Sev Yeter Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri Kanal 7 (Ye Hai Mohabbatein)

Kanal 7 yeni bir Hint dizisini daha yayınlayacağını duyurdu. Kanal 7 nin yaptığı açıklamaya göre 18 Mayıs 2018 pazartesinden itibaren orjinal ismi Ye Hai Mohabbatein olan Sev Yeter isimli Hint Dizisi yayınlanmaya başlayacak. Dizinin daha önce de Aşk Bu ismiyle yayınlanacağı duyrulmuş ancak yayınlanmamıştı.

Dizinin yönetmeni Neeraj Baliyan Imran, senaryosunu Ritu Bhatia yazıyor. Dizi 03 Aralık 2013 tarihinde Hindistan da yayınlanmaya başlamış ve şu anda bile devam ediyor. Romantik drama tarzında yayınlanan dizinin çekimleri Delhi ve Avustralya da yapılıyor. Divyanka Tripathi ve Karan Patel’in başrollerinde oynadığı dizide Raman ve İshita arasında yaşanan aşk hikayesi anlatılıyor.

Sev Yeter Oyuncuları

 Dr. İşita( Divyanka Tripathi)divyanka

Divyanka Tripathi dizide Dr. Ishita olarak karşımıza çıkacak. Dr Ishita iyi bir diş hekimidir. Boşanmış olan babası ile yaşayan Ishıta’nın çocuğu olmuyor. İlerde Raman ,le tanışacak ve ikili birbirine yaklaşacaktır. Sev Yeter dizisinde Dr. Ishita rolünde oynayacak olan Divyanka Tripathi 14 Aralık 1984 yılında Hindistan da dünyaya gelmiştir. 1,65 cm boyunda ve 65 Kg ağırlığındadır. İlk film deneyimi Lala Hardaul ile olmuştur. Vivek Dahiya ile 8 Temmuz 2016 tarihinde evlenmiştir. Eşi de kendisi gibi Ye Hai Mohabbatein isimli dizide oynamaktadır. Eşi Abhi rolünde oynamaktadır.

Raman Kumar ( Karan Patel)karen

Karen Patel dizide Raman Kumar’ı oynayacak. Raman Kumar ilk eşinden boşanmış bir iş adamıdır. Raman’ın ilk eşinden Adi ve Ruhi isminde iki çocuğu bulunuyor. Raman’ın oğlu Adi annesiyle yaşarken kızı Ruhi babasıyla yaşıyor. Sev Yeter dizisinde dizisinde Raman Kumar olarak karşımıza çıkacak olan Karen Patel 23 Kasım 1983 yılında Hindistan’ın Calcutta şehrinde doğmuştur. Mumbai, Mithibai Koleji’nden mezun olan Karen Patel aynı zamanda sunuculukta yapmaktadır. Birçok film ve dizide oynayan yakışıklı oyuncu Hintli oyuncu Ankita Bhargava ile evlidir.

Yardımcı rollerde oynayan Karakterler

 Vandita Bala Chandran(Shruti Bapna)

İşita’nın ablasıVandita sev yeter

Bala Chandran (Pankaj Bhatia) 

Kolejli bir öğretim görevlisi. İşita’nın ablası Vandita’nın kocasısev yeter bala

 Shravan Bala Chandran (Şiravan) (Bhavesh Bhimani)

Şiravan Bala ve Vandita’nın oğluduriravan^sev yeter

Ashok Khanna  (Sangram Singh)

Raman’ın eski eşinin yeni kocası. Raman’ı iş hayatınsan silmeye çalışan bir adam. sev yeter ashok

Aditya Raman Kumar Bhalla “Adi” (Gautam Ahuja) 

Adi Raman’ın oğludur

sev yeter adi

Ruhi Raman Bhalla (Aditi Bhatia)

