Sev Beni Jung Joon Hyung (Nam Joo-Hyuk) Kimdir Kaç Yaşında Sevgilisi Var Mı

Kanal 7 de yayınlanacak olan Sev Beni dizisinde heyecanlı bekleyiş başladı. Orjinal ismi Weightlifting Fairy Kimbok Joo olan dizi yayınlandığı dönemde oldukça ses getirmiş. Başrollerde Nam Joo-Hyuk, Lee Sung-Kyung, Lee Jae-Yoon, Kyung Soo-jin ve Moon Ji-yoon’un oynadığı dizide halterci bir kızın, aynı spor akademisinde yüzücü olan Jung Joon-Hyung ile yaşadığı aşk anlatılıyor. Aynı zamanda sporcuların yaşadıkları zorlu süreçleri de anlatan film yakında Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak.

Dizide Jung Joon-Hyung karakteri ile karşımıza çıkacak olan Nam Joo- Hyuk, Kim Bok Jo ile aşk yaşayacak. Diskalifiyelerle uğraşan bir yüzücü olan Jung Joon-Hyung 21 yaşında ve özgür bir ruha sahip.

Nam Joo- Hyuk Kore’de oldukça tanınan bir oyuncu. Oyunculuğunun yanı sıra modellikte yapıyor.  Nam Joo- Hyuk’u instagram hesabından 10 milyona yakın kişi takip ediyor. 

Sev Beni  Nam Joo- Hyuk Kimdir ?

Nam Joo Hyuk  Güney Koreli model ve aktör. 22 Şubat 1994 doğumlu,  2014 yılında televizyon dizisi “Surplus Princess” de rol aldı. “Kimsiniz: Okul 2015” (2015), “Büyüleyici Günah” (2015-2016), “Tuzakta Peynir” (2016) ve “Halter Peri Kim Bok Joo” (2016-2017) filmlerinde rol aldı.

24 yaşındaki Nam Joo Hyuk 1,88 cm boyunda ve balık burcudur. Yakışıklı aktör kendisi gibi model ve oyuncu olan Lee Sung Kyung ile bir müddet birlikte yaşadıkları ancak daha sonra ayrıldıkları biliniyor. Yakışıklı oyuncunun En İyi Erkek Ödülü ve Popülerlilik Ödülü bulunmaktadır. 

Sev Beni Dizisi Tanıtım