Sev Yeter 139. Bölüm Özeti 27 Aralık Fragmanı Manoj Şagun’u Seviyor

Sev Yeter dizisinde İşita kazadan sonra hastaneye yatırılmıştır. Raman acı gerçeği doktor Manoj dan öğrenince yıkılır. İşita ise kendine geldiğinde bebeğini soruyor. Hemşire onu kaybettiklerini söyleyince ayağa kalkıyor ve Raman’ı arıyor. Ailesi onun peşinden gidiyor. İşita Raman’ı gördüğünden neden bebeğimi koruyamadın diye ağlıyor. Bu sırada Ruhi ve Adi yi görüyor ve ağlamasına gerek olmadığını, Adi ve Ruhi gibi iki çocuğu olduğunu söyleyerek onlara sarılıyor. İşita eve geliyor. Raman Manoj ile bebek hakkında konuşurken Manoj bebek sahibi olmak için bir yol daha olduğunu söylüyor. Rinki nin Mihir’e karşı garip halleri devam ediyor. Sev Yeter 139. Bölüm Özeti başlıyor.

1 25

İşita Ashok’un yasadışı yollardan çocuk işçi çalıştırdığını Abhi ye söylüyor. Abhi orayı mühürleyeceklerini söyleyerek harekete geçiyor. Raman da işadamlarının katıldığı bir partidedir ve Ashok ile karşılaşır. Ashok onu kızdırmak için harekete geçiyor. Rinki Simmi nin yanından ayrılırken bi paket alıyor. Simmi eve geldiğinde kendi paketini açıyor. Ancak içinden gömlek çıkıyor. Rinki nin Mihir için gömlek aldığını ve paketleri karıştırdıklarını düşünüyor. Gömleği kontrol ettiğinde büyük beden olduğunu ve fiyatının da çok yüksek olduğunu görüyor. Bu sırada Rinki paketi almak için geri geliyor. Simmi gömleğin Mihir’in bedenine uygun olmadığını söylüyor. Rinki mağaza sahibinin yanlışlık yaptığını söyleyerek gidiyor. Rinki de yine bir şeyler var ama daha anlayamadım. 2 22

Ashok Raman’ı yetersiz olmak ve İşita yı koruyamamakla suçlayınca Raman çıldırıyor ve Ashok’un boğazından yakalıyor. Onları ayırırlar. Raman içmeye başlıyor ve Ashok’un sözlerini düşünüyor. Abhi İşita yı arayarak çok güzel bir iş çıkardığını ve zavallı çocukların kurtarıldığını söylüyor. İşita bunu Raman’ın duymasını ve sevinmesini istiyor. Abhi İşita yı arıyor ve Raman’ın karakolda olduğunu söylüyor. İşita karakola geldiğinde Raman’ı sızmış durumda görüyor. Abhi onu içkili araba sürerken getirdiklerini söylüyor. İşita dan onu eve götürmesini istiyor. Yağmurlu bir havada İşita Raman’ı eve götürürken Raman bir anda arabadan iniyor.3 22 2

Raman isyankar kelimeler kullanıyor ve işlerinin rast gitmediğini söylüyor. İşita ya karşı mahcup olduğunu ve yetersizliğini anlatıyor. İşita bunları düşünmemesi gerektiğini söylüyor. Ancak Raman’ı sakinleştirmek biraz zor olacak. Ertesi sabah Raman başkasının yumurtalığında bebek sahibi olmak ile ilgili doktor Manoj’un anlattıklarını İşita dan bir kere daha düşünmesini ister. İşita Adi ve Ruhi ile mutlu olduklarını söyler ve bir daha mucizelerden beklentiye girmemesi için hayatlarına bu şekilde devam etmelerini ister. Şagun telefonda Pathak ile konuşurken Manoj da annesi ile görüntülü sohbet etmektedir.

4 21

Annesi Şagun’u görünce kim olduğunu sorar. Manoj onun arkadaşı olduğunu söyler. Görüşmenin ardından Şagun neden bu şekilde konuştun der. Manoj Şagun’u sevdiğini söyler. Şagun daha önce söylediğim gibi biz sadece arkadaşız der. Raman Manoj ile konuşmaya gelir ve İşita nın hazır olmadığını söyler. Manoj onunla bir de kendisinin konuşacağını söyler. Raman ona sarılır ve ayrılırken Manoj’a annesinden telefon gelir. Manoj Şagun’u sevdiğini söylerken Raman onu duyar ve geri gelir. Onun için Şagun’u ikna edeceğini söyler ve Şagun’un peşinden gider. Ashok ise yasadışı fabrika olayında Şagun’un ihbar ettiğini düşünmektedir.

5 10

 

Onu tuzağa düşürmek için bir adamına Şagun’u aratıp çocukların çalıştırıldığı yasadışı fabrika olduğunu söyletir. Şagun geleceğini söyler ve yola çıkar. Raman da Şagun ile konuşmak için peşindedir. Şagun soğuk hava deposuna girince peşinden Raman da girer. Ancak kapı üzerlerine kapanır. Sev Yeter  27 Aralık Perşembe Özeti sona erdi.

Sev Yeter 139. Bölüm Fragmanı