Seni Seven Annen Ne Zaman Başlayacak? Hangi Kanal’da Yayınlanacak?

Güncelleme 6 Temmuz 2018

Seni Seven Annen dizisi ile ilgili iptal kararı geldi. TMC Film’in yapımcılığını üstleneceği, Ömer Genç’in senaryosunu yazacağı Seni Seven Annen  dizisi  için hazırlıklar başlamış hatta  Sumru Yavrucuk’a oyunculuk teklif götürülmüştü. Seni Seven Annen  dizisi  için istenilen cast oluşturulamadığı için dizi şimdilik rafa kaldırıldı.

Seni Seven Annen dizisi çok yakında Kanal D ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Kanal D ekranlarında olacak 2018 2019 yeni sezon dizileri bir bir tanıtılıyor. Bilindiği üzere Kanal D  Arka Sokaklar ve Çocuklar Duymasın haricinde ki tüm dizilerine final kararı almış ve yeni bir yapılanmaya gitmişti. Yeni gelen dizilere de oldukça seviyeli yaklaşan Kanal D gelen her projeyi de dikkatli inceleyerek yaklaşıyor.

Kanal D’nin yeni sezon için ilk onay verdiği dizi ise Seni Seven Annen isimli absürt komedi dizisi olacak. Seni Seven Annen dizisinin yönetmenliğini Barış Erçetin yaparken senaryosunu Ömer Genç’in kaleme alacak. Yönetmen Barış Çetin’in daha önce bir dizisini hatırlamasak da senarist Ömer Genç’i son olarak senaryosunu yazdığı Yasak Elma dizisinden tanıyoruz.

Ömer Genç belki de Yasak Elma dizisinde bir gelecek göremeyince Seni Seven Annen dizisine transfer olmuş olabilir; zira Yasak Elma dizisinde taciz skandalı büyüdü ve işin içinden çıkılamaz hale geldi.Seni Seven Annen dizisi

Seni Seven Annen Dizisi Konusu

Diğer taraftan Absürt Komedi tarzı Türkiye’de tutturması zor bir tarzdır; bu tarzın en önemli dizilerinden biri de Leyla ve Mecnun’du. Leyla ve Mecnun sosyal medyada çok destek görse de ne yazık ki reytinglerde beklediğini bulamamıştı.

Seni Seven Annen dizisi bir absürt komedi olması sebebi ile çok aykırı karakterlerin de olmasını bekliyoruz; şuanda Seni Seven Annen  dizisi ile ilgili anlaşma yapılan bir oyuncu açıklanmadı; aynı zamanda Seni Seven Annen  dizisi karakterleri de belli olmadı.