Özgü Kaya Kimdir? Kaç Yaşında Sevgilisi Kim? (Kimse Bilmez Sevda)

Baba Yapım imzasıyla Atv ekranlarında yayınlanacak olan Kimse Bilmez dizisiyle ilgili detaylar gelmeye devam ediyor. Dizinin ismi ilk olarak Ali Sevda olarak açıklanmış daha sonra Kimse Bilmez olarak değiştirilmişti. Dizide birbirinden ünlü oyuncular yer alacak. Dizinin başrollerinde milyonların sevgilisi Kerem Cem ve güzelliği ile dikkatleri çeken Özgü Kaya oynayacak.

Dizinin yönetmeni Kartal Çidamlı olurken senaryosunu Hakan Kandal yazıyor. Çekimleri 5 Nisanda başlayan dizinin Haziran ayında yayınlanması bekleniyor. Dizide Kerem Cem(Ali) özel güçleri olan bir ajandır ve ailesini kaybetmiştir. Ali bir mahalleye taşındığında kocası tarafından bir köle gibi tutulan Sevda ile karşılaşacak. Sevda ondan yardım isteyecek. Sonrasında aralarında büyük bir aşk yaşanacak.

Kimse Bilmez Sevda Kimdir?

Sevda Uygar isimli zengin bir iş adamının saplantılı şekilde aşık olduğu güzeller güzeli, iyi kalpli bir kızdır. Sevda Uygar’ı istemese de Uygar zorla Sevda ile evlenmek ister. Uygar’dan kurtulmaya çalışan Sevda mahallede şans eseri Ali Hocanın evine sığınır. Sevda Ali hocadan kendisini kurtarmasını ister; ancak Ali’nin yardımına koştuğu Sevda Ali’nin hayatında çok şeyi değiştirecektir.Kimse Bilmez Sevda kimdir resimleri

Sevda Ali’nin kendisini kurtaracağından emin olsa da Uygar ve Pilot Ali Hocanın bile baş edemeyeceği pislik ve güçlü adamlardır. Sevda’yı kurtarmak isteyen Ali Hoca tekrar elini kana bulamak ve yeminin bozmak zorunda kalacaktır.

Sevda kardeşi Sinan’ı kurtarmaya çalışırken aşık olacak; Ali Hoca ise Sevda’yı kurtarmaya çalışırken hem aşık olacak hemde yıllardır bıkmadan usanmadan aradığı kardeşini bulacaktır.

Kimse Bilmez dizisi tüm oyuncu kadrosu ve Kimse Bilmez dizisi karakterlerinin detayları için tıklayınız Kimse Bilmez Oyuncuları

kimse bilmez sevda

Kimse Bilmez Özgü Kaya Kimdir?

Kimse Bilmez dizisinde Kerem Vem(Ali) ile büyük bir aşk yaşayacak olan Sevda karakterini oynayacak olan Özgü Kaya 17 Haziran 1996 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Aslen Uşak Eşmeli dir. 1,63 boyunda ve 53 kg ağırlığındaki oyuncu güzelliği ile dikkatleri çekmektedir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bölümü’nde eğitim hayatını devam ettirmektedir.zgü1

İlk oyunculuk deneyimini 207 yılında Erdal Beşikçioğlu, Gökçe Bahadır ve Rojda DemirER’in başrollerinde oynadığı Adı Efsane dizisinde Sibel karakterini oynayarak gerçekleştirmiştir. Ardından 2018 yılında TRT 1 de yayınlanan Kutul Amare dizisinde Zeynep karakterini oynamıştır. Oğuzhan Karbi ile samimi fotoğrafları onunla aşk mı yaşıyor söylentilerine sebep olmuştur. zgü

Çok fazla tanınmayan güzel oyuncunun Kimse Bilmez dizisi ile çıkışa geçmesi bekleniyor. Zira Kerem Cem gibi milyonların sevgilisi bir karakterle başrol oynayacak olması güzel oyuncu için büyük bir şans. Kendisine yeni dizisinde başarılar diliyoruz.

Kimse Bilmez Geniş Kadrosu İle Geliyor

Dizinin oyuncu kadrosu çok geniş. Dizide Kerem Cem ve Özgü Kaya’nın yanı sıra Zeynep Elçin, Cenk Torun, Zehra Yılmaz, Yiğit Koçak, Şerafettin Alakent, Fatih Doğan, Burak Serdar Şanal, Engin Hepileri, Hakan Altıner Selda Özbek, Kubilay Penbeklioğlu, Adnan Biricik, Onur Dikmen, Ege Ares Şiranlı ve Sebahat Kumaş gibi ünlü isimler  bulunuyor.

Dizi bir yaz dizisi olacak ancak tutarsa sürekli hale gelecek. Bildiğiniz gibi Kırgın Çiçekler de yaz dizisi olarak başlamış reytinglerdeki başarısı onu sürekli hale getirmişti. Atv nin dizilerdeki başarısı ve Kimse Bilmez dizisinin oyuncu kadrosu dizinin sürekli yayınlanacağı havası verdiği söylenebilir.

Atv ekranlarının yeni yaz dizisi olacak Kimse Bilmez dizisinde oyuncular netleşmeye başlarken Dizide Kerem Cem(Ali) partneri olacak kişi Sevda karakteri ile Özgü Kaya olacak. Özgü Kaya son olarak Mehmetçik Kutül Amare dizisinde Zeynep karakterini oynamıştı

Kimse Bilmez Tanıtım Fragmanı

kimse bilmez

Özgü Kaya Kimdir? Kaç Yaşında Sevgilisi Kim? (Kimse Bilmez Sevda) (13 Yorum)

  1. Çok guzel bir dizi kesinlikle final yapmayın kesinlikle kafama sıkarım dert sıkıntı Aşk hepsi birarada yönetmenimize oyunculara tesekkur eder Film amleminizi istiyorum Bu diziyi izlerken nefes almiyorum

  2. sevda bırak adamın peşini işini yapsın bıktık senin şımarık tavırlarından senin yüzünden diziyi seretmiyeceğiz

  3. Çok guzel baýyldym izlemekdende lezzet alyýorum hep oýunçularada başarylar dileýorum!!!! Katyla bilsem ekibe ama imkansiz ben Türkmenistandanym tel numaram +99365445503.

  4. Özge Kaya çok güzel bi kiz ALLAHIM ken gözden korusun.
    Hem karyerindede büyük başarilar dileyorus.
    Bazen bu kiza bakarken şunu düşünmeden edemiyorum yani bu kizin güzelligi dogalmidir yoksa dudak burun falan yapdirmişmidir o güzellik operasyonlardan.
    Walla kendi dogal haliyse ALLAHIM özene özene yaratmiş..