Sev Yeter 13 Haziran Özeti 256. Bölüm Fragmanı Aşk Derinleşiyor

Bhalla evinde yine bir parti veriliyordur. Partinin şeref konuğu Vidyud dur. Vidyud elinde çiçeklerle geliyor ve Bayan Bhalla yı soruyor. Bayan Bhalla şık bir elbise ile geliyori Vidyud ona çiçek veriyor. Amma onları kıskanıyor. Ruhi bir konukları daha olduğunu söylüyor ve Suhaşl’i gösteriyor. Raman iyi ki çağırdın diye söylüyor. Mani ve Şagun da Aliya ile birlikte geliyorlar. Mani Vidyud’un enerjisi ile herkesi eğlendirdiğini söylüyor. Şagun umursamıyor.

Sev Yeter 13 Haziran Özeti

Mani Adi nin yalnız başına içtiğini görünce yanına gidiyor. Ona herşeyi unut diye nasihatte bulunuyor. Adi Aliya nın her şeyi anlattığını düşünüyor. Aliya onun yanına geliyor ve dans etmelerini istiyor. Adi beni yalnız bırak diye odasına gidiyor. Aliya da arkasından gidiyor. Adi neden babana meselelerimizden bahsettin diyor. Baban beni şimdi yetersiz görüyor diyor. Aliya yı suçluyor. Aliya sen beni haketmiyorsun diye sinirlenerek dışarı çıkıyor.

Şagun Vidyud’un Mani ile konuştuğunu görünce endişeleniyor. Mani lavaboya gidince Vidyud’un yanına gidiyor ve neyin peşinde olduğunu bilmiyorum ama lütfen yaşadıklarımızdan Mani ye bahsetme diyor. Onunla evli olduğunu ve sıkıntı yaşayabileceklerini belirtiyor. Vidyud merak etmemesini istiyor. Ruhi elinde atıştırmalıklarla yürürken dengesini kaybediyor ve düşmek üzereyken onu Suhail tutuyor. Onların göz göze gelmelerini İşita ve Şagun izliyor. 11 12

Şagun İşita nın yanına gider ve 17 yaşındaki Ruhi nin bir adamla dans etmesini ve aralarında bir şeyler olduğunu anlayamadın mı diye ona kızıyor. Bunun bütün sorumluluğu sana ait der ve onu suçlar. İşita sinirlenir ve bana ders verene bak der. Yakışıklı birini gördüğünde kocasını unutup evlenmeye kalkışan biri bana ders veriyor der ve arkasında Mani yi görüp şok olur.

Mani seni en iyi arkadaşım olarak biliyordum diyor ve gidiyor. Raman ve İşita onu durduruyorlar. Raman İşita nın suçu nety diye soruyor. Mani böyle bir şeyi sakladığı için suçlu diyor. Aliya da senin bilmeni ve üzülmeni istemedik diyor. Mani demek sen de biliyordun diye tepki gösteriyor. Şagun Raman ve İşita Pihu yu almak için beni Vidyud ile tanıştırdılar diyor ve bana kumpas düzenlediler diye İşita yı suçluyor. Mani onu susturuyor ve planlarından sıkışıp kaldın diyor. 22 8

Sev Yeter 256. Bölüm Özeti

Suhail haddim olmayarak bir şeyler söylemek istiyorum diyor ve olayı düşünmelerini ve daha sonra karar vermelerini istiyor. Mani haklısın diye Aliya ve Şagun’u alarak eve gidiyor. Evde Aliya seni sevdiğimiz için bir şey söylemedik diyor. Mani Raman ve İşita nın da böyle düşündüğünü zannediyorum diyor. ŞAgun sinirleniyor ve Pihu yu elimden almak için bunu tezgahladılar deyince Mani sinirlenip odasına gidiyor. Ertesi gün İşita Mani yi arıyor ancak cevap vermiyor.

İşita Aliya yı arıyor ve Mani yi soruyor. Aliya onun ii gezisine çıktığını ve gerçek hislerini göstermediğini söylüyor. İşita yemek yaparken kurye gelir ve İşita ya bazı belgeler verir. İşita sonra okurum diye belgeleri kenara koyar. Raman da kahve içerken belgelerin üzerine kahve döker. Ruhi ye Suhail den mesajlar geliyordur. Ruhi mutlu oluyor. Ruhi Suhail ile projeleri için görüşmeye gidiyor. Aliya nn kız arkadaşı Adi ile tanışmak için ısrar edince Aliya mecburen Adi yi arıyor ve birlikte yemek yemeye gideceklerini ve arkadaşıyla tanışacaklarını söylüyor. Adi yine beni suçlamaman için teklifi kabul ettiğini söylüyor. 33 8

İşita ve Raman da Ruhi yi de alıp yemeğe çıkmak istiyorlar ancak Ruhi işlerinin bitmediğini söyleyerek kabul etmiyor. İşita Şagun’un sözlerini düşünüp Ruhi ile Suhail’in aralarında bir şeyler olduğunu Raman’a söylemek istiyor. Suhail işlerinin bittiğini ve çok acıktığını söylüyor. Ruhi ile birlikte yemek istiyor. İşita ve Raman bir dükkanın önünde duruyor. Raman viski alırken İşita Suhail ve Ruhi yi birlikte görüyor. Ruhi nin neden yalan söylediğini düşünüyor. Sev Yeter 256. Bölüm Özeti sona erdi.

Sev Yeter 13 Haziran Fragmanı