Sev Yeter 225. Bölüm Özeti 2 Mayıs Fragmanı Adi Aliya’yı Sevdiğini Söylüyor

Sev Yeter dizisinde Ruhi nin sözleri karşısında eşekten düşmüşe dönmüş ve kuyruğunu sıkıştırıp Bhalla evini terketmiştir. İşita Ruhi gibi bir kızı olduğu için çok mutludur. Adi Aliya nın geleneksel şeyleri sevdiğini düşünerek onu bu şekilde etkilemeyi düşünüyor.

Sev Yeter 225. Bölüm Özeti

Adi babasının kıyafetlerinden birisini alıyor ve giderken Raman ile çarpışıyor. Adi bunu Aliya yı etkilemek için ödünç aldım diyor. Aliya yı sevdiğini söylüyor. Raman bütün gardropunu boşaltıyor ve Aliya yı etkilemek için hepsini giyebileceğini söylüyor. Aliya da seni seviyor mu diye soruyor. Adi bilmediğini söylüyor.

Raman İşita yı görmek için üniversiteye gidiyor. İşita ise kafasına bir kitap almış öğrencilerin tezahüratı eşliğinde yürüyordur. Raman İşita yı küçük düşürdüklerini zannedip oradakileri azarlıyor. İşita kursun başladığını ve bunların da öğrenci arkadaşları olduğunu söylüyor.

Arkadaşları ayrılırken Raman’a bay bay amca diye hitap ediyorlar. Raman neden bana öyle diyorlar diye soruyor. İşita onları bu şekilde azarlarsan onlarda sana amca derler diyor. Raman profosöre İşita ile ilgili bir şeyler sormaya gidiyor. Bu sırada Sançi de Romi ile aynı yerde konuşuyorlar. Romi Sançi den kendisini terketmemesini istiyor. Sançi bu işi kaçıramam diyor ve beni seninle görürlerse işinden olabileceğini söylüyor. Romi elini tutuyor.

Bu sırada içeri Raman giriyor. Romi ne ayak diyor. Neden kızın elini tutuyorsun. Romi kızı işe almak istediğini söylüyor. Raman tercihler konusunda insanları zorlamamalısın diyor. Romi ayrılırken Raman Sançi ye bakıp çıkıyor.

Nidhi Şagun’u arıyor ve Pihu yu almak için sana yardım edeceğim der. Şagun dan kendisini çıkarmasını ister. Şagun kabul eder. Nidhi ona avukatını gönderir. İşita Raman dan toplantıya katılmasını istiyor. Kendisi de uzaktan onları seyredecektir. Raman Pihu nun annesi olduğunu söyleyerek kadınların içine giriyor.

Bütün kadınlar Raman dan yanına oturmasını istiyor. Raman onlarla arkadaşça konuşmayı sürdürürken İşita yavaş yavaş kıskanmaya başlıyor. Kadınlar Pihu nun çok şanslı olduğunu söylerken Raman üç çocuğun annesi olduğunu söylüyor. Kadınlar ona bir sonraki toplantının nerde olacağını söylüyorlar. Kadınlardan biri elini Raman’ın omzuna koyuyor.

Sev Yeter 2 Mayıs Özeti

İşita için bu son nokta oluyor ve hemen masaya geliyor ve Raman’ın kocası olduğunu ve işi olduğu için geç kaldığını söylüyor. Adi terzisini arıyor ve Raman’ın kıyafetleri gibi bir takım dikmesini istiyor. Bu sırada telefonundaki Aliya ile çekildiği resmi görüyor ve yanağını tutarak hayran hayran bakıyor. Bu sırada Ruhi ve Simmi ona yaklaşıyorlar.

Adi aşkın gözü kördür hesabı onların ne sesini duyuyor ne de kendilerini görüyor. Ruhi neden yanağını tutuyorsun diye soruyor. Adi bir şey söylemiyor. Simmi ve Ruhi rakhi bağlama etkinliğine Aliya yı da çağırmasını istiyor. Adi Aliya nın çok meşgul olduğu için gelemeyeceğini söylüyor. 1 43

Rakhi bağlama etkinliği başlıyor. Simmi kardeşi olarak Raman’a rakhi(örgü şeklinde bileklik) bağlıyor. Bu sırada Bhalla evine Raman’ın daha önce tanıştığı kadınlar geliyor. İşita kadınlar seni kardeşi olarak gördükleri için rakhi bağlayacaklar diyor. Raman’in yüzü düşüyor. Kadınlar rakhi bağladıktan sonra gidiyor. Herkes İşita nın bu şakasına gülüyor.2 45

Ruhi rakhi etkinliği için Aliya yı da çağırmıştır. Aliya hazırlanırken Mihir geliyor. Şagun’a rakhi için geç kaldığını söylüyor ve özür diliyor. Şagun Aliya yı Bhalla evine bırakmasını istiyor. Nidhi Şagun’un kefaletiyle serbest kalıyor ve Pihu için Şagun’a yardım edeceğini söylüyor. 3 42

Sançi İşita ile aynı kursa gitmektedir. Sançi kursta öğretmenlik yapıyordur. Haftaya test yapılacağını söyleyerek İşita ya ders notları veriyor. Adresi kurs merkezinden aldığını söylüyor. İşita çok seviniyor. Bayan Bhalla genç yaşta öğretmenlik yaptığı için onu kutluyor.4 41

Bu sırada Romi geliyor ve Sançi’yi görünce şok oluyor. Mihika Sançi yi görünce şaşırıyor. Sançi Romi ile Mhika nın birlikte olduklarını anlıyor. Pihu Raman dan kimsenin yardımını almadan kurabiye yapmasını istiyor. İşita Raman’a yardım etmek istiyor ancak Raman kabul etmiyor. 5 37

Aliya ve Mihir geliyorlar. İşita derse çalışması gerektiğini söylüyor ancak sınavı nasıl geçeceğim diye telaşlanıyor. Aliya bunu zevkli hale getireceklerini söylüyor. İşita ya sorular soracağını ve her bildiği soru için Ruhi yi öpeceğini söylüyor. İŞita beni nasıl motive edeceğini biliyorsun diyor. Aliya soru sormaya başlıyor. İşita bildiği sorulardan dolayı Ruhi yi öpüyor.6 18

İşita bu şekilde sınava hazırlanırken Ruhi de tarifleriyle babasına yardım ediyor. Sonında Raman kurabiyeyi yapıyor ve Pihu ya tattırıyor. Pihu güzel olduğunu söylüyor. Herkes Raman’ı alkışlıyor. Sev Yeter 2 Mayıs Özeti sona erdi.

Sev Yeter 225. Bölüm Fragmanı

Sev Yeter 225. Bölüm Özeti 2 Mayıs Fragmanı Adi Aliya’yı Sevdiğini Söylüyor (1 Yorum)