Sev Yeter 1 Ekim Özeti 78. Bölüm Fragmanı Yargıç Ruhi’yi Kime Verdi

Sev Yeter dizisinde Ruhi için velayet davasını yeniden açan Şagun bu sefer işinin kolay olacağını düşünmektedir. Zira davaya bakan yargıç Raman’ın bir kavgaya karıştığını görmüş ve Raman hakkında iyi şeyler düşünmemektedir. Ruhi ve Sharavan birlikte yemek yerken Ruhi hamburger yemek istediğini söyler. Raman onun isteklerini birer birer yerine getirir. Hatta hava soğuk olmasına rağmen dondurma isteğini bile geri çevirmemiştir. Ruhi ise bir anda siz benim tüm isteklerimi yerine getiriyorsunuz demekki yargıcın dedikleri olacak diyor. Evdekiler göz yaşlarına boğulurken Ruhi hiç bir yere gitmeyeceğini söylüyor. Sev Yeter 78. Bölüm Özeti devam ediyor.

Ruhi beni göndermek hoşunuza mı gidiyorda mutlu oluyorsunuz diyerek odasına koşuyor. Arkasından İşita gidiyor. İşita ondan özür diliyor. Kimse seni bir yere gönderemez diyor ve Ruhi gibi taklit ediyor. Ruhi nin morali yerine gelirken Raman da geliyor. Raman Şagun’a gitmeyeceğini yineliyor. Ruhi dünyanın en iyi anne ve babasına sahip olduğunu söyleyerek onlara sarılıyor. Ashok Suraj’ı ziyarete gittiğinde ondan özür diliyor. Mihika ya sahip olarak Mihir’den intikamlarını alacağını ardından Mihir’i de hapse göndereceğini söylüyor. Suraj bunların zor olacağını söylüyor. 

Mahkeme günü geldiğinde Şagun Ruhi nin içinde bulunduğu ortamın şiddete dayalı olduğunu söylüyor. Yargıç kararını vermek üzereyken Ashok geliyor. Ashok Şagun’un dengesiz olduğunu ve çocuklara bakmakta zorlanacağını söylüyor. Bu kadınla 6 yıldan beri bu yüzden evlenemiyorum diyor. Herkes şok olurken Şagun Ashok’a tokat atar. Ashok işte gördünüz yargıç hanım diyor. O duygularını kontrol edemiyor diyerek yargıcı etkilemeye çalışıyor. Yargıç daha önce Ruhi yi almaya çalışırken şimdi neden karar değiştirdin diye soruyor. Ashok Ruhi nin güzel bir ortamda yetiştirilmesini istediğim için diye cevap veriyor. Sev Yeter 1 Ekim Pazartesi Özeti devam ediyor.

Yargıç bu durumda Ruhi nin STK lara teslim edilmesi gerektiğini söylüyor. İşita buna şiddetle karçı çıkarak ağlıyor. İşita Ruhi nin bütün aile tarafından çok sevildiğini, bu yüzden orada kalmasının yanlış olacağını söylüyor. İşita yargıcı etkileyen bir konuşma yaptıktan sonra yargıç Ruhi nin Raman ve İşita ile kalmasına karar veriyor. Şagun ağlarken Ruhi ve ailesi çok seviniyor. Raman Ashok’a senin muhakkak bir planın vardır o yüzden Şagun aleyhinde konuştun der. Ashok planının yakında ortaya çıkacağını söyler. Şagun da Ashok’u görüyor ve neden düşmanlarımız karşısında böyle yaptın diyor. Ashok benden nefret etmeni ve evlenmeyi düşünmemeni istediğim için diyor. Şagun göz yaşlarına boğuluyor.

Yönetim kurulu Raman’a yeni bir iş teklifinde bulunuyor. Ancak yeni iş Singapurda. Yönetim gitmek zorunda olmadığını söylüyor. Ancak Raman İşita nın zayıflığını görmemesi için kabul ediyor. Raman eve gelince durumu anlatıyor. Bu duruma en çok Ruhi üzülüyor.

Sev Yeter 1 Ekim Pazartesi Fragmanı