Serhat Kılıç Seksenlerde Oynayacak mı? Ergun Plak Neden Yok? İşte Cevabı

Yeni Seksenler dizisi çekimleri tüm hızıyla İstanbul’da bulunan  Mint Yapım stüdyolarında devam ediyor. Seksenler dizisinin ekim ayı başında Trt 1 ekranlarında yerini alması bekleniyor; ancak Seksenler dizisi ile ilgili sitemize gelen en çok soru ise dizi de Ergun Plak’ın olup olmayacağı.

Serhat Kılıç Seksenlerde Oynayacak mı?

Seksenler dizisi senaristi ve yapımcısı olan Birol Güven eski Seksenler dizisinin neredeyse tamamını sete getirmeyi başardı. Hatta aktif olarak Fox Tv ile ekran sözleşmesi olan ve dizi de Çağatay karakterine hayat veren İlker Ayrık bile Seksenler dizisi setinde görüldü; ancak Serhat Kılıç bırakın Seksenler dizisinde yer almayı Seksenler dizisi setini ziyarete bile gelmedi. Seksenler dizisi bir günlük dizi olacağı için ve her gün 50 dakika yayında olacağı için şuana kadar dizinin ilk 3 bölümü çekildi; ancak Ergun Plak ne yazık ki senaryoda yok.

Birol Güven eski Seksenler dizisinin neredeyse tamamını sete getirmeyi başardı dedik; eksik kalan üç isim var. Her ne kadar İlker Ayrık  Seksenler dizisi setine gelse boy boy fotoğraf çektirse bile İlker Ayrık Seksenler dizisinde yer almayacak; ancak senaryoya baktığımızda çokça Çağatay’ın ismi geçiyor. İzleyici her an Çağatay’ın İstanbul’a ve mahalleye dönmesini bekleyecek ama bu şimdilik imkansız. Gelelim Ergun Plak karakterine.

Seksenlerde Ergun Plak Neden Yok Serhat Kılıç Seksenlerde neden yokErgun Plak Neden Yok?

Seksenler dizisinin yeni versiyonu aslında dizinin final yaptığı yerden başlamayacak. Seksenler dizisinde zaman atlaması olacak ve bazı isimlerin senaryoda olmaması gerekecek. Bu isimlerden biri de Ergun Plak. Seksenler dizisinde Ergun Plak olmadan senaryo yazılmış bu nedenle bırakın Serhat Kılıç’ın Seksenlere gelmesini çakma bir Ergun Plak yapıp getirecek bir sahne bile yok.Seksenlerde Ergun Plak Neden Yok

Seksenler dizisi her türlü sürprize açık bir senaryo ile yazılmış ve izleyici Birol Güven’den en fazla Ergun Plak karakterinin geri gelmesini istiyor ama Birol Güven’in Trt 1’den aldığı bütçe Serhat Kılıç’ı haftalık 250 dizi çektirmek için bile yetmez; ama bu kadar çok isteği de Birol Güven kırmaz. Birol Güven muhtemelen Seksenlerin ilerleyen bölümlerinde diziye Ergun Plak karakterini getirecek ama artık Serhat Kılıç oynamayacak ve yeni bir Ergun Plak doğacak. Tabi bu tamamen tahmin. Şuanda çakma Ergun Plak gibi bir çalışma yok.

Daha önce Çocuklar Duymasın da izleyicinin Havuç isteriz talebine Birol Güven alın size havuç diyerek çakma bir havuç getirmiş ve çakma havucu da Çocuklar Duymasın izleyicisi kabul etmemişti. Bakalım Birol Güven izleyicinin tepkisine rağmen çakma bir Serhat Kılıç bulup gelecek mi? Bekleyip göreceğiz.

Seksenler de Nazlı ve Ergun Plak Aşkı Yarım Kalacak

Bir çok Seksenler dizisi izleyicisi Ergun  Plak ile Nazlı aşkını çok sevdiklerini Ergun Plak olmazsa Seksenlerinde bir öneminin kalmadığından bahsediyorlar. Bu soru Birol Güven’e de soruldu. Birol Güven cevaben ise her aşk mutlu sonla bitmiyor Nazlı ve Ergun aşkı da mutlu sonla bitmeyebilir ama bunu Seksenler dizisinin 6 kişilik senaryo grubu daha iyi bilir; bizim kapımız her zaman Serhat Kılıç’a açık dedi. Serhat Kılıç Seksenlerde neden yok

Seksenler Ergun Plak Var mı Yok mu?

Ergun Plak kesin olarak Seksenler dizisinde yok.

Etiketler

Serhat Kılıç Seksenlerde Oynayacak mı? Ergun Plak Neden Yok? İşte Cevabı (5 Yorum)

  1. Nazlı ve ergun aşkı bize eski masum asklari hatirlatiyordu.ergun gitti dizi yavan kaldı.biz de o guzel asklarin o yillarda kaldigini anlamis günümüze gelmis olduk.🥺ergun geri gelmeli

  2. Çatatay gelecek Ergun Plak mahalle baskısından kurtulursa gelecek Dombili kıvırcık niyazi