Sev Yeter 3 Ekim Özeti 80. Bölüm Fragmanı Mihika İle Ashok Evlendi

Sev Yeter dizisinde Şagun Ashok’un evine gittiğinde büyük bir şokla karşılaşmıştı. Ashok & Mihika ile evlenmişti. Şagun onu tokatlamaya kalkıştığında Ashok’un tepkisi sert olmuş, Şagun’u evden kovmuştu. Şagun neye uğradığını şaşırırken ben de şoklardayım. Mihika bir anda nasıl olurda Ashok ile evlenir. Bunda bir iş var ama kokusu sonra çıkar diye düşünüyorum. Ya da Şagun halüsünasyon mı görüyor. Neyse ilerleyen zamanlarda bunu öğreneceğiz. Sev Yeter 3 Ekim Çarşamba Özeti devam ediyor. 

Raman İşita ya sürpriz yapmak istiyor. Ancak evdeki herkesin bundan haberi var. Ruhi bile Raman’a İşita yı öp ve sevdiğini söyle diye akıl veriyor. Bu arada İşita büyüleyici bir şekilde geliyor. Raman patronun beklemeyeceğini söylüyor ve birlikte çıkıyorlar. Raman İşita yı otele getiriyor. Raman patronun odada beklediğini söylüyor. Şagun ise bara gidip kendini içkiye vermiştir. Yerlerde sürünürken Ashok’un yaptıklarını düşünüyor. Adi annesini merak ediyor ve onu arıyor. Barmen telefonu açıyor ve Şagun’un durumunu anlatıyor. Adi den gelip annesini götürmesini istiyor. Adi barın adresini alıyor. 

Adi geldiğinde annesinin içler acısı halini görüp ağlıyor. Annesini yardımla ayağa kaldırıyor. Dışarda bir taksiyi durduruyor. Ancak Şagun binmiyor ve deli dana gibi dolaşıyor. Adi de peşinden gidiyor. Bir motor ona çarpmak üzereyken duruyor ve ölmek mi istiyorsun diye kızıyor. Şagun ölmek istediğini söylerken yürümeye devam ediyor. Sonunda bir çöplüğün yanına düşüyor. Bir kağıt mendil gibi işe yaramaz birisi olduğunu söylüyor. Adi de başında ağlıyor. İşita odaya geldiğinde loş bir ışık ve süslenmiş bir oda görüyor. Raman’ın sürprizini anlıyor ve Raman dan bu gece aşk itirafını bekliyor. Raman geliyor. İşita ile göz göze ve bu gece sana bir şey söyleyeceğim diyor. 

Adi Ashok’un evine gidelim diyor ancak Şagun pislik diyor. Adi son çare olarak Raman’ı arıyor. Raman elini İşita nın omzuna attığında telefonu çalıyor. Adi hemen gelmesini istiyor. Raman ve İşita birlikte belirtilen adrese gidiyor. Karşılarında Adi ve Şagun’u görünce şaşırıyorlar. Raman onları evine getiriyor. Ashok Mihika ya yaklaşmaya çalışırken Mihika onu sert bir şekilde uyarır ve odasından çıkmasını ister. Ashok sen benim karımsın ve ilk gecemiz olacak diyor. Mihika Ashok ile zorla evlenmiştir. Suraj fenalaşmış ve doktor tarafından tedavi edilirken Ashok bunu Mihir’in yaptığını söylemiştir. 

Doktor bu adli bir vakka diyerek polisi çağıracağını söyler. Mihika onları durdurur ve ne derseniz yapmaya hazırım der. Ashok kendisiyle evlenmesini ister. Mihika Mihir’e bir şey olmasın diye evlenmek zorunda kalır. Mihika nın evlilik hikayesi böyledir. Adi hiç bir şey yemiyor ve geçirdiği travmanın etkisiyle ağlamaya devam ediyor. Raman onu sakinleştirmeye çalışırken Adi Ashok’un Mihika ile evlendiğini söylüyor. Herkes ne yapacağını bilemiyor. Raman doğruca Ashok’un evine gidiyor. Ashok içkisi içerken kafasında bir anda şişe kırılıyor. Raman onu ayaklarının altına alıp tekmelemeye başlıyor. İşita da Mihika nın odasına gidiyor.

İşita Ashok ile neden evlendiğini sorar. Mihika Mihir’i sevdim ama Ashok güçlü ve zengin birisi o yüzden geleceğimi düşünerek onunla evlendim diyor. Ashok’un kendisi için bir şirket açacağını ve işinin patron olacağını söylüyor. İşita Mihika yı tanımakta zorlanırken Mihika bütün değerlerine saldırıyor. Sev Yeter 80. Bölüm Çarşamba Özeti sona erdi.

Sev Yeter 3 Ekim Fragmanı

Sev Yeter 3 Ekim Özeti 80. Bölüm Fragmanı Mihika İle Ashok Evlendi (3 Yorum)

  1. ❤️SEV YETER❤️DİZİSİ MİHİKA İLE ASHOK EVLENDİ ASHOK EVLİLİK YAPSADA BU EVLİLİK SADEÇE BİR KİSASDI RAMANA KARŞI KİSASDI MİHİKA BU EVLİLİKDE MUTLU OLMAYAÇAK AYRILAÇAK BU EVLİLİK MUTLULUK ÜZERİNDE OLMAYAÇAK GÖZ YAŞLARI MİHİKADAN UZAK OLMAYAÇAK SEVDİYİ İNSAN ONU KORUYAMADI KÖTÜ KELBLİ ASOKUN KÖTÜ PLANLARI ONA EZAP VEREÇEK SONUNDA AŞK KALİP GELEÇEK MİHİKA SONSUZADEK ASOKUN KÖLESİ OLMAYAÇAK AYRILAÇAK