Sev Yeter 23 Mayıs Özeti 240. Bölüm Fragmanı Raman ve İşita Yeniden Evleniyor

Sev Yeter dizisinde Aliya ve Adi bir anda ortadan kaybolmuşlardır. Evdeki herkes onları bulmak için harekete geçerler. İşita nın ağlaması üzerine Raman ve Mani ondan endişelenmemesini isterler ve polise haber vereceklerini belirtirler. Romi ise bunun arkasında Ashok’un olabileceğini düşünerek onun iş yerine gider. Bir depoda iki adamın bağlı olduğunu görür ancak bunlar Adi ve Aliya değildir.

Sev Yeter 23 Mayıs Özeti

Ananya okulda Balla ve Amma ya karın ağrısı olduğunu söyler. Bhalla doktora götüreceğini söylerken Ananya öyle bir ağrı olmadığını belirtir ve Pihu nun kolundaki yanığı söyler. Bhalla ve Amma Pihu yu görürler ve yanığına merhem uygularken ağlarlar. Pihu babama haber vermeyin der. Onlar da Raman zaten sıkıntılı bunu duyarsa daha fazla üzülür diye kabul ederler.

Bhalla ağlarken Şagun’un düşman olduğunu ve Pihu ile ilgilenmediğini söylüyor. Mihika küçük bir çocukla çarpışır ve ondan özür diler. Mihika kadını tanır ve onun eski kolejden arkadaşı Kanika olduğunu söyler. Kanika oğlunun velayetini nasıl aldığını anlatır ve avukatları sayesinde bunu başardıklarını söyler. Mihika ondan avukatın ismini öğrenir.  1 10

İşita, Raman ve Mani nin endişeli bekleyişi Dadi, ALiya ve Adi nin gelmesi ile son bulur. İşita onları azarlarken Mani Dadi ye onları nerde bulduğunu soruyor. Dadi ben onları bulmadım onlar beni buldu diyor. Adi Dadi’nin bizim yüzümüzden gitmesine gönlüm razı olmadı ve onu trene binmeden buldum der. Ardından buraya geldiklerini belirtir.

İşita Dadi ye Adi ve Aliya ya ahlakş değerleri öğrettiğini anlatıyor. Mani ile zorunlu birlikteliklerinden bahsediyor. Mani İşita nın çocukluk arkadaşı olduğunu söylüyor. Dadi nin kalbi iyice yumuşamıştır ve Adi ve Aliya arasında evlilik için bir mani kalmadığını söylemiştir. Herkes çok sevinirken Dadi bir şartı daha olduğunu söylüyor. Mani ve Raman da bu evlilikten mutludurlar ve şartın ne olduğunu merak ediyorlardır.

3 9

Dadi İşita ve Raman’ın 7 yıl gibi uzun bir süre ayrı kaldıklarını, bu yüzden yeniden evlenmeleri gerektiğini söylüyor. Aliya nın küçük bir leke dahi almasını istemiyorum diyerek bunu kabul etmelerini istiyor. İşita ve Raman teklifi kabul ediyorlar.

Bhalla ailesi çok mutludur. Ruhi sadece nikah olmayacağını gerçek bir düğün olacağını söylüyor. Dadi bütün ritüellerin yapılmasını istiyor. Bu arada Şagun geliyor ve Adi ve Aliya nın evleneceğini öğreniyor. Şagun sahte gülücüklerle sevinmiş gibi yapıyor. Amma İşita ya Pihu nun kolunu söylemek istiyor ancak onu Simmi durduruyor. Bunu şimdi açıklamak evliliği zora sokabilir diyor ve evlendikten sonra söylemesini istiyor.

2 9

Onları Mihika duyar ve ne olduğunu sorar. Simmi kimseye söylememesi şartıyla olanları anlatır. Şimdi bütün aile İşita ve Raman’ın evliliklerine odaklanmıştır. Ruhi işleri organize ederken Raman ve İşita çok mutludurlar. Sev Yeter 240. Bölüm Özeti sona erdi.

Sev Yeter 22 Mayıs Özetini Dinle

Sev Yeter 23 Mayıs Fragmanı