Sev Yeter 268. Bölüm Özeti 1 Temmuz Fragmanı Raman İşita’yı Suçluyor

Sev Yeter dizisinde Ruhi sanık sandalyesine oturuyor ve şantajcıyı öldürdüğünü söylüyor. Raman Suhail’in üzerine yürürken hakim Raman’ın dışarı çıkarılmasını istiyor. Abhi onu dışarı çıkarırken Raman neden Ruhi yi Suhail ile görüştürdün diye ona kızıyor. Abhi Ruhi nin kendisini daha iyi hissetmesi için İşita görüşmesini istedi diyor. Sev Yeter 268. Bölüm Özeti başlıyor.

Simmi ile Mihika evde Ruhi hakkında konuşurlarken Ananya nın odasına doğru koştuğunu görüyorlar. Arkasından da Gaurav’ı görüyorlar. Gaurav Ananya ya bazı davranışları öğretmesini istiyor. Simmi Ananya nın iyi huylu bir kız olduğunu söyler. Gaurav Parmit’in iyi biri olduğunu düşünüyor der ve Parmit’İn daha önce de İşita ya sarkıntılık yaptığını söyler. Ananya nın bunlardan haberi olması gerektiğini söyler. Simmi bunları nerden bildiğini sorar. Gaurav arkadaşlarından bilgi aldığını söyler ve giderken bunları bir dost olarak hatırlatmak istediğini belirtir.

Hakim Kararını Açıklıyor

Hakim, Ruhi nin cinayeti işlediğini söyler. Bu yüzden Ruhi ye 10 yıl ceza verilir. Ancak Ruhi nin 17 yaşında olduğu için 18 yaşına kadar evde kalacağına ve daha sonra 10 yıl süreyle hapse gireceğine hükmeder. İşita Suhail’in kandırdığını söyleyerek Ruhi den doğruları söylemesini ister. Ruhi polisler tarafından götürülürken  dışarda bekleyen Raman ve Romi şoka girerler ve 10 yıl ceza aldığını öğrenirler. Ruhi arabayla götürülürken Raman peşinden koşar ve yere düşer. Herkes ağlıyordur.

İşita onu kaldırmaya gidince Raman dokunma diye bağırır. Senin yüzünden Ruhi yi kaybettik der. Eğer onu Suhail ile görüştürmeseydin Suhail hapiste çürüyecekti der. Bay Bhalla oğlunu tokatlar ve İşita yı bu şekilde suçlama der. Raman İşita nın aptallığı yüzünden 17 yaşındaki kızımı hapse gönderdim der ve ayrılır. Suhail avukatına teşekkür ediyordur. Raman yanlarına gelir ve Suhail’e saldırır. Polisler araya girerler ve Suhail’i kurtarırlar. Suhail, intihar eden babası ve hapse giren kardeşinin intikamını aldığını söyler. Şimdi sen de evlat acısı çekeceksin diyor.

İşita da geliyor ve Suhail’İ tokatlıyor. Suhail bunları yaptığınıza pişman olacaklarını söyleyerek Ruhi yi Tanrı bile çıkaramaz diyerek gidiyor. Raman Romi den anahtarları istiyor  ve hızlıca uzaklaşıyor. İşita onu takip etmelerini isterken Bayan Bhalla Raman’ı biraz kendi haline bırakmalarını istiyor. İşita nın hatalı olduğunu belirtiyor. İşita Ruhi nin Suhail ile buluşmak istediğini Raman’a söylemeliydi diyor. İşita kendini savunuyor. Ruhi nin delirmiş gibi Suhail ile görüşmek istediğini söylüyor. Mihika da Raman’ın haklı olduğunu söyleyince İşita ağlar. 1 71

Romi, Raman’ı bulmak için peşinden giderken Bhalla ailesi evlerine geliyorlar. Adi Ruhi nin ev hapsinegönderildiğini öğrenince çok üzülüyor. İşita Suhail kardeşini kandırdı diyor. Adi Ruhi ile konuşacağını söylüyor. Ev hapsinde kaldığını ve orasının çok çetin olduğunu söylüyor. Bu sırada Raman geliyor. Raman Ruhi artık senin kızın değil diyor ve İşita ile tartışıyor. Pihu Mihika dan İşita ve Raman’ın neden kavga ettiklerini soruyor.2 63

Mihika Pihu yu alış veriş yapmaya götürmek istiyor. Pihu reddediyor. Bu sırada Şagun da geliyor ve İşita ile Raman’ın kavgasını durduruyor. İşita yı destekliyor. Pihu dan Raman ve İşita nın kavgalarını durdurmak için hediye almasını istiyor. Pihu kabul ediyor. Simmi Şagun’a teşekkür ediyor. Ruhi ev hapsindeyken İşita ve Raman geliyor. Ruhi onlara sarılırken İşita getirdiği yiyecekten ona ikram ediyor. Bu sırada gardiyan elinde sopayla geliyor ve onunla gelmesini istiyor.3 60

Ruhi karşısında Abhi yi görüyor. Abhi ona yemek veriyor ve suçu neden kabul ettin diye soruyor. Ruhi buraya beynimi yıkamaya mı geldin diyerek yemeği reddediyor. Abhi kendini bekleyen İşita ya geliyor ve Ruhi nin yemek yemediğini söylüyor. İşita Ruhi ile görüşmek istediğini söylüyor. Ancak Raman geliyor ve İşita nın Ruhi ile görüşmesini yasakladığını belirtiyor. İşita üzülerek eve gidiyor. Sev Yeter 1 Temmuz Özeti sona erdi.

4 57 1

Sev Yeter 268. Bölüm Fragmanı

Sev Yeter 268. Bölüm Özeti 1 Temmuz Fragmanı Raman İşita’yı Suçluyor (3 Yorum)

  1. Ishita haqlıdı. Kızının üzülməsini istəmədiyi üçün shual ilə görüşməsinə izn verdi. Nerden bilsəydi ki shual plan yapmış.