Aşk ve Mavi Neden Final Yapıyor? Neden Bitiyor? Devam Edecek mi? İşte Gerçek Nedeni

NTC Medya bir efsanesi için daha final kararı alınmasının üzüntüsünü yaşıyor. Önce Kırgın Çiçekler dizisini sonrada en çok sevilen Aşk ve Mavi dizisini kaybeden NTC Medyanın sahibi Mehmet Yiğit Alp büyük üzüntü içinde olsa gerek.

Bilindiği üzere daha önce Aşk ve Mavi  dizisi ile ilgili büyük bir olay yaşanmış ancak NTC Medya bu olaydan alnın akıyla çıkmayı başarmıştı. Dizide Ali karakterine hayat veren Emrah Aşk ve Mavi  dizisi yapımcısından zam istemiş istediğini alamayınca da dizi ile sözleşmesini uzatmama kararı almıştı. Bu karar karşısında Aşk ve Mavi  dizisinde büyük çalkantı yaşamış ve önce Ali Göreçki ölmüş sonra Göreçkilerin varlığından bile haberdar olmadığı Yaman Göreçki adında yeni bir oğulları çıkıp gelmişti.

Emrah’ın Aşk ve Mavi  dizisinden ayrılmasından sonra Aşk ve Mavi  dizisinde reytinglerde artışlar yaşanmıştı. Bu da Aşk ve Mavi  dizisine Yaman karakteri ile fırtına gibi giren Kerem Cem’in başarısı olarak görülmüş ve Kerem Cem taraflı tarafsız herkes tarafından takdirle karşılanmıştı; ancak hiç kimsenin geri planda Aşk ve Mavi  dizisi için yapılan planlardan habersizdi.

Aşk ve Mavi Ne Zaman Final Yapacak?

Şuanda Aşk ve Mavi  dizisi yapım ekibine Aşk ve Mavi  dizisinin 78. bölümü çekimlerinden sonra yani 16 Kasım 2018 Cuma günü final yapacağı bilgisi verilmiş. Aşk ve Mavi  dizisinde de bu final haberi tabi ki tepki ile karşılanmış bunun en önemli nedeni de dizinin iyi giden izlenme oranları olarak gösterilmiş. Peki Aşk ve Mavi  dizisi yeter kadar izleniyor hatta reytinglerini artırıyorsa bu saçma final kararı neden alındı? Bildiğimizi tahminlerimizi anlatalım.

Aşk ve Mavi Neden Final Yapıyor?

4 Kasım 2016 Cuma gününden itibaren Ürgüp’te devam eden çekimler Aşk ve Mavi dizisi oyuncularını artık bunalttı. Setin İstanbul dışında olması onlar için ailelerinden uzak sefil hayatı demek. Bu çileye katlanan tüm isimler bir İStanbul dizisinde alacakları paradan kat be kat para talep ediyor Aşk ve Mavi dizisinde yer almaya devam etmek için. bu da Aşk ve Mavi dizisi oyuncu masraflarını oldukça arttıroyor. Her ne kadar Aşk ve Mavi dizisinde çok ünlü oyuncu yok desenizde herkesin maaşı oldukça yüksek diyebiliriz.

Ali Göreçki karakterinin diziden çıktığı bölümlerde aslında Aşk ve Mavi dizisi final yapmalıydı diyen çok izleyici var. Bu da Aşk ve Mavi dizisinin bu saçma geçişten sonra çok izleyici kaybettiği anlamına geliyor. Aşk ve Mavi dizisinde Emrah’ın öldüğü bölümde dizi 3.65 reyting ile 10. sırada yer almış sonra merak edenlerin gelmesi ile Aşk ve Mavi dizisi 75. bölümde 5.27 reyting alınmış ve dizi son dönemlerde kendi rekorunu kırmıştı ama Aşk ve Mavi dizisi 2 Kasım 2018 Cuma günü 76. bölümü ile 4.45 reytinge kadar düşmüş ve 5. sırada yer almıştır.

Aşk ve Mavi Devam Edecek mi?

Aşk ve Mavi dizisi reytingleri zaten 4.5’in altında düştüğünde ne kanal nede yapımcı Aşk ve Mavi  dizisi maliyetlerini kurtaramaz. Bu da Aşk ve Mavi  dizisinin aslında reytingler nedeniyle final yaptığının ispatı ancak bir çok bilgi kaynağımızda ise

Aşk ve Mavi’nin Gerçek Final Nedeni?

Aşk ve Mavi dizisine Atv tarafından yeni yapılanma sonrası yani Yaman karakterinin girmesi sonrası daha fazla zaman tanınacağı ancak NTC Medya ile Atv arasında çıkan anlaşmazlıkların Aşk ve Mavi dizisinin geleceğini etkilediği yönünde bilgiler de var.

Aşk ve Mavi Devam Edecek mi?

Bu durumda Aşk ve Mavi dizisi devam etmeyecektir. Şunda NTC Medyada olan Aşk ve Mavi dizisi yayın hakları 78. bölümden sonra Atv tarafından alınmamıştır. Şuanda Aşk ve Mavi dizisinin başka bir kanala transer olma durumu da yoktur.

Aşk ve Mavi Neden Final Yapıyor? Neden Bitiyor? Devam Edecek mi? İşte Gerçek Nedeni (6 Yorum)

  1. ❤️?AŞK VE MAVİ?❤️DİZİSİ ÇOK GÖZEL DİZİ İDİ AMA YAZIK ETDİLER DİZİNİN BAŞ KEHRAMANI UZAKLAŞDI DİZİ YARIM KALDI DİZİ OBRAZLARI BİR ORDUYA BENZER BU ORDUDA BAŞCI KAYIP OLURSA ORDU DAĞILIR EMRAH BEY BAŞ KEHRAMAN BU OBRAZ ÖLÜM SEHNESİ İLE DİZİNİ TERK ETDİ YENİ❤️AŞK❤️OBRAZI MAVİ ÜCÜN GELDİ AMA BU AŞK OBRAZI YARIM BİR??KELPİN??İKİYE PARÇALANMASI KİMİ OLDU DİZİ BU YARIM AŞKI KALDIRAMADI FİNAL YAPDI UĞURLAR YENİ BAŞ KEHRAMAN DİZİYE AŞK BEKŞ EDEMEZ

  2. SEN BIR YAPIMCI OLARAK EMRAHIN ISTEDIYI ZAMMI YAPMAZSAN DIZI FINAL YAPAR SEN BAŞROLÜNÜ CIKARTIYON DIZINDEN HALK EMRAH VAR DIYE IZLIYORDU ALI GOREKCI YANI EMRAH EN BAŞINDAN BERI IZLIYORDUM EMRAH ÇIKTI AŞK VE MAVININ YERINE ARKA SOKAKLARI IZLIYOM

  3. Hayırlı Akşamlar Diziseti Tv Yorumcuları Nasılsınız❤️AŞK VE MAVİ❤️DİZİSİ FİNAL YAPMASI İYİ OLMADI DİZİ İKİ KERE SEYRİÇİSİNİ HAYAT KIRIKLIĞI BEKŞ ETDİ ALİ ONRAZI DİZİDEN UZAKLAŞDI DİZİ AŞKI YARIM KALDI YAMAN OBRAZI DİZİYE GELDİ DİZİ FİNAL YAPDI ÇOK ÜZÜÇÜ AŞK VE MAVİ DİZİSİ FİNAL YAPMASIN