İkimizin Yerine 94. Bölüm Özeti 10 Aralık Nandu Kaçırıldı

İkimizin Yerine dizisi 94. bölümü ile 10 aralık cumartesi günü izleyicisi karşısında olacak. İkimizin Yerine 94. Bölümde Mahavir Nandu‘yu kaçırır.

İkimizin Yerine 94. Bölüm Özeti

Jagdiş, Basant amcası olmadığı için üzülür ve Mahavir Nandu’yu alır diye endişelenir. Basant, mücevherini Gehna’ya verir ve artık onun üzerinde hiçbir hakkı olmadığı için onu kasaya koymasını ister. Gehna bunu Sumitra ile paylaşır. Sumitra onu teselli eder. Bairon, Dadisa’ya, Basant’ın hep onun abisi olacağına ve ilişkilerinin her zaman aynı olacağını söyler.

Dadisa Nandu için endişelidir. Bairon Nandu‘nun güvenliğini garanti eder. Bir işçi gelir ve Basant’ın hesap numarasını ister. Onun hesabına ödeme yapacaktır. Basant parayı Bairon’un hesabına yatırmasını ister. Artık para üzerinde hiçbir hakkım yok der.

Basant giderken Sumitra, Anandi’nin Basant ile gitmesi için fırsat yaratır. Ama Dadisa Anandi‘yi durdurup ona kumaş verir. Onu dikip sonra Basant’la gitmesini söyler ve Anandi’nin yanaklarını okşar.

Tauji ve Mahavir, Dadisa’nın ailesini yok etmek için bir plan yaparlar. Dadisa Sumitra’ya gelir ve Basant’ı rahat ettirme çabasını takdir eder. Dadisa Sumitra’ya güvendiği için daha fazla sorumluluk almaya başlamasını ister. Birbirlerini övmeye başlarlar. Dadisa, ama bana hükmetmene izin vermem, hayatta olduğum sürece, emirlerime uyacaksın der.

İkimizin Yerine 94. Bölümde Sumitra gülümser. Tauji Madan’a, dün Mahavir’in Dadisa’ya gittiğini söyler. Sugna, Dadisa’yı arar ve her şey yolunda mı diye sorar. Dadisa her şeyin yolunda gittiğini söyler. Basant kasvetli bir şekilde otururken Anandi Nandu’yu getirir. Anandi ondan, herkes meşgul olduğu için bir süre Nandu ile ilgilenmesini ister. Basant Nandu ile konuşup oynarken mutlu olur.

Anandi ve Dadisa onu kapıdan izleyip gülümser. Dadisa sevinerek Anandi’nin yanaklarını sıkar. Dadisa mutfağa gidip Basant‘a özel yemek yapar. Basant, yemeği Dadisa’nın yaptığını fark eder ve her zamanki gibi lezzetli olduğunu söyler.

Dadisa, haklar da değişmez, sadece görüntüler değişir der. Gehna Nandu’yu uyutmaya çalışır ama o uyumaz. Gehna ona su getirmeye gider. O sırada maskeli bir adam pencereden içeri girer. Nandu’yu alıp dışarıda Tauji’ye verir.

İkimizin Yerine 10 Aralık Özeti Devam Ediyor

Tauji, Nandu’yu kaçırır ama arkadaşının gömleği kapıya takılınca kopar. Gehna, Nandu’nun kaybolduğunu görünce koşup herkese anlatır. Basant kapıdaki bezi bulur ve pencerenin açık olduğunu görür. Nandu’nun kaçırıldığını anlarlar ve onu bulmaya giderler. Şiyam ilaçlarını alır ve bir ilacın bittiğini fark edince ilacı almaya gider.

Gehna, oğlu için ağlar. Sumitra ve Bago onu teselli eder. Dadisa endişelidir. Basant, Bairon ve adamları Nandu‘yu ararlar. Tauji, Nandu‘yu yolda Mahavir’in adamına teslim eder. Şiyam, eczaneden çıkarken Tauji’yi görür. Tauji bahane uydurup gider. Şiyam sonra Basant’ı sokakta görür ve Nandu’nun kaçırıldığını öğrenir.

Şiyam da Basant ile Nandu’yu aramaya gider. Gehna bayılır. Bago onun yüzüne su serper. Gehna uyanınca yine ağlar. Dadisa, Nandu’nun nerede olduğunu bildiğini ve Nandu’yu geri alacağını söyleyerek gider. Sumitra, Jagdiş’i Dadisa ile birlikte gönderir.kimizin Yerine 10 aralık fotoğrafları

İkimizin Yerine 10 Aralık Özetinde Mahavir Nandu’yu başka bir kadına verir ve onunla ilgilenmesini ister. Basant, Bairon ve Dadisa, Mahavir’in evine ulaşır. Dadisa Nandu‘yu sorar. Mahavir, onunla ilgili hiçbir şey bilmediğini söyler. Dadisa, hizmetçilerine evi aramalarını emreder. Jagdiş eve gelir ve Dadisa Nandu’nun Mahavir ile olduğunu düşünüyor, herkes oraya gitti der.

Gehna Nandu için çığlık atar. Basant yine Mahavir’i sorgular, ama Mahavir, Dadisa’nın intikam almak için Basant’ı kullandığını söyler. Basant öfkeyle silahını alıp Mahavir’e doğrultur. Mahavir, babanı vuramazsın der.kimizin Yerine 94. Bölüm resimleri

Basant 2 kere kanepeye ateş eder. Mahavir korkar. Bairon ve Dadisa Basant’ı kısıtlar. Bairon silahı ondan alır. Bairon, Mahavir’den bebeği vermesini ve intikam almak için onu kullanmamasını ister.

İkimizin Yerine 94. Bölüm Fragmanı