İkimizin Yerine 205. Bölüm Özeti 31 Mart Gauri Hamile

İkimizin Yerine dizisinde kazara da olsan Gauri hamile kalıyor. Peki şimdi Gauri kariyer mi diyecek yoksa annelik mi? İşte İkimizin Yerine 205 bölüm özeti 31 Mart 2019 (seçim akşamı)

İkimizin Yerine 205. Bölüm Özeti

Jagat, Gauri’ye bir bardak su verir ve çantasını toplar. Gauri gitmek üzereyken cep telefonunu bulamaz. Telefonu hastanede unutmuştur. Gauri, cep telefonunu hastaneden almaya vakti olmadığı için üzgün. Jagat cep telefonunu Gauri‘ye verir ve sarılırlar. Köy halkı Dadisa’dan özür diler istedi ve tekrar derslere katılmak ister. Dadisa onlara duygusal olarak şantaj yapar ve sizin yüzünüzden Anandi sonsuza dek Jetsar’dan gitmeye karar verdi der. Hepsi çok suçlu hisseder. Aile üyeleri gülümser.

Anandi, 1 günlük Phuli’nin bebek kutlamasına gider. Phuli’nin evinde, herkes Phuli’nin kutlamada mutlu ve dans ediyor. Gulli, Anandi ve Phuli tatlı bir konuşma yapar. Kutlamanın bütün ritüelleri yapılır. Bazıları Anandi’ye laf sokarak, sadece çocuk sahibi olanlar kutlamaya katılabilir der.kimizin Yerine 31 mart resimleri

Phuli’nin kaynanası, ayini Anandi’nin yapmamasını ister. Fakat Phuli duygusallaşır ve ısrar eder. Bu yüzden kaynanası kabul eder. Anandi yapar. Sonra Phuli’nin odasında iki arkadaş tatlı tatlı konuşur. Phuli ona kocasının hediyesini gösterdi. Anandi biraz dalga geçer. Güleler. Phuli’nin kocası gelir ve kendisinin işi olduğu için Anandi‘den Phuli‘yi tıbbi kampa götürmesini ister. Anandi kabul eder. Kampta Gauri, insanları kontrol eder ve sıradakini çağırır. Phuli ve Anandi gelir. Üçü de şok olur.

Gauri, Phuli’yi ve onun son etkileşimini hatırlar. Phuli kızar ve başkalarının önünde Gauri‘ye hakaret eder. Onun muayenesini istemediğini söyler. Anandi, Phuli’nin anlamasını sağlamaya çalışır. Başka bir doktor gelir ve Gauri‘ye Phuli’nin onunla neden böyle konuştuğunu sorar. Gauri cevaplayamaz. Anandi Phuli’yi anlatmaya çalışırken, Gauri, Anandi’ye gider ve kendi ününü göstererek onu ezikler.

Phuli Anandi’yi savunur ve Gauri’ye negatif düşünen biri olduğunu söyler. Gauri, Jagat’ı arar ve ona olanları anlatır. Anandi’yi kötüler. Jagat, onu duyamaz. Gauri, hayal kırıklığına uğrar. Phuli, Anandi’nin kalmasını ister ama Anandi, okula geri dönmesi gerektiğini söyler. Phuli, olanlar için özür diler, ama Anandi, arkadaşça hareket ettiğini söyler. Ben de senin için aynı şeyi yapardım der. Anandi bankaya gider ve paranın Jagat’ın hesabına aktarılıp aktarılmadığını sorar.  Sonra Jagat’a para hakkında mesaj gönderir.kimizin Yerine 205. Bölüm resimleri

Gauri’nin Jagat’ın telefonda Anandi’nin yazdığı mesajı okur ve Anandi’nin aralarına girmek için bunu yaptığını düşünür. Evde Basant, Bairon ve Dadisa iş konuşurlar. Anandi eve gelir ve Dadisa dinlenmesini ister. Gauri eve gelir ve Anandi’ye seslenir. Yine ona hakaret etmeye başlar ve onu rol yaparak, Jagat‘a geri dönmeye çalışmakla suçlar. Jagat’a neden para hakkında mesaj attığını ve iletişime girmeye çalıştığını söyler.

İkimizin Yerine 205. bölüm özetinde Anandi’ye saldırmaya devam eder. Bairon müdahale eder ve Gauri’ye durumla ilgili gerçeği söyler. Anandi’nin onlara hediye ettiğini söyler. Ona saygı duymalı ve minnettar olmalılar. Jagat‘ın Anandi’den yardım istediğini anlatır. Gauri şok olur. Sumitra Jagat’ın çağrı yaptığını anlatır ve Jagat’a gidip cevaplarını almasını söyler. Gauri bayılır.

