Sev Yeter 234. Bölüm Özeti 15 Mayıs Fragmanı Nidhi Suçüstü Yakalandı

Sev Yeter dizisinde Adi ve Ruhan’ın suçsuz olduğu anlaşılmıştı. Ancak Aliya ya asit atan kişinin kim olduğu merak konusudur. Bhalla ailesi Şagun ya da Nidhi den şüpheleniyordur. Polis Mani nin evine gider ve Adi nin serbest bırakıldığını duyurur. Aliya çok sevinirken Mani tepki gösterir. Şagun’un yüzü asılır. Bu sırada Ruhi gelir.

Sev Yeter 234. Bölüm Özeti

Ruhi Şagun’u suçlar. Bu zamana kadar hiç bir zaman annelik yapmadığını söyler. Şagun ona bir tokat atar. Ben ve Adi senin çocukların olduğumuz halde Adi yi Pihu nun velayetini almak için kullandın der. Ayrıca Pihu nun elbiselerini almaya geldiğinde Ruhan’ın da elbiselerini alıp Aliya ya saldırı düzenlediniz diyor. Şagun ondan çıkmasını istiyor.

Ruhi çıkarken Pihu onları dinlediğini söylüyor. Şagun annem elbiseleri aldığında peçeli birisinin Ruhan’ın kıyafetlerini aldığını söylüyor. Ruhi kimseye bir şey söyleme diyerek ayrılıyor. Raman ve İşita karakola geliyorlar ve Ruhan’ın kıyafetlerini aldığı satıcıyla görüşüyorlar. Adam bir kadın geldi ve bana iki kat fazla para vererek elbiseleri aldı ve gitti diyor. Raman kim olduğunu soruyor. Adam bilmediğini söylüyor.11 25

İşita ve Raman Nidhi ile karakolda bir araya geliyor. İşita çocuklarıma saldırdın diye onu azarlıyor. Nidhi o gün Japur da olduğunu söylüyor ve Abhi ye biletlerini ve kaldığı oteldeki rezervasyonu gösteriyor. Nidhi gitmek için izin istiyor. Abhi gidebileceğini söylüyor. Abhi şimdilik elimizden bir şey gelmez diyor ve biletleri doğrulatacağını belirtiyor.

Abhi biletlerin doğrulandığını söylüyor. Yani Nidhi olayın olduğu gün Japurdadır.  Nidhi görünüyor ve kendi kendine planını övüyor. Aslında Japur da olduğunu, oda görevlisini kandırarak Delhi ye bir saatliğine geldiğini ve Aliya ya asitle saldırdıktan sonra hemen Japur’a taksiyle geri döndüğünü, saldırı sırasında Adi nin çok sarhoş olduğunu bu yüzden yakalanmadığını söylüyor. Planını Şagun ve Ashok ile paylaşmadığı için memnun olduğunu söyler.22 22

Bhalla ailesi bu işi Nidhi yapmadıysa kim yaptı diye müzakere ediyorlardır. Nidhi nin zeki olduğunu ve kanıt bırakmayacağını düşünüyorlar. Raman Nidhi nin olay günü Japur da olduğu ile ilgili sağlam delilleri olduğunu söyledi diyor. Raman bir mesaj alır ve Pihu nun okul gezisinden bahseder. Ruhi bu geziye hep birlikte gidelim diye teklif verir. Bu fikir aile tarafından beğenilir.

Sev Yeter 15 Mayıs Özeti

Adi hemen Aliya yı arar ve geziye davet eder. Mani ona izin vermeyeceğini söyler. Adi benim gözümde hala suçlu der. Adi ağlayarak telefonu kapatır. İşita senin suçsuz olduğunu dünyaya göstereceğim der. İşita taksi ile bir yere giderken taksici bir yerde duruyor. İşita onun Nidhi ile tartıştığını görüyor. Nidhi nin ayrılmasından sonra İşita neler olduğunu soruyor. 33 22

Raman Işita’yı arar ve avukatın yardım edemediğini söyler. Işita beklemeye aldığını söylüyor. Taksici Nidhi yi kastederek bu kadını Japur dan Delhi ye getirdim ardından burka giyip ayrıldı. Bir saaat sonra yeniden onu Japur’a götürdüm ancak bana para vermek istemedi. Bu yüzden tartışıyordum diyor. Raman da herşeyi duymuş ve şok olmuştur.

Abhi basına Adi nin nasıl kumpasa uğradığını anlatıyor. Birisinin taksi ile JApur dan geldiğini tespit ettiklerini ve araştırmalarının devam ettiğini söylüyor. Nidhi de haberleri dinlerken onu dinliyor. Taksiciye bir şey yapmayı düşünüyor. Kapşonlu siyah ceketini giyerek taksicinin evine gidiyor. 44 19

Taksici onun kim olduğunu soruyor. Nidhi bıçakla onun üzerine giderken taksici yere düşüyor ve sürünerek kaçıyor. Nidhi onu bıçaklamak üzereyken müfettiş onu tutuyor. Işıklar yandığında Nidhi Raman, İşita ve Abhi yi karşısında görüyor. Müfettiş bir sonraki hamlenin bu olduğunu biliyorduk ve böyle bir plan yaptık diyor. Nidhi avukat olduğunu ve hukuku çok iyi bildiğini hiç bir şey yapamayacaklarını söylüyor. İşita onu tokatlıyor. Sev Yeter 15 Mayıs Özeti sona erdi.

Sev Yeter 234. Bölüm Fragmanı

Sev Yeter 234. Bölüm Özeti 15 Mayıs Fragmanı Nidhi Suçüstü Yakalandı (1 Yorum)