İkimizin Yerine 244. Bölüm Özeti 9 Mayıs Dadisa Anandi‘ye eş Arar

İkimizin Yerine dizisinin 244. bölümü 9 Mayıs perşembe akşamı ekranlarda olacak. İkimizin Yerine  dizisinin yeni bölümünde Dadisa Anandi‘ye eş arar.

İkimizin Yerine 244. Bölüm Özeti

Gauri, Jagat‘a klinikteki işi almaması ve sınavlarına konsantre olması gerektiğini söylese de, Jagat, denemesi gerektiğini söyler. Bir arkadaşı Gauri’yi arar ve işten konuşurlar. Jagat bir dosya ister ama Gauri göz ardı eder. Jagat dosyayı kendisi alır ve Gauri’ye bozulur. Anandi okula gider. Dadisa, evdekilere Anandi’nin de mutlu olmaya hakkı olduğunu söyler. İyi bir aday bulana kadar evliliğin Anandi’ye söylenmemesi gerektiğini söyler.

Bir arabulucu gelir ve Dadisa ona Anandi’ye uygun iyi bir damat aradıklarını söyler. Anandi‘nin kriterlerini sayar ve buna uygun biri olmalı der. Jagat’ın çalıştığı hastanede, hastaların test yaptırmaya gerek olmasa da doktor onları test yaptırmaya yönlendirir. Jagat, bu yanlış diye tepki gösterir. Doktor test yaptırmazsa nasıl hastane para alır der. Jagat, masrafları karşılayamayan insanlar ne olacak der. Doktor Jagat’a fikre alışmasını söyler, yoksa gelecekte sorun yaşayabilir.kimizin Yerine 9 mayıs resimleri

Jagat, Müdür’e yanlış uygulamalardan şikâyet eder, ama müdür zaten farkındadır ve Jagat’a, hastaneyle ilgili bir sorunu varsa, gidebileceğini söyler. Dadisa bir damat ailesiyle konuşur. Damat annesi neden Anandi’nin boşandığını sorar.  Anandi’nin bir hatası olmalı der. Dadisa Anandi‘yi çokça över. Damat adayı biraz yaşlı, gözlüklü ve utangaçtır.

Dadisa damadı görünce onu her tipte hayal eder ve beğenmez. Bairon damadın yaşlı olduğunu bilmiyorduk der. Ailesi de bir şey saklıyor gibidir. Bairon damadı sorgular ve hangi okulu bitirdiğini sorar. Damat konuşmaz. Her şeye babası cevap verir.

İkimizin Yerine 244. bölüm özetinde Oğlunun doktor olduğunu iddia eder. Bairon onların foyasını çıkarır ve size kız falan yok der. Dadisa‘yı alıp giderken aile Bairon‘u durdurup ona hakaret ederler. Bairon cevap vermek isterken Dadisa durdurur ve giderler. Jagat klinikte yaralı bir çocuğu kontrol eder. Bazı adamlar gelir ve bizim hastaya bak diye Jagat‘a zorbalık yaparlar. Jagat sakinliğini korurken adamlar Jagat‘a bıçak çeker. Güvenlik görevlileri bile bir şey yapamaz. Jagat onlara diklenir. Tekme tokat Jagat‘ı döverler.

Başhekim adamlardan Jagat adına özür diler. Adamlar gider. Dadisa telefonda arabulucuyu azarlar. Başka bir adayı görmeye giderler. Aile Anandi‘yi resimden beğenir. Fakat eğitimli olduğunu öğrenince reddederler. Anandi‘ye hakaret edince Dadisa ve Bairon kalkar. Başhekim Jagat‘ı klinikten kovar. Jagat, ben zaten garibanların küçümsendiği yerde çalışmam deyip istifa eder. Dadisa‘lar evde Anandi‘nin evlilik tekliflerini konuşurlar. Anandi gelince Dadisa konuyu değiştirir.

İkimizin Yerine 9 Mayıs Özeti Devam Ediyor

Avukat Bairon‘u arar ve mahkeme için Jaipur‘a gelmelerini bildirir. Jagat yolda giderken yediği dayağı hatırlar. Bairon Jagat‘ı arar ve mahkemeyi söyler. Anandi‘nin özgürlüğü için mutlaka gel der. Jagat eve gelir ama olanları Gauri‘ye anlatmaz. Anandi Jagat‘ın ona söylediklerini hatırlar.

