İkimizin Yerine 95. Bölüm Özeti 11 Aralık Mahavir Pes Eder

İkimizin Yerine dizisinde sonunda Mahavir pes eder ve kimseye nefret duymadığını artık değiştiğini belirtir. Peki İkimizin Yerine 95 bölümde neler olacak? İşte İkimizin Yerine 11 Aralık salı özeti

İkimizin Yerine 11 Aralık Özeti

Şiyam henüz eve dönmediği için ailesi endişelenir. Sugna onu arar yakında geleceğini öğrenir. Dadisa‘nın hizmetçileri Mahavir’in evinde bebeği bulamazlar. Nandu‘ya bakan kadın, onu beslemeye çalışır. Ama Nandu yemiyor. Kadının oğlu gelir ve Mahavir’in onlara kaçırılmış bebeğe baktırdığını söyler. Basant Mahavir’in boynunu tutup onu sorgular.

Nandu’ya bakan kadın gelip bebeği Dadisa’ya verir. Mahavir ona kızar ve tehdit eder. Kadın aldığı parayı geri verir. Buna alet olamam diye ağzına geleni sayar. Basant Mahavir’i öldürmeye çalışır. Dadisa ona, annen Mahavir gibi olmamanı istiyordu der ve Basant’ı tokatlar. Dadisa konuşmaya devam eder. Mahavir bunları gözüyaşlı dinler. Basant, hatasını anlar.

Dadisa Mahavir’e, eşiyle oğlunu kötü davranışları yüzünden kaybettiğini anlatır. (karısının isteğiyle Basant’ı ona verdiğini) Onlar gitmek üzereyken, Şiyam polisle birlikte gelir. Kadın ile Mahavir’in adamı, Mahavir’e karşı ifade verir. Polis Mahavir‘i tutuklarken, Dadisa onları durdurup şikâyetini geri aldığını söyler. Mahavir tüm yaptıklarına pişman olur.

Polisler gider. Şiyam onlara neden Mahavir‘i koruduklarını  sorar. Dadisa, bunu anlamak için çok gençsin der. Dadisa, Bairon, Basant ve Şiyam bebekle birlikte gider. Mahavir paramparça olur. Basant giderken Mahavir‘e, asla oğlun olarak gelmeyeceğim der. Dadisa düşmanının oğluna bu kadar sevgi gösterdiği için çok yüce birisi der.kimizin Yerine büyük aşk

Mahavir, eşine neler yaptığını, Dadisa ile Basant‘ın söylediklerini düşünüp pişmanlıktan ağlar. Dadisa‘lar eve gelir. Gehna koşup oğlunu alır. Dadisa, Gehna’dan dünden beri aç olduğu için bebeği beslemesini ister. Mahavir, yıllarca yok etmeye çalıştığı Dadisa‘nın iyiliği karşısında ezilir. Oğlu ona çok nefret ediyor diye ağlar. Acı içinde Basant’ın adını çığlık atar.

Şiyam, Dadisa’dan, neden Mahavir’in gitmesine izin verdiğine cevap vermesini ister. Dadisa ona Mahavir‘in kim olduğunu anlatır. Şiyam donakalır. Bairon, bunu aile içinde tutmasını ister. Basant, Dadisa‘nın oğlu olmadığı için endişelenir. Gehna ona, bana sadece kalbin gerek der. Jagdiş, Nandu’yu korumak için taşıdığı bıçağı gösterir.

İkimizin Yerine 95. Bölüm Özeti

Anandi silah saklamanın güvenli olmadığını söyler. Bairon ne olduğunu sorar. Anandi ona bıçağı gösterir. Bairon, güvenli olmadığını söyler. Jagdiş, tüm halkın silahı olduğunu söyler. Bairon, onlar ne zaman kullanacaklarını iyi biliyorlar der. Onlardan iyi ders çalışmalarını ister. İkiniz de sınıfta başarılı olmalısınız der.kimizin Yerine 95. Bölüm resimleri

Bairon’un Anandi’ye olan dikkati Bago‘ya dokunur. Şiyam evine gider ve herkes gerçeğe şaşırır. Madan, Dadisa’yı iyi tanıdığını, onun Basant’ı daha çok sevdiğini ve tüm köyün bunu bildiğini söyler. Mahavir‘in oğlu olduğuna şaşırır. Tauji, Mahavir’e gider ve ondan düşmanlığa devam etmesini ister. Mahavir, kimseye karşı nefretim yok ben değiştim der. Tauji şokta.

Mahavir, oğlum bile beni reddederken düşmanlığı korumanın bir anlamı yok, ben bütün hatalarımı telafi edeceğim der. Kötü işleri için aldığı tüm köylülerin mülkünü iade edeceğini söyler. Tauji şaşırır. Mahavir Tauji’nin de düşmanlığı unutmasını tavsiye edip gider.

İkimizin Yerine 95. Bölümde Tauji, düşmanlığı unutamam, Mahavir yardım etsin ya da etmesin, Dadisa ile ailesini yok edeceğim der.  Jagdiş ve Anandi okuyor, Bago yiyecek bir şeyler getirir. Jagdiş‘in üzerine sos dökünce temizlemeye gider. Bago, Anandi’ye, böyle bir ailen olduğu için şanslısın, bu avantajdan yararlanıp sıkı çalış der.

Basant, Dadisa ve Bairon‘a, neden Mahavir’i affettiklerini anlamadığını ve ona güvenilmeyeceğini söyler. Avukat gelir ve Kazan’ın mülk belgelerini vermeye geldiğini söyler. Mahavir’in diğer tüm mülkleri de köylülere geri verdiğini söyler.kimizin Yerine 95. Bölüm fotoğrafları

Sumitra evrakları Anandi ve Bago’ya verir. Dadisa, Sugna’yı doğum için eve getirmelerini hatırlatır. Bairon, Madan‘ı bilgilendirir. Madan, Radha’ya bugün Sugna’yı almaya geleceklerini anlatır. Tauji ve Radha burada kalsın dese de Madan, Sugna için onu göndermeye karar verir. Radha somurtur.

İkimizin Yerine 11 aralık Fragmanı