Sev Yeter 119. Bölüm Özeti 29 Kasım Fragmanı İşita Kara Sevdadan Korkuyor

Sev Yeter dizisinde Adi nin gittiği partide komşuların gürültüyü rahatsız etmeleri üzerine parti sona ermişti. Bu durum İşita nın Adi ye olan güvenini sarsmıştır. İşita ondan arkadaşlarını değiştirmesini istemiş, hatta okula kadar giderek onun arkadaşlarına müdahale etmek istemişti. İşita nın bu tuhaf çıkışı Adi yi sinirlendirmişti. İşita üzgün bir şekilde okuldan ayrılırken Vini nin babası Raman’ın evine kadar gelerek Adi den şikayetçi olmuştu. Karşılıklı suçlamaların ardından Adi Vini den özür dilemek için bir mektup yazıyor. Sev Yeter 119. Bölüm Özeti başlıyor.

Abhi bir vesileyle Raman’ın evine geliyor. Burada Mihika ile karşılaşıyor. Vandu onların arasında bir şeyler olduğunu düşünüyor. Adi nin yazdığı mektup ise yere düşmüş ve Mihika tarafından bulunmuştur. Mihika özür mektubunu Abhi nin yazdığını düşünüyor. Adi okula gidince Vini den özür diliyor ve iş tatlıya bağlanıyor. Ancak İşita onların birlikte olmalarından rahatsız. Gazetede gördüğü intihar haberlerinden dolayı oldukça tedirgin. Bunun için salona kamera taktırıyor ve onların görünti ve seslerini takip etmeyi düşünüyor. Bu arada evde Mihika nın bileziği çalınmıştır. 

Abhi olayı çözmek için geliyor. Mihika üzülmesin diye kendi aldığı bilezikleri ona takıyor. Mihika hizmetçinin yanlışlık yaptığını söyleyerek bilezikleri vermesi ile gerçeği anlıyor. Abhi yi takdir ediyor. Onu görünce yazdığı özür mektubundan bahsediyor ve bilezik için teşekkür ediyor. Ancak Abhi mektubu yazmadığını söylüyor ve yazının öğrenci yazısı olduğunu söylüyor. Romi ve Abhi kanka olmuşlardır. Aralarında kız ayartma ile ilgili bahse tutuşurlar. Romi karşı masadaki kızı ayarlayacağını söyler ve 2 dakika ister. Abhi onu izlemeye koyulur. Romi karşı taraftaki arkadaşım kanser hastası ve mutlu olması için arkadaş gibi olmamız gerekiyor diyerek kızı kandırır. Abhi onun müthiş yetenekli olduğunu düşünüyor.

Romi ve Abhi birlikte dertleşiyorlar. Romi bir kadını çok sevdiğini ve yarın doğum günü olduğunu ancak kayıp olduğunu söylerken Abhi şaşırıyor ve benim de ablamın yarın doğum günü ancak ben onu 5 yıldan beri bulamıyorum diyor. Aslında ikisi de Sarika dan bahsediyorlar. Abhi Sarika nın hayatını mahveden adamı bulursam onu bırakmayacağım diye düşünüyor. Raman eve gelince İşita yı soruyor. Bayan Bhalla İşita nın kamera yerleştirdiğini ve Vini ve Adi nin bunun farkına vardıklarını ve kamerayı bulunca Vini nin evden sinirle çıktığını söyler. Raman çok sinirlidir.

İşita kendini savunurken Raman onun annesi olmadığını söyler. Bu söz İşita yı çok sinirlendirir ve annesinin yanına gider. Bay Bhalla da Bayan Bhalla yı eleştirince Bayan Bhalla da sinirlenir ve İşita nın yanına gider. Şimdi erkekler ve bayanlar arasında bir ayrışma olmuştur. Erkekler evde kalırken kadınlar da spa merkezine giderek hayatın tadını çıkarırlar. Vandu neler olduğunu öğrenmek için Raman’ın evine geliyor ancak doğum sancısı başlıyor. Raman hastaneyi arıyor ancak doktorun izinde olduğunu öğreniyor. Raman babasının arabayı götürdüğünü söylerken Romi bisikletle götürmeyi öneriyor. Erkeklerin etekleri tutuşuyor. Sev Yeter 29 Kasım Perşembe Özeti sona erdi.

Sev Yeter 119. Bölüm Fragmanı