Jagat dışarıda işini kaybettiğini hatırlar. Anandi yüzünden ailesini tamamen kaybettiğini düşünür. Artık sadece Jagat ve Gauri var deyip ağlar. Hem Anandi, hem de Jagat tüm geceyi düşünür. Sabah Gauri Jagat‘ı uyandırır. Jagat ona işini kaybettiğini söyler ve olanları anlatır.

Jagat Gauri‘ye boşanma davası için Jaipur’a gitmesi gerektiğini söyler. Gauri kendini suçlar ama Jagat onu durdurur ve üzülmeni istemiyorum der. Gauri ona her şeyin iyi olacağını söyler. Jagat, Jetsar’daki gibi bir hastanesinin olmasını istediğini söyler.

Gauri, onun beynine ailesinden hak talep etme fikrini sokar. Hastane kuracak kadar mülk ve para hakkını talep etmelisin der. Jagat kabul eder ama ailem vermez ki der. Gauri, yine Anandi’yi suçlar ve Jagat‘a ailesine bir şart koymasını söyler. Sadece hak ve mülkiyetini aldıktan sonra Anandi’den boşanma şartı. Jagat, ikna olur.kimizin Yerine 244. Bölüm resmi

Gauri, onunla gideceğini söyler. Arabulucu Dadisa‘yı arar ve Dadisa onu telefonda azarlar. Arabulucu başka bir büyük aday var ve onu görmeni istiyorum der. Dadisa, kabul eder. Arabulucu, aileyi eve davet ettiğini söyler.

Dadisa Anandi’nin evde olacağını ve bu konuda hiçbir şey bilmediğini söyleyerek kızar. Anandi okula gidince Dadisa sadece Anandi okuldayken gelmelerini kabul eder. Dadisa Basant’a ailenin geldiğini söyler.ff 3

Dadisa, Anandi’nin izdivacının iyi sonuçlanması için dua eder. Bairon gelir ve Dadisa’ya aday ve ailesini araştırdığını, her şeyi kontrol ettiğini söyler. Anandi’nin evlilikten sonra çok uzakta olacağına üzülüp ağlar. Dadisa onu teselli eder. Jagat ve Gauri, Jetsar’a gitmek için taksi tutar. Sabah, Sumitra ve Gehna bir sürü yemek hazırlar. Anandi bunu sorunca kıvırırlar. Anandi Sumitra’ya okula tatil olduğu için gitmeyeceğini söyler.

Gehna ve Sumitra panikler. Gehna koşup diğerlerine iletir. Dadisa, Anandi’yi çağırır ve bağış yapılacak bazı kıyafetler almak için onu Basant ile pazara gönderir. Anandi gitmek istemeyince Dadisa ona bağırır. Anandi hazırlanmaya gider. Arabulucu Bairon‘u arar ve damat her an gelebilir der. Gehna koşar ve apar topar Anandi’yi hazırlar. Jagat ve Gauri, Jetsar’a ulaşır. Jagat gergin. Gauri, rahatlamasını ve başarırsa, hayallerini gerçekleştirebileceklerini söyler.

İkimizin Yerine 9 mayıs özetinde Dadisa Anandi’yi aceleyle gönderir ve rahatlar.  Basant ve Anandi gider. Damat tarafı geliyor. Basant geriye bakar, onları görünce uzaklaşır. Dadisa onları ağırlar. Damat bir eğitim müfettişi ve devlet çalışanı. Singh ailesi, damadın ailesinden etkilenir.ff 2

Damadın baba, Anandi gibi bir gelin alacakları için şanslı olacağını söyler. Sadece Anandi’nin geçmişinin şimdiki zamana gölge düşürmemesini ister. Bairon ona böyle bir sorun olmayacağını garanti eder.

Damat babası izdivacı kabul eder. Dadisa ve Bairon ne yapacaklarına karar vermek için içeri girerler. Dadisa, bu izdivacı onaylamak ister ama Bairon, her şeyi bitirmeden önce Anandi ile görüşmeleri gerektiğini söyler.

İkimizin Yerine 244. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 244. Bölüm Özeti 9 Mayıs Dadisa Anandi‘ye eş Arar (1 Yorum)

  1. ben bu dizi de iki sevmedim gaori jagatı sevmedim ondan diziye bakıyorum dizi final olasıya kadar bakacagım ama bişey yüzünden bakmam gaori jagat yüzünden bakmam anandi seviyorum ondan anandi var diye bakarım siv de geliyor ondan bakarım