Doktor, eve Gauri’yi kontrole gelir. Dadisa, yaptığı tüm çığlık ve bağırışlardan elbette bayılacağını söyler. Doktor, onun durumundaki biri için normal olduğunu, Gauri’nin hamile olduğunu söyler. Aile şok olur. Anandi şok ile gider ve konuşamaz. Gauri, bunun nasıl olabileceğini sorarken durur. Doktor diğerlerine odadan çıkmalarını söyler.

Dadisa dışarıda Basant ve Bairon’u Gauri hakkında bilgilendirir. Onlar da şok olur. Doktor, herkesin aynı belirtilerden geçmediğini ve bireyin hormonlarına bağlı olduğunu belirtir. Doktor Gauri’nin uzak mesafeye gitmesini yasaklar. Doktor, Gauri’nin dinlenmeye ihtiyacı olduğunu ve bir süre daha yatakta kalması gerektiğini söyler. Gauri çıkar ve Dadisa’nın ayaklarına dokunur.

Jagat, Gauri’nin Jetsar’da olduğuna hem şaşırır hem sevinir. Gauri gelip onu alması gerektiğini söyler. Jagat neyin yanlış olduğunu sorar. Gauri, telefonda söyleyemem, gel beni al der. Jagat Anandi’yi arar ve Gauri’ye ne olduğunu sorar. Konuşabileceği tek kişi olduğunu söyler. Anandi gözyaşlarıyla Jagat’a haberi söyler. Jagat heyecanlanır ve evdeki insanların bu haberden mutlu olacağını belirtir. Telefonu kapatır. Anandi hâlâ ağlar.

İkimizin Yerine 31 Mart Özeti Devam Ediyor

Dadisa’nın ondan bir torun istediğini hatırlayarak yatağında ağlar ve Jagat’ın çocuk istemediğini hatırlar. Jagat ve Gauri karı koca olduğu için elbet bu olacaktı diye kendini yatıştırmaya çalışır. Bunu söyleyerek ilişkilerden kurtulamayacağını, ailenin çocuğu kabul etmesi ve mutlu olması gerektiğini söyler. Mutlulukları için bu durumla ilgilenmeye karar verir. Sumitra, Bairon’a oyuncakları gösterir ve Anandi ve Jagat’ın çocuğuna vereceğini umduğunu anlatır.

Torunları ile ilgili kurduğu hayalini anlatır. Bairon’a oyuncakları artık yabancı çocuklara dağıtmalarını söyler. Bairon, da hayallerini anlatır. Basant Gehna’ya, bu haber aileyi sevindirmedi, Jagat baba olmak üzere, Anandi ve Jagat olsaydı bu durum olmazdı, şimdi her şeyi kaybettik, Jagat herkese zarar verdi der. Jagat düşüncelere dalmış. Bir arkadaşı içeri girer, oturup sohbet ederler ve Jagat ona haberleri anlatır.

Arkadaşına çok mutlu olduğunu söyler ama işle çocuk sorumluluğunu nasıl idare edeceğim bilmiyorum der. Arkadaşı onu teselli eder ve Gauri’nin de orada olduğunu söyler. Bu senin daha fazla sorumluluk üstlenmeni sağlayabilir, şartlar değişecek ve bebekle Gauri‘ye daha fazla konsantre olacaksın der. Jagat, bebeğin onları daha da yakınlaştıracağını ve Gauri‘nin güvensizliğinden kurtulacağını düşünüyor.

İkimizin Yerine 31 mart özetinde Jagat ailesiyle daha da yaklaşacağını düşünerek mutlu olur. Ailesinin bebek haberine çok sevindiğini varsayar. Sumitra Gauri’ye yemek getirir ve ondan yemek yemesini ve kendine bakmasını ister. Jagat pazara hediye almaya gider, hediye olarak ne alacağına karar veremez. Anandi, odasında öğrencilerin ödevlerini kontrol eder ve düşüncelere dalar.

Dadisa gelir. Anandi ona, bebeğin ailenin varisi olduğu ve insanların mutlu olması gerektiğini söyler. İşte senin istediği şey bu der. Dadisa, bu günün hayalini kurduğunun doğru olduğunu ama bunu Anandi ve Jagat için hayal ettiğini ve başka kimseyle düşünmediğini belirtir. Gauri profesörü arar ve hasta olduğunu, tam yatak istırahatına ihtiyacı olduğunu söyler.

Doktor dinlenmesini söyler. Anandi, rüyasında bir çocuk görür ve Jagat ile Gauri’nin oğlu olduğunu öğrenir. Bairon, Jagat’a aldığı hastane ekipmanını satmak ister ve herkese üniteyi ilk kez gösterdiklerini hatırlar. Ev halkı kahvaltı yapar. Bairon, Dadisa’ya bazı kişilerin hastane makinelerini almak istediğini bildirir. Dadisa iyi bir şey yaptığını söyler. Jagat eve aşırı mutlu gelir. Aile onu görmelerine şaşırır.

İkimizin Yerine 205. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 205. Bölüm Özeti 31 Mart Gauri Hamile (1 Yorum)