Ruhi Raman’ın kızıdır. aditi
Ruhanika Dhawan dizide Pihu Raman Bhalla. Ruhanika Dhawan 2007 yılında Hindistanda dünyaya gelmiştir. Ruhanika Dhawan 11 yaşındadır. Hindistan da en iyi kız çocuk ödülü almıştır.ruhanika
Ribbhu Mehra dizide Nikhil (Aliya’nın okuldan arkadaşı) rolünde yer alıyor.rubhi
Abhishek Verma dizide Aditya Raman Bhalla (Aliya’nın kocası) rolünde yer alıyor. Abhishek Verma 27 Ocak 1990 Yılında Çandigarh da dünyaya gelmiştir. Abhishek Verma 28 yaşındadır.abishek 2
Krishna Mukherjee dizide Aliya Aditya Bhalla (Aditya’nın karısı) rolünde yer alıyor.krishan
Sumeet Sachdev dizide Abhimanyu Raghav“Mani” (Ishita’nın arkadaşı) rolünde yer alıyor. Sumeet Sachdev 18 Mart 1976 Yılında Delhide dünyaya gelmiştir. Sumeet Sachdev 42 yaşındadır.summet 1
Kaushal Kapoor dizide Omprakash Bhalla (Aditya, Ruhi ve Pihu’nun dedesi rolünde yer alıyor.kaushal
Shahnaz Rizwan dizide Santoshi Omprakash Bhalla “Toshi” (Aditya, Ruhi ve Pihu’nun büyükannesi ).sen kimsin
Aly Goni dizide Romesh Omprakash Bhalla“Romi” (Rinky’nin abisi) rolünde yer alıyor. Aly Goni 25 Şubat 1991 yılında Keşmir de dünyaya gelmişdir. Aly Goni 27 yaşındadır.erkeek
Avantika Hundal dizide Mihika Romesh Bhalla rolünde yer alıyor. Avantika Hundal 25 Ekim 1992 yılında Mumbai de dünyaya gelmiştir. Avantika Hundal 25 yaşındadır.kadın
Kavya Ramnani dizide Ananya Parmeet Khurana rolünde yer alıyor.kız
Shireen Mirza dizide Simran Omprakash Bhalla “Simmi” rolünde yer alıyor.kadddııın
Neeru Agarwal dizide Neelu rolünde yer alıyor. Neeru Agarwal 9 Ekim 1955 yılında Hindistan da dünyaya gelmişdir. Neeru Agarwal 62 yaşındadır.kadddııındevvs
Amita Yadav dizide Kiran Bhatnagar (Raman’ın iş arkadaşı) rolünde yer alıyor.keleş getr
Drishti Hemdev dizide Riya rolünde yer alıyor.minik
Hritu Dudani dizide Pooja rolünde yer alıyor.
Mihika Verma dizide Mihika Iyerrolünde yer alıyor. Mihika Verma 3 Ocak 1985 yılında Mumbabi de dünyaya gelmiştir. Mihika Verma 33 yaşındadır.
Raj Singh Arora dizide Mihir Arora rolünde yer alıyor. Raj Singh Arora 26 Eylül 1984 yılında Jammu da dünyaya gelmişdir. Raj Singh Arora 33 yaşındadır.
Vivek Dahiya dizide A.C.P Abhishek Singhrolünde yer alıyor. Vivek Dahiya 8 Kasım 1984 yılında Çandigarh da dünyaya gelmiştir.
Pavitra Punia dizide Nidhi Chabra rolünde yer alıyor.
Bhanujeet Sudan dizide Dr. Subramaniam Chandran “Subbhu” rolünde yer alıyor.
Bhavesh Jaiswal dizide çocuk Shravan Bala Chandran rolünde yer alıyor.
Sweety Walia dizide Pammi Mehra rolünde yer alıyor. Vivek Dahiya 33 yaşındadır.
Vineett Kumar dizide Suraj Kumar Khanna rolünde yer alıyor. Vineett Kumar 22 Şubat 1957 yılında Patna da dünyaya gelmiştir. Vineett Kumar 61 yaşındadır.
Anurag Sharma dizide Parmeet Khurana “Param” rolünde yer alıyor.
Resha Konkar dizide Rinky Mihir Arora rolünde yer alıyor.
Neel Motwani dizide Neel Pathak (Raman’ın avukatı) rolünde yer alıyor.
Garima Jain dizide Trisha Neel Pathak rolünde yer alıyor.
Deep Jaitley dizide Pratik rolünde yer alıyor.
Sareeka Dhillon dizide Sarika Romesh Bhallarolünde yer alıyor.
Gaurav Nanda dizide Rajeev Tandon rolünde yer alıyor.
Darshan Pandya dizide Prateek Sharma rolünde yer alıyor. Darshan Pandya 18 Mart 1981 yılında Mumbabi de dünyaya gelmiştir. Darshan Pandya 37 yaşındadır.
Arshima Thapar dizide Sanjana rolünde yer alıyor.
Deepak Wadhwa dizide Gaurav Bajaj rolünde yer alıyor. Deepak Wadhwa 8 Şubat 1987 Yılında Hindistan da dünyaya gelmişdir. Deepak Wadhwa 31 yaşındadır.
Manoj Chandila dizide Dr. Manoj Paul rolünde yer alıyor.
Parveen Kaur dizide Dr Aditi (Psychiatrist) rolünde yer alıyor.
Navina Bole dizide Dimple (Nikhil’in kız kardeşi) rolünde yer alıyor. Navina Bole 30 Ekim 1983 Yılında Mumbabi de dünyaya gelmiştir. Navina Bole 34 yaşındadır.
Hargun Grover dizide Nikhil Malhotra rolünde yer alıyor.

Sev Yeter Son Bölüm Fragmanı

Sev Yeter Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri Kanal 7 (Ye Hai Mohabbatein) (5 Yorum)