ayrılır. Triveni Karuna’ya Abhayram’ın Nandini’yi takip ettiğini ve dikkat etmesi gerektiğini söyler. Karuna şok olur. İkimizin Yerine 16 Mart Özeti başlıyor.

İkimizin Yerine 556. Bölüm Özeti

Sudha gece karanlığında ölü evine giderken bazı adamlar onu yakalar. Şivam ise Nandini’ye ulaşmak için para kazanması gerektiğini düşünerek hırsızlık yapıyordur. Bir arabayı açar ve içine oturur. Sudha’nın bazı adamlarla tartıştığını görür ve arabayla yanlarına gider. Adamlar ondan gitmesini isterken Şivam silahını çeker. Adamlar uzaklaşırken Şivam Sudha’yı ölü evine bırakır. Sudha Premal’in sözlerini düşünerek ağlarken kadının sindorunu siler.

Kris ve Nandini ise yeniden romantik bir havaya girmişlerdir. Sonunda ikili karı koca olurlar. Kundan arabasıyla son sürat onların kaldığı otele geliyordur. Geldiğinde iş işten geçmiştir. Onları uyurken gören Kundan diğer odayı ateşe verir ve kapılarını da kilitler. Nandini dumandan uyanır ve Kris’i uyandırır. Kapıyı açmaya çalışırlar ancak kapı kilitlidir. Yardım için bağırırlarken Kundan bu kadar kolay ölemeyeceklerini söylüyor. Bu sırada Kundan’ın da eli tutuşur. Kundan ateşi söndürürken Kris ve Nandini de dışarı çıkmayı başarırlar.11

Kundan eve gelir ve elinin yandığını Karuna görür. Ona tedavi uygularken Triveni kimi yakmaya çalışırken oldu diye laf sokar. Kundan sinirlenir ve bu haldeyken bile dalga geçtiğini söyler. Triveni odasına giderken Kris ve Nandini gelir. Nandini’nin kolu da feci bir şekilde yanmıştır. Kris Nandini olmasa bugün hayatta olamayacağını söyler ve her şeyi anlatır. Nandini yangının arkasında Kundan’ın olduğunu anlamıştır. Nandini yeniden Dadisa’nın hayali ile karşılaşır. Dadisa ondan gerçeği Kris’e anlatmasını ister.

22

Nandini cesaretini toplar ve gerçeği söylemeye çalışır ancak bu sırada Kris’in telefonu çalar. Karşıdaki kişiyle sınav hakkında konuşur. Nandini Kris’in sınavından sonra anlatmayı düşünür. Ona alarm kuracağını ve sınava hazırlayacağını söyler. Şivam bir bakanın evine hırsızlığa gider. Kasadaki her şeyi alan Şivam bekçilerin sesini duyar ve kaçmayı başarır. Bekçiler peşine giderken o sırada bakanın evine yas için gelen Sudha Şivam ile çarpışır. Sudha Şivam’ın hayatını kurtardığını hatırlar ve bekçileri yanlış yönlendirir. Şivam ona gelir ve yardımından dolayı teşekkür eder ve daha sonra görüşeceklerini söyleyerek ayrılır. 33

Kundan gece yarısı Kris’in yatak odasına girer ve saatin alarmını susturur. Ertesi sabah Kris ve Nandini geç saatte uyanırlar. Kris sınava geç kaldığını söylerken Nandini ona bir şeyler hazırlamaya çalışır ancak Kris yemeden evden ayrılır. Triveni Nandini’ye kötü davranmaya başlar. Şivam Sudha’nın bir şeyler gizlediğini düşünerek evlerine kadar gider. Premal’in annesi ile karşılaşır. Şivam ona çaldığı bir kolyeyi gösterir ve size ait olabileceğini düşünerek getirdim der. Premal’in annesi balıklama dalar ve zincirin kendisine ait olduğunu söyler. Şivam ailenin büyük hırsız olduğunu anlamıştır. İkimizin Yerine 16 Mart Özeti sona erdi.

İkimizin Yerine 556. Bölüm Fragmanı