Sev Yeter 120. Bölüm Özeti 30 Kasım Fragmanı Adi’nin Başı Büyük Belada

Sev Yeter dizisinde Vandu, bütün kadınların erkeklere ambargo uyguladığı bir zamanda Raman’ın yanına gelmişti. Vandu bir anda doğum sancısına tutulur. Raman, Abhi ve Romi onu hastaneye götürmeye çalışıyorlar. Bu sırada korkunç bir yağmur yağıyor. Raman Vandu yu sakinleştirmeye çalışırken önce yaşlı bir çifte ardından bisikletli bir gence çarpıyor. Erkeklere çarptıkları kişileri arabaya alarak yollarına devam ediyorlar. Çok komik anların yaşandığı Sev Yeter 120. Bölüm Özeti başlıyor.

Olaydan haberi olan İşita ve diğer hanımlar hastaneye koşarken Bala da evde özel ders verirken olaydan haberi olmuş ve o da hastaneye geliyor. Raman hastaneye geldiğinde doğum doktoru yoktur. İşita hastaneye gelir gelmez doğum odasına giriyor. Hemen başka bir doktoru telefonda arıyor ve doğumla ilgili ondan bilgi alıyor. Sonunda beklenen güzel haber geliyor. Vandu nun nur topu gibi bir kızı dünyaya gelmiştir. Abhi Mihika ya sarılıyor. Bala da geliyor ve İşita ona müjdeyi veriyor. Herkes bebeği görmeye gidiyor. Adi İşita yı arıyor ve bebeği soruyor. Ayrıca İşita dan özür diliyor.

Raman Bhalla Mihir ile sunum hakkında konuşurken hemşire Raman’a bebeğin ismini soruyor. Raman konuştuğundan soruyu anlamıyor. Hemşire tekrar ismi ne olacak deyince Raman kendi isminin sorulduğunu düşünerek Raman Bhalla diyor. Hemşire doğum odasına gelerek bebeğin belgelerini Bala ve Vandu ya teslim ediyor. Vandu kağıtlarda bebeğin Raman Bhalla olduğunu görünce bayılacak gibi oluyor. Raman isminin değiştirilmesini isterken hemşire bunu mahkemede yapacaklarını söyleyerek onları taburcu eder. Eve geldiklerinde Amma onları aarti yaparak karşılar. 

Bebek susmak bilmiyordur. Onu susturmak için herkes hünerlerini gösteriyor ancak bebek susmuyor. Vandu bebeğin ismi Raman olduğu için susmuyor diyor. Raman geliyor ve herkes nerde diye Romi den soruyor. Romi bebeğin susması için uğraşıyorlar diyor. Romi ye hemşireden bir telefon gelir ve geçen sorduğun kişiyi gördüm der. Romi hemen harekete geçer. Vini ve Adi kafede oturduktan sonra evlerine gidiyorlardır. Vini nin annesi arar ve evde olmayacağını söyler. Vini kendi evlerine gitmeyi teklif eder. Adi Raman’ın kızacağını söylerken Vini evden ararız diyerek Adi yi eve götürür. 

Vini +18 bir film koyar ve perdeleri kapatır. Bu sırada babası gelir. Adi korkmaya başlarken adam Raman’ı arar. Ancak Raman uyuduğu için telefonuna İşita bakar. Adam durumu anlatır ve hemen gelmelerini ister. Romi hastanede Abhi ile karşılaşıyor. İkisi de birbirini görünce şaşırıyor. Bir Görevli Abhi ye Sarika nın fotoğrafını veriyor. Romi Abhi nin Sarika ile ne işi var diye düşünürken Abhi de aynı şeyleri düşünüyordur. Vini nin babası polise gideceklerini söyleyince İşita hemen oraya gider. Adam İşita ya bağırıp çağırmaya başlar ve onları yetişkin film izlerken gördüğünü söyler. Vini bu filmi arkadaşından aldığını ve yetişkin filmi olduğunu bilmediğini söyler. Adam kızına elini kaldırınca Adi engel olmaya çalışır. Adam bu sefer Adi ye elini kaldırır. İşita adamın elini tutar ve hiç kimse benim oğluma el kaldıramaz der. Adi yi alıp eve götürür.

Ertesi gün Mihir iş ile ilgili sunumunu yapıyor ancak Vini nin babası onunla dalga geçiyor ve ardından Ashok sunumunu yapıyor. Jakad onun sunumunu beğeniyor ve işi ona veriyor. Sunumun ardından Ashok neden gergin olduğunu soruyor. Jakad Raman ve oğlu Adi den nefret ettiğini söylüyor. Ashok Adi yıllarca benimle birlikte kaldı diyor ve şımarık bir çocuk olduğunu ve bir kazaya karıştığını söylüyor. Jakda bunu ilginç buluyor. Onlardan intikam alacağını söylüyor. 

Sev Yeter 120. Bölüm Fragmanı